Šta je novo?

Merač potrošnje struje

nemanja123

Čuven
Učlanjen(a)
28.10.2007
Poruke
8,569
Poena
665
Koji meraš potrošnje struje uzeti i gde?
Neko je na forumu pominjao Presto PM001 ali njega nisam uspeo nigde da nađem, a kažu da stiže tek u aprilu, što nije tako blizu.
 
Zar ga nema u mikroprincu ?
 
Google mi nije izbacio njega, a sinoć sam bio kod njih po druge stvari...
Hvala ti, proveriću :)
 
Bilo je i u emmi, KP, mikroprincu, ali sad treba proveriti da li ima.
 
Zvao mikroprinc i nemaju, a emmi-u i na sajtu piše da nemaju. Ne bih sa KP-a od švercera jer ne daju garanciju.
 
Bas sam gledao da uzmem u mikroprincu Peaktech 9035, nisam stigao da ih zovem jos/proverim ali s obzirom da nemaju Presto
a na sajtu pise da imaju na stanju, verovatno ni ovaj nemaju.
 
Ovo neka reklama?

Nemaju merač struje, a na drugoj temi je čovek tražio osnovne karakteristike njihovog UPS-a i nisu znali da mu kažu, uputili ga kupi drugi brend.
Toliko o kvalitetu...
 
Ja sam nabavio ovaj :

www.aliexpress.com/item/German-Type...age-Wattmeter-Power-Analyzer/32811347356.html

( U decembru je cena sa postarinom bila oko 10€ i stigao je za 20 dana iz Kine - PostNL )

Bez problema sam ukljucivao grejalicu od 3kW

Proveri da li u Subotici imaju na stanju PROSTO

http://www.elementa.rs/katalog/Strujni program/Uređaji/Merač potrošnje/Merač potrošnje
Elementa će dobijati aprila, a ne bih ovo bez garancije, pa zato tražim po radnjama.
 
Ovde bi trebali bi da imaju, ne znam posto je isporuka, ali ako si u blizini (Vidikovac) mozes da uzmes.
 
Ovde bi trebali bi da imaju, ne znam posto je isporuka, ali ako si u blizini (Vidikovac) mozes da uzmes.
Hvala ti, proveriću.
Relativno skoro sam tamo uzimao Flux, a sajt im nikad nije ažuran, pa i sami preporučuju da se obavezno zove pre dolaska. Ne bi me čudilo da nemaju godinama :D
 
Nazad
Vrh Dno