Šta je novo?

Sporo skeniranje Windows registry-a

hamvas

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruke
382
Poena
170
Imam konfiguraciju iz potpisa i od skora kada treba da se skenira Windows registry baza to radi jako sporo iako imam SSD. Na Laptopu(HDD) koji je pre bio sporac za moj desktop sada to radi brze od dekstop-a. Koristim program Ace utilities za skeniranje registry-a zbog otklanjanja problema i jedan uninstall program koji takodje skenira registry prilikom uninstall-a. U cemu moze biti problem??? Napominjem da je pre skenirao jako brzo a sad popusim celu cigaretu dok zavrsi skeniranje. Iste programe imam na desktop-u i laptopu-u. Probao sam i druge programe za skeniranje registry-a ali ista pesma. SSD radi dobro i performance i health su mu 100%. Sistem se dize brzo, brzo sve ucitava ali samo kad je u pitanju skeniranje registry-a radi jako sporo??? U cemu je problem ???
 
Ova podesavanja sam uradio kad sam instalirao Windows 7 zbog SSD-a(pre 4 godine). Mada napominjem da mi je sve do skora sve radilo kako treba. U attachment-u su SSD podesavanja
 
Poslednja izmena:
Da li tebi samo to skeniranje radi sporo? Ako je ostalo ok, onda nemoj da skeniraš :) Ja nisam nikada.
 
samo skeniranje radi sporo. zanima me zasto ako neko zna da mi kaze ???
 
A što uopšte skeniraš registry? Šta to uopšte znači?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ova podesavanja sam uradio kad sam instalirao Windows 7 zbog SSD-a(pre 4 godine). Mada napominjem da mi je sve do skora sve radilo kako treba. U attachment-u su SSD podesavanja

Nema potrebe da radiš te stvari, to su stvari koje su malo imale smisla na starim SSD.
 
Nasao sam resenje. Problem su bili drajveri za moj Razer mis. Danas su mi pukli drajveri i kada sam ih skinuo i instalirao nove sve radi kako treba. Skeniranje registry-a je brzo. Uvek se potkrade neka zackoljica na koju niko ne posumnja. Zatvaram temu :)
 
Nazad
Vrh Dno