Šta je novo?

Sony Xperia L1

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Ima li neko iskustva sa ovim telefonom? Zanima me pre svega kakav je kvalitet razgovora, posto sam citao da je “average”, a ovo mi je bitna stavka? Drugo da li ima senzor za podesavanje osvetljenja, posto sam u nekom review-u procitao da ima neku opciju adaptive brightness, a u tehnickim podacima ne postoji podatak da ga ima?
 
Ima ga moj cale, naravno da ima slajder za manualno podesavanje osvjetljenja. Mislim da su pozivi sasvim ok, mogu ga sutra pitati.
 
Mislio sam na automatsko podesavanje osvetljenja u zavisnosti od jacine svetla u okolini - automatic brightness.

To za pozive, odnosno kvalitet razgovora mi je jako bitno. Ajde molim te to mi proveri, pa mi javi. Dakle koliko se galsno cuje zvuk u slusalici tokom razgovora i da li je kvalitetan ili ima nekih distorzija, sustanja i tako dalje.

I ako znas ti ili pitaj caleta, ovako generalno da li ima neke primedbe za taj telefon. Hvala unapred.
 
Provjerio sam danas, i adaptive brightness, radi normalno sve, zavisno od intenziteta svjetlosti, smanjuje-pojaca, ne instant nego laganije ali ok.
Zvuk je solidan, cujem i sagovornika kad cale prica :) , sad kvaliteta samog zvuka, morao bi malo istestirati.
 
Ok, hvala ti. Ako jos nesto saznas da ne valja na njemu, javi.
 
Verovali ili ne ali na ovom telefonu ne moze da se podesi Viber na srpskom, uzeli ga neki dan za mamu i na kraj pameti mi nije palo da nece moci da se namesti, inace telefon nije nista posebno ali je za te pare bolji od Tesle sigurno
 
Poslednja izmena:
Verovali ili ne ali na ovom telefonu ne moze da se podesi Viber na srpskom, uzeli ga neki dan za mamu i na kraj pameti mi nije palo da nece moci da se namesti, inace telefon nije nista posebno ali je za te pare bolji od Tesle sigurno


Ne znam kako ti ne moze, evo kod mog caleta, najnormalnije na srpskom...

sketch-1529927878953.png
 
Ovde ne moze sve sam pokusavao. Stoji na srpskom jezik telefona i tamo pise da nece sve aplikacije biti potpuno na odabranom jeziku uostalom pogledaj fotke.
3123568cd40fce0e3cdc9de5aeeb19fd.jpg
0e39596ffbc094c2e3dbb478a7eb8f13.jpg
0c1bae947cb22c5b6e99cf729588746f.jpg
 
Udji: settings, pa general, pa opcija display viber in english, ako ti je ona upaljena vjerovatno zato prikazuje na engleskom bez obzira sto je jezik na telefonu srpski.
 
Nije mi upaljena. Pokusao sam odma sa tim ali nece, gasim i palim ali nista se ne menja. Kazem sve sam pokusao ali nece.
 
Tesko je reci ovako napamet, trebali bi uzivo cackati po telefonu, ali nije nemoguce jer iz prve ruke sam vidio da moze.
 
Da li su pokušao reinstall Viber dok je uključen srpski jezik?

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Da li su pokušao reinstall Viber dok je uključen srpski jezik?

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
Jesam. Bukvalno sam sve pokusao nisam pocetnik, pa da ne znam sta radim. Inace iz MTS je telefon. Kad se prebaci na hrvatski ili neki drugi jezik prebaci se i Viber, ali srpski nikako, dok recimo WhatsApp bez problema radi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno