Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

Pa okreni im raspored :D sto ljudi sto ćudi, ja nikako ne mogu da se naviknem da dugmiće na ekranu.

I moj utisak je da je nepotreban model, tj da su trebali RN5 i 6x da spoje u jedan kad su već ovoliko slicni

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Da okrenem, a da ih gledam fizički naopako bi me tek izludelo :D.

Samo sam naveo kao primer, svako ima svoje prioritete, nikad ne znaš šta kome treba...
 
A da, A1 ima nacrtane. *mjau**mjau**mjau*, meni su na Mi5 samo tačke levo i desno od senzora moze da se namesti kako kome odgovara

Mada sve je to stvar navike, samo je pitanje koliko vremena će trebati

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Kako je veca rezolucija? Ista je kao na mi a1.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ucini mi se da je 2k na Mi6x. Svejedno ostajem pri predjasnjem stavu. Telefon je trebalo da se takmici sa N7+. Ovo nije ni blizu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uh "jedino" ga baterija i verovatno displej lutrija seku. Ostalo će verovatno biti bolje nego na n7+
 
Poslednja izmena:
Polako...biće i toga za par godina, kada se sve te "napredne" opcije spuste u niži/srednji cenovni rang.

Послато са Mi A1
 
Oni kad bi napravili da ovaj telefon bude u svemu bolji od RN5 onda niko ne bi kupio RN5. Ni jedan telefon nije savrsen, cak ni oni od 1000$.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
U kom smislu kad je i najavljeni čipset lošiji? Plus sumnjam da će i sa kamerom da budu u rangu.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
660 je unutra , gotovo sam siguran.
Čak šta više zbog onih kamera ai gluposti koje su moguće samo pomoću dodatnog dela u s660/835/845 seriji
 
Poslednja izmena:
Sumnjam,obzirom na cenovni rang koji ciljaju!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Generalno su uvek bili jeftiniji od pandana (sa istim soc-evim) kod drugih proizvođača....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ma i taj s660 ne vredi ništa sada.. star gotovo godinu dana + popust na količinu :)
 
Ako stave SD660 i kosta u startu 250e bice to najbolji izbor. Mi Note 3 su upropastili sa podrskom za global. Dobra stvar sto smo dobili dosta LOS based i AOSP based romova. XenonHD je sad i official.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Tesko da ce u A2 ici sd660... Nisu ludi da unistavaju Redmi note 5, Mi Note 3, Redmi 5+ i ostale... Bice neki SD63x po mom misljenju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Njihov CEO piše da će kamera imati ai mogućnosti a to je valjda samo moguće sa s660 i boljim soc ? Plus onaj lik sa xda piše da ima s660.
(The Hexagon 642 DSP still supports Qualcomm’s Snapdragon Neural Processing Engine SDK for machine learning and TensorFlow, but does not share the Hexagon Vector eXtensions (HVX) microarchitecture of the more powerful Hexagon 680 and 682 DSPs.) - Mislim da je ovo ključno

90% sam siguran da će imati s660..

Pa mi note 3 sada u Kini košta 1800yuana i verovatno će uskoro prestati da se prodaje , mi 6x uleti sa početnom cenom od 1700 yuana i to je to ( veoma je realno da i sa niskom cenom zarade , jeftin s660 , tianma displej , mala baterija itd itd ) - mi note 3 , sharp displej , veća baterija ,ois itd itd , pa opet i na njemu imaju zaradu.
 
Poslednja izmena:
Al ima u sd636, koji ja upravo ocekujem u A2.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Da vidi stvarno :)
Taj s636 zanimljiv hibrid od soc :)
Sve isto kao s660 sem GPU ..
 
Skoro sam gledao nesto po netu i neko postavio slicno pitanje tipa "why even bother with MN3 " neko mu dole napisao "because of the quality of the parts used to produce redmi and Mi series". Nateralo me malo da se zapitam.


P.S. Sto nam zakljucase MN3 temubsad sam hteo da postavim link izaso official XenonHD rom.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Skoro sam gledao nesto po netu i neko postavio slicno pitanje tipa "why even bother with MN3 " neko mu dole napisao "because of the quality of the parts used to produce redmi and Mi series". Nateralo me malo da se zapitam.


P.S. Sto nam zakljucase MN3 temubsad sam hteo da postavim link izaso official XenonHD rom.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Tvoj je bio zadnji post... Nešto si naljutio likove, ti im i piši :)

Mi Note 3
 
100% greska. Izaso update za MN3 ali je Nightly i nije pusten svima. Savetujem da proverite rucno update.


Izvinjavam se sto koristim ovui temu u svrhe MN3 ali nas cenzurisu :D
 
Za bateriju najverovatnije, za procesor i ne baš . Očekujem s660 kao odgovor na zte z18 mini

Da li mogu nekada da pogresim kod ovih mob telefona :)


Xiaomi-Mi-6X-retail-box.png


https://www.gizmochina.com/2018/04/22/photos-xiaomi-mi-6x-retail-box-confirms-snapdragon-660-inside/

Očekivano s660
 
Poslednja izmena:
Znaci ipak ce biti bolji best buy od Nokie ;)
 
Nadao sam se da ce biti SD 626, da mogu na miru uzeti RN5, ovo mi je sad zakomplikovalo stvari :D
 
Sve zavisi kakav ti je standardni tvoj dan. RN5 ce ti sigurno gurati ceo dan, a A2 nece (naravno u zavisnosti kakav ti je radni dan). Meni A1 dva radna dana gura, ali zato vikendom ga moram ponekad prikljuciti uvece. Ja vec pravim rezervaciju kod nasih kad dodje A2 :d
 
S obzirom da P9 Lite izgura dan, eventualno dan ipo(pre nego sto je nastao battery drain islo je to do 2 dana, dan ipo je bio mininum), ne sumnjam da ce i A2 izdrzati ceo dan barem.
 
Sve zavisi kakav ti je standardni tvoj dan. RN5 ce ti sigurno gurati ceo dan, a A2 nece (naravno u zavisnosti kakav ti je radni dan). Meni A1 dva radna dana gura, ali zato vikendom ga moram ponekad prikljuciti uvece. Ja vec pravim rezervaciju kod nasih kad dodje A2 :d
Gde radis rezervaciju? :D
Jel ce biti u prodaji odmah nakon predstavljanja?

Devojka koristi Honor 8 lite, i software je zasu - ili imamo prevelika ocekivanja, pa bih je prebacio na nexus like experience. :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Neće biti odmah. Prvo da se u Indiji predstavi kao a2 pa onda. Cenim mesec + dana
 
Gde radis rezervaciju? :D
Jel ce biti u prodaji odmah nakon predstavljanja?

Devojka koristi Honor 8 lite, i software je zasu - ili imamo prevelika ocekivanja, pa bih je prebacio na nexus like experience. :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ne mislim bukvalno rezervaciju, nego preko KP ovde ces moci uzeti odmah kad izadje. Kidence (BG) i Gremlin (NS).
 
Steta sto je baterija ovako slaba...da je tipa 3300mah, bilo bi skroz ok, ovako je sve ostalo vrhunsko... :)
 
Nazad
Vrh Dno