Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

Ta verzija sigurno pravi bolje slike u svim uslovima, posebno indoor. Meni je iskreno malo dodijalo cekati processing i spori shutter da opalim vise slika zaredom, pa sam presao na ovu verziju koju sam postavio gore. Ovde nema nikakvih naprednih podešavanja, samo slikaj. Očigledno da je HDR+ smanjen dosta, tj. onaj broj koji se podešava na ovim naprednijim verzijama gcam sa dosta postavki, mislim da je defaultno 7 ili tako nešto...

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
Hteo sam da obrišem Chrome, ali je sistemska apk. Smem li ga obrisati?
Povuče dosta reklama i nesviđa mi se.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Nije mi A2 rutovan pa ne mogu da koristim Titanium.
Zbog toga ću ga rutovati iako je još u garanciji.
Čitao sam kako se rutuje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Uvek možeš da zakljucas bootloader i unroot, ako ti treba garancija.
 
Posle zadnjeg update-a baterija jedva izdrzi jedan dan.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pozdrav,
Moze li se tipka" back",prebaciti na skroz desnu stranu,telefon nije rutovan
Hvala
 
Stavi telefon u full screen mod, i probaj sa swajpovanjem. Mnogo jaka fora. Za privikavanje ti treba 5 min. i posle postaje uzivanje. Imas ceo ekran za koriscenje, a sama interakcija sa ekranom veoma brza i prirodna.
 
Sta je sada best baj u ovom cenovnom rangu kada sam uzimao bio je 22500 za 4/64 verziju.. sada je na istom mestu 18000... Sta je najbolja kupovina sada za te pare ?
 
Pa realno, i dalje Mi A2. U startu drugi proizvodjaci traze po 250+ evra za uredjaje sa slicnim iznutricama. Cinjenica da je Mi A2 pojeftinio je jos jedan razlog vise uzeti ga.

Jedino sto mi pada napamet je mozda Honor 10 Lite, pa da uporedis koji ti licno vise odgovara. Od mene preporuke za Honor 10 Lite, jer je uradjen brutalno, ima finish kao da je u pitanju flagship a ne Lite verzija. Opet, kamera A2 je ispred svega sto postoji u srednjem segmentu, tako da sam vidi sta su ti prioriteti
 
Kolega hoce da uzme, to jest vec smo narucili, gledali malo i narucio Redmi Note 7 4/64 20500 din... koliko videh sve je isto sem baterije i kamere..
 
Neće pogrešiti koji god da uzme, ako hoće da menja miui i aosp, tu je opcija uvek.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gde ima po toj ceni?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Gde ima po toj ceni?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Imas u Balkanskoj ulici u Beogradu imas dosta radnji koje prodaju po tim cenama..

Samo sto je njemu stigao telefon 12/2 kamere.. nisam ni znao da ima ta fora mislio sam da je 48 kako smo i gledali na YT... I sada vidim da ima za globalno i za Indijsko trziste.. Navodno je samo razlika u kamerama koliko mogu da vidim po specifikaciji za GSM arene, sto opet nije posteno nisu rekli da salju ove za Indijsko trziste.
 
Jesi li siguran? Mislim da postoji opcija za slikanje u 48Mpx rezoluciji ali najbolji kvalitet je u 12Mpx zbog maksimalnog iskorišćenja kamere i tih 48Mpx zbog spajanja u sliku nižu rezolucije ali većeg kvaliteta.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ima li neko link gde je sve na jednom mestu : otključavanje, root, vraćanje na stock i linkovi za skidanje potrebnih fajlova za te radnje. 
 
Па зар нема у првом посту?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ima... Link vodi ka XDA temi i provereno funkcioniše.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Budi dobra duša pa postavi link ka toj temi jer pretpostavljam da ih ima više. Ne snalazim se dobro. Daj tu po kojoj si ti
 
Telefon se ne puni a izbacuje kao da se puni, da li je neko imao sličan problem
9f50c5287c40975131bae10ca7992f35.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Uzmi cackalicu ili spajalicu ili iglu i očisti port, ali nežno . Ugasi telefon odradi to i upali.
 
Ваљда USB-C.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Nema jun update. Meni se od prošlog iz maja skroz usporio telefon.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pojavio mi se problem, odjednom mi video ne pusta normalno, vec sve usporeno i onda prekine totalno, zamrzne se, pa kad premotam nastavi, ali i dalje usporeno, pa se opet zaglavi i sve tako.
Probao vise plejera i taj sto ide uz android i neke druge, svuda se isto ponasa.
U zadnje vreme sam instalirao gomilu programa i igara, preko APK fajla, neki su bili i neprovereni, plasim se da ga tu nesto nije sjebalo.
 
Nazad
Vrh Dno