Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

A ko kaze da je 6X buduci A2 ???
Mozda se iznenadite :D
 
@fkloznica, @Djilkosh_Ns - tnx. :)


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
According to sources, Xiaomi 6X 4+64GB version sells for 1799 yuan(~230e), 6+64GB sells for 1999 yuan(~260e), and 6+128GB will reach a new high.

Da li će a2 biti skuplji u Evropi to je pitanje. Sigurno kojih 10,20e preko.
 
Pa dobro, 250e kad bi u startu bio 4GB model, to bi bilo ok. Pod uslovom da ima sd 636, kameru minimum na nivou rn5 i malo jacu bateriju od one koja se pominje ;)
 
Screenshot_20180423-140201~2.png

Na android.com za 6x kazu sd626. Nadam se da grese mada tesko :trust:
 
Nije pisao soc na tom sajtu . To jest pisalo je tačno to što piše na tvom ss..
s660 je 100% u 6x
 
I lepo kaže Kidence ko kaže da je ovo a2? :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa moguće da nije , Kinezi su to. Ali ne vidim šta mogu da promene u odnosu na 6x sem kamera ( omnivision i te fore )
 
6X will come with the Snapdragon 660 AIE SoC, same as the OPPO R15 PRO.

Also comes with a 3.5mm audio dongle too, means no 3.5mm jack on the 6X.

img-050830240f6584714f5b5221c955797a.jpg


Samo je pitanje da li će biti dovoljno jeftiniji od Nokia 7+ telefona ...

EDIT: Videh sad da je bilo :)
 
Poslednja izmena:
Vrlo moguće, tačnije skoro sigurno :D
Kad su onako sramno iskopirali izgled i poziciju ajfon kamere što da ne urade i to ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobro , istinu na volju već duže vremena nemaju 3.5mm na skupljim modelima , mi6 , mix 2 , mi note 3 itd
Mi 6x spada u mi seriju tako da je to skroz očekivano
 
Najgori potez u mobilnoj industriji izbacivanje 3.5mm. Bukvalno nema pozitivnih kritika na to, ali i dalje idu u tom smeru svi :/
 
Super best I za nas sa MN3. Samo je pitanje za koliko para je 6x ili A2. Ako je do 250e onda nema razloga kupovati MN3 (*mjau**mjau**mjau*).

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Dosta velike bezele ima ovaj 6x :)
Kada su već išli na 2900mah i skidanje 3.5mm ulaza trebali su prednju stranu malo lepše da odrade , ali ajde :) za cenu od oko 230e u Kini se ne može tražiti ništa više
 
Poslednja izmena:
Ako ne bude A2, nadam se da ce biti global 6X, zato sto bi pre uzeo SD660 i mnogo mi je lepse kad je iz jednog dela zadnja strana i frame nego kod RN5 koji ima one plastike gore i dole. Jeste razlika od 180mah, ali ako mi A1 gura ponekad 2 dana, ovaj bi gurao sigurno ceo dan.
 
Biće a2 sigurno. Mislim da je i njihov CEO negde to izjavio.
Mada cenim da će morati da se čeka još ~2meseca na njega

Ovde je 200mah manje ali je i veći displej , ~5.7 incha ako se gleda 16:9 ratio. ( Površinski )
 
Poslednja izmena:
70-ak eura doplata za A2 nije lose, a dobijes dosta bolji telefon i nov. Mislim da je sasvim korektno.
 
Mislim da je neki direktor Xiaomija za Indiju izjavio da će za njih da ide A2. Ne sviđa mi se jedino ova kamera pozadi i nedostatak 3.5mm porta, sve ostalo je ok, mislim da bi meni i ova baterija izdržala jedan tipičan dan korišćenja
 
Meni je prilično ružnjikav :)
Zadnja strana deo oko ajfon kamere, prednja ivice ...
Moglo je to mnogo lepše da se odradi pogotovo što su konačno izbacili hardversku navigaciju :)

U principu "koliko para toliko muzike", samo je pitanje koliko će biti manje para u odnosu na konkurenciju ...


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni na Mi5 baterija traje pola dana :D jedino ako je 660 mnogo efikasniji, ali opet gledam SOT Mi Note 3 I to bi mi bilo taman, a ovde veći ekran a manja baterija, ne zvuči mi dobro. Al dobro,ajde da sačekamo da izadje prvo

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno