Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

Evo kako je na xiaomi redmi 5A ba miui....
paralel space ne bi koristio sam ga nije to to....

znaci sad moram sve ispocetka na A2 [emoji23]

c140591a509ad2ade6ebf7bfa3cd4f47.jpg


Послато са Redmi 5A уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sto si ti uzeo cist Android kad , očigledno,volis Miui?[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato sto sam tel uzeo preko operatera, da sam uzimao za keš sigurno bi uzeo onaj od 128gb....

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Kakve veze ima koliko gb?[emoji6]. Sto nisi uzeo neki sa Miui korisničkim interfejsom,to pitam. Vidim da ti fale sve te opcije,ovo sto si dobio je klot.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nema u vipu sa miui.... mozda neki skuplji model ovaj nema...

Послато са Redmi 5A уз помоћ Тапатока
 
Probaj da ga konvertujes u 6X

Sent from SM-A750FN using Tapatalk
 
Imao si u svemu bolji Pocophome F1, doduse skuplji za 550din mesecno.
 
Mislio sam da ce biti barem par ljudi, da se jave za ovo.
Dakle za novac.
Ubacivanje gcam-a, u mi a2, iko?
 
Mislio sam da ce biti barem par ljudi, da se jave za ovo.
Dakle za novac.
Ubacivanje gcam-a, u mi a2, iko?

Samo za pare hoće? Pomocu ti ja,za dzabe, ako si u Ns.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma niko se nije ni ponudio. I da je za naknadu, nije problem, ako ce ispravno da se odradi.
Nazalost, nisam iz NS. :/
Trazi se reon Beograd. :}
 
Ne volim to tako jer on mora delimično da nešto uradi a kad ja radim, volim da odradim sve pa imam punu kontrolu ako nešto podje po zlu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa brate ako si vec spreman da platis i toliko ti treba, a decko ti nudi pomoc dzabe, jos je i jedini koji ti se javio, iscimaj se do ns nije na kraj sveta a i put je zanemarljiva cena..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mogu jedan dan da dodjem do NS, jer mi sestra radi ovde u BG, a zivi u NS.
 
Ili nek ti sestra pokupi telefon i donese u NS, pa kasnije ti vrati.
 
sta sad?
549d766d3ce9e581b73711892fec2f2e.jpg


Послато са Redmi 5A уз помоћ Тапатока
 
Koji telefon pokušavaš da otkljucas?
 
@Djilkosh_Ns

xiaomi mi a2 uzet u vipu ..... ali nesto citam neki romovi ne mogu da se otkljucaju..... jel to znaci da moram prvo da flesujem sa miui ili kako?
 
Kucaj mi A2 unlock bootloader, prvi link xda, isprati uputstvo.

Ne otkljucava se stock tako kao miui. Nema čekanja kod njih.

Uostalom imaš sve u prvom postu, kasnije i convert u 6X.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Druze imas ovde sve opisano, samo citaj, ne mozes android one telefone otkljucavati sa xiaomi unlock. Imas tutorijal kako konvertovati u 6X, stavi MIUI 10 i vozi duple aplikacije.

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
Ali to mi nije jasno... da flesujem prvo na miui rom pa onda da otkljucam? ili kako?
Zato sam zbunjen jer nisam ukapirao dal mora otkljucavanje bootloadera za miui jer hocu njega da instaliram....

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Ponovo se vraćamo na prvi post gde sve piše, prvo moraš da unlock BL pa onda ostalo...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pozdrav, uzeo sam a2 kod operatera i imam jedno pitanje sto se tice prednje kamere,naime toliko su pricali da su mu kamere dobre kad ono losija nego na mom starom s6 pogotovo video ali razumem zbog Ois-a...Naime prednjom kamerom kad slikam nocu sa ili bez blica ispadne sve nekako bledunjavo puno suma itd, a zatim kad iskljucim u podesavanja enchance lowlight photos fotografije dobiju daleko vise detelja i ostrine ali pak ima nekih tackica i cudno ispadne slika.Da li neko zna mozda u cemu je problem jer sam upravo uporedjivao sa redmi note 5 plus i j7 2016 na kojima ispadaju daleko bolje slike pogotoo na 5 plus u odnosu na moj a2
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno