Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

I osim sto moze da lupa ss sa sotom nista vise nema da ponudi naspram ova 2, al nije ni bitno, ima drugih tema za ovakve (besmislene) rasprave..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Naravno, samo bateriju i 3.5mm i ima... SD625 koji vec prevazidjen, kao i losija kamera... Dizajn zavisi od korisnika do korisnika...

Ne znam ni sto odgovaram na ovakve objave kada su ocigledan trol ili se ljudi bas sprdaju...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Napravite temu za taj A2 lite i prestanite da zatrpavate ovde. A2 je mnogo lepsi i kvalitetniji glupo je porediti i namecati lite zbog malo vece baterije. Ja sam mislio da je na A2 baterija mana ali zapravo nije. Jedino sto mi malo smeta je nedostatak 3,5mm prikljucka ali to je sad manje vise standard.

Sent from my budget Pixel A2
 
Jel moze preporuka za dobru masku za A2, da lepo štiti kameru?
A treba preporuka i za staklo :)
 
Kucaj na Aliju, cafele, baseus, mofi. Naći ćeš nešto šta ti se svidja.
 
Pitanje je da li štite telefon i kameru.
Lako ću tražiti izgled, ali je primarno da štiti telefon.
 
Obavezno pogledajte i Nillkin,odlične,"isprobane" na Redmi Note 4X.
 
Obavezno pogledajte i Nillkin,odlične,"isprobane" na Redmi Note 4X.
Licno koristim Nillkin, oko kamere je lepo zasticen, jeste da su otvorena gornja i donja strana, ali obuhvati maska dobar deo telefona, ali generalno mi najlepse lezi, koristim ga vec na nekoliko telefona.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ja sam sa ovim prilično zadovoljan

PZOZ Xiaomi Pocophone F1 Glass Mi A1 A2 Lite 8 SE 5X 6X Glass Redmi Note 4 4X 5 Plus Tempered Glass Full Cover Screen Protector
https://s.click.aliexpress.com/e/b7RC5z3a

Ja sam baš to staklo kupio,kod ovog prodavca sa Alija. Na staklu se primećuju nekakve tačkice. Može li neko da mi objasni čemu one služe? I prilikom lepljenja stakla nije bilo onog standardnog razlivanja tečnosti preko ekrana, već se staklo zalepilo kao nekakva nalepnica. Da li tako treba? Da dodam da baš ne leži najbolje po ivici ekrana, ima dosta lufta na kome se skuplja prljavština.
 
Te tačkice se jedva vide i to samo kad je direktno izložen sunčevoj svetlosti. Nema razlivanja kad se lepi to je tačno. Kod mene je leglo ko pedu na nošu.

Mi A2 + TT
 
Refresh-ujem celo jutro update [emoji23][emoji23]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Evo je i pitica, sad malo testiranja pa, ako je sve OK, da apdejtujem i ženin telefon [emoji4]
bf558958a65ce81276a33dcf448857f2.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kod mene jos ne nudi update

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Je l mora da se hard resetuje telefon nakon update na android pie?
 
Ne mora, ali je preporučljivo...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Meni ponudio samo november security patch od pie jos uvek nista.
Pratio sam temu od pocetka i sad kad mi treba informacija,naravno ne mogu da nadjem a ni da se setim.Bez roota gcam bese ne moze da se instalira?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jel su sredili Proximity senzor na Pie? Jedina stvar koja me užasava na ovom, inace, fenomenalnom telefonu.
Poslednjim apdejtom je baterija bolja bar za 10-15%, samo jos proximity ostao od bagova.
Da ne bih slucajno uključivao profile, speaker, battery saver mod ili lampu, kad se javim, odmah ga zaključam.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Probao sam MIUI 9 rom i radio je proksimiti kako treba, ali mi ne lezi MIUI pa sam se vratio na stok i sada proksimiti opet zeza :D Tako da se nadam da ce da izbace neki apdejt kojim ce to da srede
 
Nazad
Vrh Dno