Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

^Marketing/reklame, a pogotovo marketing koji ne odgovara istini je čudo/pola prodaje.
 
Vrh ponuda uz Neo 4.

Jedva nesto skuplji od J7 2017, jeftiniji od A6+, A8..
Jeftiniji od P20 Lite, Z2 Play, Moto X4, Iphone 6, Iphone SE :d :d
Uz Neo 4 mene izadje 400 RSD, pošto sam u Société banci [emoji16]
 
I ja imam racun u societe banci, znaci i mene bi izasao 400 din, vrh :D

Mada ja sam na Neo 2 bez fona, zao mi je sto im dajem i 1000 dinara :D
 
Jel može kratko objašnjenje to za Societe, Neo 4, MiA2,... Koliko to para mesečno i tako [emoji4] . Hvala.
 
Jel može kratko objašnjenje to za Societe, Neo 4, MiA2,... Koliko to para mesečno i tako [emoji4] . Hvala.
Ako imaš tekući račun u Societe banci imaš popust na cenu telefona od 5000 din.
Pošto je cena Mi A2 uz Neo 4 paket 5400 din,on te izađe ako imaš tekući račun u Societe banci 400 din.
Što je vrh ponuda!!!


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Neo 4 2400 din mesecno, telefon je 6.000 na rate, 5.400 za kes.

Uz Societe racun ima neki popust pa je 400din, nisam upoznat kako funkcionise :D
 
Treba samo da pokažeš karticu, mada oni provere u sistemu svakako.
 
Neo 4 je bez fona 1400.

24x1.000+5.400 = 29.400

Sa Societe karticom:

24x1.000+400 = 24.400

Cak je i 29.400 odlicna cena, s obzirom da je na rate i da se dobija 2g garancije, 24.400 je vrh :)
 
Plus uzmite vip prepaid karticu, prebacite je na PostPaid i 6 meseci ne plaćate račun :)

0793aca1b42cf3d752527099b32bd1c8.jpg
 
Ovo je stvarno Vrhunska ponuda VIP-a.
Za te pare ovakav telefon.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Da, ali racunam razliku, Neo 4 bez uredjaja kosta 1.400din, sa uredjajem 2.400din, a realno paket sa svim neogranicenim i 4/5GB neta vredi 1.400..
 
Pa dobro. 24 * 1.000 plus onih 50 evra to je 250 evra koliko košta i na crno a ti ga dobiješ na dve godine sa dobrom garancijom. Dobra ponuda. Mada pašće i na KP još 30 evra za 30 dana sigurno.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ja sam gledao mi a2 u vipu uz neo 2 tarifu za 17.280din, nego imam neke nedoumice oko ovog telefona pa aj da pitam ovde... Na vipovom sajtu pise da je baterija kapaciteta 3010mah a negde sam vido da je kapacitet 3500mah, pa kolko je tacno jaka baterija? I da li ide ovde micro sd kartica, takodje sam vido da neki pisu da moze sd a neki da ne moze...?Inace do sad sam razmisljao da uzmem moto x4 ili p20 lite (mada p20 lite ne bi bio neki "pomak" obzirom da trenutno koristim p9 lite a oni su dosta slicni...), mada pored mi a2 tesko da cu nesto drugo da uzmem, samo me zanimaju odgovori na ova 2 pomenuta pitanja :D
 
Naletim na Gigatron i udjem da vidim Xiaomi, imaju i A2 i RN 5,prvi beli, drugi crni, na oko A2 robusniji, ruzniji i veći, uzmem u ruku oba, identična veličina, uzmem da testiram telefon ali džaba kad imaju mat nalepnice koje ne smeju da se skinu [emoji849]

Poslato sa HUAWEI P9 lite 2gb
 
Spoljna izrada malo lošija i u odnosu na A2 i u odnosu na A1. Ekran je EBBG sa jedva primetnim, karakteristčnim mu, žutilom ali sa odličnim kontrastom/osvetljenjem (na A2 je bio Tianma ekran). Telefon jakolepo leži u ruci pa mu težina ne dolazi do izražaja. U realnom radu bočni bezeli su dosta veći nego na svim YT snimcima ili fotkama koje kruže netom. Zvuk je odličan u svakom pogledu, baterija takođe. Kamerica je OK (nije kao na A2 (naravno) ali je, po meni, kao na A1).
Najveća prednost A2 Lite u odnosu na A1 i na A2 je normalan rad Proximiti Sensor-a!!! (nema onog glupavog nasumičnog on/off raznoh stavki tokom razgovora koje me je do bola iritiralo i na A1 i na A2). Notch je jako lepo odrađen a tako i funkcioniše, doduše, ne postoji mogućnost da se Notch on/off...

Sve u svemu, jako dobar midrange telefon! (cenovno će se približiti A1 i tu će prestati da mu pada cena)

Kako bre ne postoji mogućnost da se Notch on/off ???
 
Naletim na Gigatron i udjem da vidim Xiaomi, imaju i A2 i RN 5,prvi beli, drugi crni, na oko A2 robusniji, ruzniji i veći, uzmem u ruku oba, identična veličina, uzmem da testiram telefon ali džaba kad imaju mat nalepnice koje ne smeju da se skinu [emoji849]

Poslato sa HUAWEI P9 lite 2gb

Sto mislis da zene vole da nose crno? zato sto ih cini mrsavijim, tako i crni telefon izgleda manje od belog, iako je iste velicine...plus je Mi A2 i tanji za 1mm.. :)
 
Ima li ovo cudo LED notifikaciju? Nije za mene i nije ni bas toliko vazno, ali ne bi bilo lose ni ga ima :)
 
Ma samo da ima, nebitno koje boje. Ponuda u Vipu je odlicna, ovo ce se prodavati samo tako.
 
I ja sam gledao mi a2 u vipu uz neo 2 tarifu za 17.280din, nego imam neke nedoumice oko ovog telefona pa aj da pitam ovde... Na vipovom sajtu pise da je baterija kapaciteta 3010mah a negde sam vido da je kapacitet 3500mah, pa kolko je tacno jaka baterija? I da li ide ovde micro sd kartica, takodje sam vido da neki pisu da moze sd a neki da ne moze...?Inace do sad sam razmisljao da uzmem moto x4 ili p20 lite (mada p20 lite ne bi bio neki "pomak" obzirom da trenutno koristim p9 lite a oni su dosta slicni...), mada pored mi a2 tesko da cu nesto drugo da uzmem, samo me zanimaju odgovori na ova 2 pomenuta pitanja :D
3000 mAh i nema slot za SD. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I ja sam gledao mi a2 u vipu uz neo 2 tarifu za 17.280din, nego imam neke nedoumice oko ovog telefona pa aj da pitam ovde... Na vipovom sajtu pise da je baterija kapaciteta 3010mah a negde sam vido da je kapacitet 3500mah, pa kolko je tacno jaka baterija? I da li ide ovde micro sd kartica, takodje sam vido da neki pisu da moze sd a neki da ne moze...?Inace do sad sam razmisljao da uzmem moto x4 ili p20 lite (mada p20 lite ne bi bio neki "pomak" obzirom da trenutno koristim p9 lite a oni su dosta slicni...), mada pored mi a2 tesko da cu nesto drugo da uzmem, samo me zanimaju odgovori na ova 2 pomenuta pitanja :D

Baterija je 3010 mah a nema slot za micro SD,pa gledaj da uzmeš verziju od 64 GB.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Baterija je 3010 mah a nema slot za micro SD,pa gledaj da uzmeš verziju od 64 GB.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

ee hvala na odgovoru (hvala i tebi pshnd :) ), obistinilo se ono "najgore"... ponadao sam se da je baterija 3500mah, ovako jeste malo "slabija" ali neki power bank resava taj problem, a ovo sto nema slot za sd karticu je lose a steta sto u vipu nemaju model sa 128gb interne memorije, ipak 64gb moze da se popuni... sad sam vec u dilemi da l' uzeti mi a2 ili da sacekam da malo padnu cene pa da uzmem neki drugi (najvise zbog sd slota), razmislicu...
 
@Dulex99 Pazi, glavni konkurent mu je Nokia 7 Plus. Po meni kompletniji uređaj, ali mu je cena osetno veća. :)

Btw, videh da je u Vipu bez ugovorne obaveze 34.700 što je trenutno povoljnije od radnji. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Potcenili xiaomija izgleda. Uzimajte dok ga ljudi ne razgrabe posle ode cena kad se procuje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno