Šta je novo?

Preporuka za servis u NS

Govedo

Poštovan
Učlanjen(a)
18.08.2014
Poruke
27
Poena
54
Dobro veče,

Računar mi je je prašnjav i zreo za jedno dobro čišćenje, da li možete da mi preporučite neki dobar servis u Novom Sadu gde ljudi znaju šta rade? Pitam za preporuku iz razloga jer mi se već dogodilo to da mi kojekakvi serviseri oštete računar pri čišćenju..

Svako dobro
 
Najbolje to sam da radiš i promeniš i pastu nekom dobrom. Ovako svi obećavaju svašta a ne urade ništa. To je moje iskustvo.
Možeš i ventilatore podmazati kad otvaraš, one koje svi podmazaju a servis kaže da ne može...
 
Nemanja je u pravu, a ako bas neces sam da se zezas, imam OK iskustvo sa Pico servisom u futoskoj. Doduse nisam siguran da li rade i desktope ili samo laptope (mada su desktopi jednostavniji :))
 
Iskrena preporuka za servis Input (preko puta Narodne odbrane, pored Univera). Imam odlično iskustvo i svi koje sam poslao tamo su bili zadovoljni. Računar bude gotov uglavnom isti dan, šta god da je u pitanju. Najviše mrzim da mi komp stoji u servisu po 4-5 dana. :crash:
 
Usisivac u ruke i odi do najblize prodavnice I-T opreme i kupi sebi malo skuplju termalnu pastu i ocisti sam to ti je moja preporuka.Jednom sam rekao drugima u servisu kada sam pojacavao racunar da ga ociste i opusev sve divno dam ja njima 1000 dinara kad otvorim ja komp NISTA samo dole prasina na limu sto je bila su ocistili a za kulere da ne pricam kakvi su bili puni prasine nego ajdee ja nikome nista nisam bio ukro,nego nebitno je sada to potrudi se da nabavis ovaj nastavak bilo bi mnogo lakse https://www.google.rs/search?biw=15...13i5i30k1.0._IKL3ojZ66A#imgrc=gc3NlZECbZKxyM:
 
Usisivac u ruke i odi do najblize prodavnice I-T opreme i kupi sebi malo skuplju termalnu pastu i ocisti sam to ti je moja preporuka.Jednom sam rekao drugima u servisu kada sam pojacavao racunar da ga ociste i opusev sve divno dam ja njima 1000 dinara kad otvorim ja komp NISTA samo dole prasina na limu sto je bila su ocistili a za kulere da ne pricam kakvi su bili puni prasine nego ajdee ja nikome nista nisam bio ukro,nego nebitno je sada to potrudi se da nabavis ovaj nastavak bilo bi mnogo lakse https://www.google.rs/search?biw=15...13i5i30k1.0._IKL3ojZ66A#imgrc=gc3NlZECbZKxyM:

Vidim stručnost na nivou...kakav crni usisisvač ? Sa tim ne možeš očistiti ni deseti deo prašine kao sa kompresorom.
Ne znam uopšte šta će ti servis računara za tako nešto ? Odeš lepo na pumpu i očistiš prašinu sa kompresorom...paziš malo oko ventilatora, zaglaviš ih nekako i izduvaš lepo. Pastu na procesoru zameniš za 250 dinara i to je to :)
 
Nazad
Vrh Dno