Šta je novo?

HTC U12 Plus

Da znam da je zvuk preko adaptera za 3.5mm dobar, sigurno bih se vratio HTC-u posle lenjeg LG-a.

Moderator bi trebalo samo da doda Plus u naslovu thread-a. Nije neka razlika ali mu je to ipak pravi naziv U12 plus :)
Ja sam dostupan sa htc u11 i adapterom i u sonic htc slušalicama koje su odlične da isprobaš [emoji4] za moj ukus odlično [emoji4]

Za sada mi nijednom nije zafalio 3.5mm Jack.. Voleo bih da je tu ali ono, nije mi zafalio..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Znajući Creative-a, ne verujem da će se oduševiti tim sonic sluškama :).
Ono što mogu da kažem iz iskustva sa u11+, zvuk je kao i na svakom drugom flegšipu. Neće ništa dobiti a ni izgubiti ako koristi taj adapter sa htc telefonom, plus, razmišljaj o njemu kao o malom produžetku kabla od sluški, ne smeta.
 
Da, razmazio sam svoje usi i malo ogluveo zbog silne muzike. Sad treba da se prelazi na BT sluske koje podrzavaju aptX HD.
Svakako bih negde nekada probao kako se cuje preko adaptera, mozda u nekom od shopova.
 
Sto se tice cene

qz.JPG

Bas me zanima koliko ce kostati u Srbistanu.
 
Sto se tice dostupnosti kod operatera ne verujem dok ne vidim svojim ocima, prica je bila da ce i u11+ biti i to kod svih pa svi znamo da li je stvarno tako....cak sam i pogodio datum skoro....nazalost slabo ce ovo da se prodaje.....
 
Jel U11 ima u ponudi kod mts za fizicka lica? Znam da sam jedva uspeo da ga uzmem posto se vodim kao biznis korisnik, a ubrzo su ga i skinuli iz ponude...sve mi se cini sa ce tako i sa U12+ da bude

S9+ via TT
 
Jedna od dobrih strana ovog moba je gg3 na ekranu. Gg3 je po meni miljama ispred gg5 ako govorimo o sitnom grebanju dok je mob u džepu
 
Ako se ne varam ima, poslednji put kad sam gledao (pre 10ak dana) je bio....mozda je bilo uz online , ali je stajao u ponudi...
 
Majku mu, izgleda da smo došli do ozbiljnije mane - High Tech Traveler kaže za brightness da je samo za mrvu svetliji od U11+ i da nije ni blizu U11.

https://youtu.be/6eZtzMo-4OM

Deo za brightness na 2:15

Lik mi deluje korektno, gledao sam ga ranije, dosta često radi HTC ali uspeva da ostane objektivan.
 
A roze bela na amoledu? I to baš roze..
Nisam ja dzabe rekao odavno da dosta vise gotivim lcd ekrane..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kakva je ovo bela na S9+?! Uzas

S9+ via TT
 
Nemoš svima udovoljiti pa to ti je ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nmp ali meni na u11 osvetljenje i više nego odlično..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
U11 ima primetno jače osvetljenje od u11+ i sada u12. Mada kažu da je u12 bolji za nijansu od 11+ po tom pitanju
 
Za ove pare ne sme da bude ispod 500 nitsa, a ovo će izgleda biti oko 350.
10 je imao oko 410, u11 oko 480, dok je u11+ oko bednih 300 nitsa.
 
https://youtu.be/qWVh2F5Kt00

Kao što rekoh, čovek često radi video za HTC. Zvuk je značajno bolji naspram Pixel 2, a meni laiku i kamera deluje odlično. Najavio je upoređivanje kamere sa S9+.
 
Pa znaš kako, sve se to da softverom popraviti.. A kad crkne obično mehaničko dugme softver ne može da ispravi [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Tasteri i baterija. Mislim da su promašili sa ovim panelom i da isti previše vuče bateriju
 
Maksimalno osvetljenje displeja je navodno (samo) oko 400 cd/m2? Ako je tako onda i to moze da bude minus.
 
Poslednja izmena:
Steta ako je tako, bas sam se nameracio da ga uzmem

U11 via TT
 
Nazad
Vrh Dno