Šta je novo?

HTC U12 Plus

Dobro vece,
Jedno pitanjce:
Ima li smisla da se ja prebacujem sa U11 na U12+, naravno taj U12+ bi bio polovan, nemam pojma šta bi mi uvalili... a o servisu da ne pričamo, to ne postoji, apsolvirali smo tu temu još na drugim HTC temama a i na ovoj... mislim...
Dakle?
Ako me pitate za razlog? Pa zvuk... Šta ti bilo drugo... zvuk... U11 ima odličan zvuk ali U12 ima bolji...
Ima toliko novijih telefona sa dobrim zvukom,mislim da nema sad nekog smisla da uzmes u12+.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uzeti danas HTC 12+ je bacena para. Prosto ne vidim ni jedan razlog zbog cega bi ga uzela?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uzeti danas HTC 12+ je bacena para. Prosto ne vidim ni jedan razlog zbog cega bi ga uzela?
Pa rekla sam već, zbog ZVUKA.

Ima toliko novijih telefona sa dobrim zvukom,mislim da nema sad nekog smisla da uzmes u12+.
Ok. Navedi mi primer / primere.
Kad kažem telefon sa dobrim zvukom, ja mislim na sve zvučne outpute, da budu vrhunski savršeni.
Mora da ima stereo zvuk jačine LG G7 ( iako pomenuti model ima mono zvučnik, ali je savršen). Zvuk tokom razgovora se podrazumeva da mora da bude perfektan, jer pričam sa ljudima koji govore raznorazne jezike, i to dosta loše, i pola ih ne razumem. Zatim slušalice (na žicu), razgovor preko slušalica mora da bude savršen, telefon mora da ima ugrađene ekvilajzere koje ja mogu da prilagodim određenom razgovoru. Mora imati minimum tri četiri mikrofona da može dobro da snima. Mora da snima perfektno, šum u vodi. Kad smo kod snimanja, diktafon mi je jako važan, koristim ga na dnevnoj bazi, mora da bude toliko osetljiv da može da snimi intervju u kafani a da bude razgovetan. A diktafon većina telefona nema dobar, zato što nemaju dobre mikrofone. Spikerfon takođe mora da ima jak, ali to već ima veze sa eksternim zvučnicima. Znači zaista i na prvom mestu, jedino me zanima zvuk na telefonu na svim mogućim output-ovima, sve ostalo je u drugom planu.

Prihvatam sugestije, navedi mi telefone koji sve to imaju.

Ja ti odmah mogu nabrojati par vrhunskih modela koji nemaju sve ovo u kompletu.
Npr. Sony koji god noviji, nema dobar stereo zvuk. Nema ni dobar diktafon ni mikrofone tj spikerfon. Ostalo je pristojno. Note 9 koji ti koristiš, ima dosta loš diktafon odnosno mikrofone. Zvučnik mu je dobar, ostalo Ok. Od svih telefona koje sam ja lično isprobala, LG G7 je najbolji u domenu koji mene zanima. Htc U11 ima sve gorepomenuto jako dobro, ali je stereo zvuk LG G7 bolji, a kako čujem HTC u12 plus je prevazišao i G7 sa stereo zvukom.

Dakle, kao što rekoh primam sugestije. :)

EDIT PORUKE:
Koliko je meni poznato serija V LG-ija neki noviji model bi bio prihvatljiv, ali je problem što su oni prestali da proizvode V seriju.
 
Poslednja izmena:
Pa rekla sam već, zbog ZVUKA.


Ok. Navedi mi primer / primere.
Kad kažem telefon sa dobrim zvukom, ja mislim na sve zvučne outpute, da budu vrhunski savršeni.
Mora da ima stereo zvuk jačine LG G7 ( iako pomenuti modeli ima mono zvučnik, ali je savršen). Zvuk tokom razgovora se podrazumeva da mora da bude perfektan, jer pričam sa ljudima koji govore raznorazne jezike, i to dosta loše, i pola ih ne razumem. Zatim slušalice (na žicu), razgovor preko slušalica mora da bude savršen, telefon mora da ima ugrađene ekvilajzere koje ja mogu da prilagodim određenom razgovoru. Mora ima minimum tri četiri mikrofona da može dobro da snima. Mora da snima perfektno, šum u vodi. Kad smo kod snimanja, diktafon mi je jako važan, koristim ga na dnevnoj bazi, mora da bude toliko osetljiv da može da snimi intervju u kafani a da bude razgovetan. A diktafon većina telefona nema dobar, zato što nemaju dobre mikrofone. Spikerfon takođe mora da ima jak, ali to već ima veze sa eksternim zvučnicima. Znači zaista i na prvom mestu, jedino me zanima zvuk na telefonu na svim mogućim outputevima, sve ostalo je u drugom planu.

Prihvatam sugestije, navedi mi telefone koji sve to imaju.

Ja ti odmah mogu nabrojati par vrhunskih modela koji nemaju sve ovo u kompletu.
Npr. Sony koji god noviji, nema dobar stereo zvuk. Nema ni dobar diktafon ni mikrifone tj spikerfon. Ostalo je pristojno. Note 9 koji ti koristiš, ime prolaza diktafon odnosno mikrofone. Zvučnik mu je dobar, ostalo Ok. Od svih telefona koje sam ja lično isprobala LG G7 je najbolji u domenu koji mene zanima. Htc U11 ima sve gorepomenuto jako dobro, ali je stereo zvuk LG G7 bolji, a kako čujem HTC u12 plus je prevazišao i G7 sa stereo zvukom.

Dakle, kao što rekoh primam sugestije. :)
Ja sada koristim n10+,sto se generalno tice zvuka od svih novijih flagship modela neces se zeznuti ni sa jednim,nisam probao taj lg g7 u tom nekom vremenu znam da je nexus 6p imao bas opasan stereo zvuk.Bilo koji samsung model sa stereo zvukom je kompletan u smislu zvuka na slusalici za razgovor,mikrofona za snimanje i generalno zvuka.Sad sve zavisi koliko si para voljna dati za telefon,jer sve zavisi i od toga kalav te uredjaj generslno zanima.Xioami mi 10 sam probao i sto se tice zvuka fantasticne stereo zvucnike ima isto.Im dosta tu modela al generalno mislim da sto se tice generalno zvuka za ono sto si napisala najbolji izbor ti je neki samsung uredjaj jer je dobar na svim poljima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa koji Samsung ima sve pomenuto. Kada Note 9, koji je perfektan telefon, ima katastrofalan diktafon i mikrofone, i ja to ne mogu da koristim. Za svoje potrebe naravno. A što se tiče izjave da su svi Samsung telefoni fantastični sa zvukom to nije tačno. Samsung nije ni imao stereo zvuk do s9. Zvuk na s7 je kao šerpa, očajno. Oni do tog modela (s9) nisu ni radili na zvuku nego na kameri i na dizajnu. Note 9 koji mogu svakodnevno da proveravam kako radi, kao što rekoh, iako je dobar telefon, ne zadovoljava moje potrebe. Da li note 10 ima savršen diktafon i mikrofon i stereo zvuk i sve ostalo što sam nabrojala do te mere da bi mogao da zameni 1 LG G7 i do te mere da ima smisla da se Note 9 zameni sa note 10 pošto n9 mogu da koristim kad hoću.

EDIT PORUKE:
Šaomi i ostale kineze, za sad ne bih. Imala sam prilike da se igram sa više komada Xiaomi ja i ne odgovara mi apsolutno interfejs. Nisam zvuk proveravala ali ako mi ne odgovara interfejs, onda ne mogu uopšte da baratam njime.

EDIT NO.2:
Mislim da smo otišli malo out of main subject koji je HTC U12 i da će ovi botovi tj kontrolori sajta da nam izbrišu konverzaciju. :)
 
Poslednja izmena:
Ja pricam za stereo zvuk na samsung modelima kada su krenuli sa stereo zvukom na svojim telefonima,ja sam imao m7,m8 m9 htc 10 znam ja dobro da htc ima dobar stereo zvuk na svim poljima al generalno nisam ulazio toliko u srz zvuka za te neke segmente konkretno al sam generalno prezadovoljan zvukom.Ako te bas zanima i najvise zvuk sto ti je prioritet onda uzmi taj u12+ za manje para neces sigurno dobiti ni na jednom uredjaju bolji zvuk.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da se nadovežem jos da je prava steta sto je htc tako potonuo takva firma,bas u12+ je zadnji ozbiljan telefon od htc-a i ko zna dali ce ikada da izbace neki flagship model,ja bi to bas voleo da se vrati u velikom stilu jel mesto mu je u vrhu mobilne industrije a ne ovi kinezi koji su preplavili trziste.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa nije samo stereo zvuk u pitanju. Navela sam gore detaljno koji zvukovi me zanimaju odnosno zanimaju me svi zvukovi na telefonu a ponajviše mikrofon koji je najslabiji na većini telefona. Takođe nije poenta u snazi nego u kvalitetu. Pa i snazi usput. Ne znači ni kvalitet zvuka ništa ukoliko nema snage (odličan primer kvaliteta bez snage je Sony, tako da džaba mu kvalitet kad nema snagu).
Razmišljala sam ja mnogo ranije da uzmem U12 plus ali su me stalno odbijali virtuelni dugmići i katastrofalan servis u Srbiji za taj model. Naravno mogu ga naći samo polovnog. A da li je popravljan ili nije i šta mu još fali a da nije očigledno, to ne mogu znati. A podrške nema. I zbog toga se premišljam. Premišljam se ja jako dugo za taj telefon, ali bih morala da prodam moj U11, pa mi žao...
Postavila sam pitanje i na threadu LG V50, zato što se V serija više ne proizvodi.
Od poznanika sam čula da što se zvuka tiče, pikseli ne valjaju, one plus ne valja... i na kraju opet dođosmo do 2 brenda od kojih je jedan pukao a drugi samo što nije (HTC i LG).

Da bih ti ilustrovala šta je dobar mikrofon, jednostavno i slikovito objašnjeno, navešću ti dva primera:
1) HTC u11 - snimala sam šum reke, probe radi. Takav kvalitet tonova u toj veoma tihoj gami šuma vode, ja mislim da ne može ni na jednom telefonu da se čuje.
2) LG G7 - taj telefon ima toliko sulud diktafon to jest mikrofon, da možeš da se pokriješ jorganom i da tiho pričaš, on će da snimi svaku tvoju reč. :)
Koji Samsung to može? :)
Ili neki drugi brend?

I da, slažem se sa tvojom drugom porukom u potpunosti. Stalno sam se pitala da li je ovaj Egzodus koji su izbacili samo blokčejn telefon ili ima i sve zvučne output-e kakve ima svaki flagship HTC. Pa ako ima i dobar zvuk da ga pojurim nekako, baš me briga za bitkoine...
 
Poslednja izmena:
I moram još nešto napisati ovo je "fun fact" apropo zvuka.

MOLIM FINE I KULTURNE MODERATORE DA MI NE BRISU OVU PORUKU, IAKO MOZDA HTC NECU NI POMENUTI. PORUKA IMA ITEKAKO VEZE ZA BRENDOM HTC, JER SE RADI O ZVUKU.
HVALA LEPO.

Elem, firma Maršal koja proizvodi zvučnike, je 2014 napravila opkladu onako btw između sebe, jer su ih strašno nervirali proizvođači mobilnih telefona koji su tvrdili da basovi na zvučniku ne mogu nikako da se čuju na mobilnom telefonu jer je to toliko mali zvučnik da je to apsolutno nemoguće izvući dobar bas.

I Marshall je 2014 napravio telefon koji se zove Marshall London ( naravno imam ga podrazumeva se :) ).
Telefon ima stereo zvučnike. A basovi se čuju kao na najvećem Marshall pojačalu za stadionske koncerte.

Hteli ljudi da održe lekciju proizvođačima mobilnih telefona. I lepo su im objasnili.

E sad da pomenem thread na kojem sam. Osim HTC i LG nisam čula ni na jednom telefonu dobar bas. Koji svakako ne može sa Maršalom da se poredi.
 
Poslednja izmena:
Dobro vece,
Jedno pitanjce:
Ima li smisla da se ja prebacujem sa U11 na U12+, naravno taj U12+ bi bio polovan, nemam pojma šta bi mi uvalili... a o servisu da ne pričamo, to ne postoji, apsolvirali smo tu temu još na drugim HTC temama a i na ovoj... mislim...
Dakle?
Ako me pitate za razlog? Pa zvuk... Šta ti bilo drugo... zvuk... U11 ima odličan zvuk ali U12 ima bolji...
Ima smisla jer praviš upgrade, a ostajes na istom brendu i poznatom terenu.

Drugi telefoni imaju ono sto HTC nema, ali ono što je tebi bitno, to ostali nemaju.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
U12 ti je bacanje para. Baterija je i kao novom bila dovoljna za pola dana, sada može biti samo još gore.

Novi Sony modeli su odlični što se tiče zvuka - Xperia 1 II i 5 II. A imaš i LG V60.

A kad već imaš 3-4 telefona - je l ti stvarno treba još jedan? To što tebi treba se polako izbacuje iz telefona jer retko mome treba.
 
Isto pitanje je postavljala i pre godinu dana.[emoji16]
 
Prvo zahvaljujem se svim članovima na odgovorima.

Ima smisla jer praviš upgrade, a ostajes na istom brendu i poznatom terenu.
Drugi telefoni imaju ono sto HTC nema, ali ono što je tebi bitno, to ostali nemaju.
Da u pravu si, ovaj telefon ima onošto meni treba a ostali nemaju. Moje dileme ne potiču od onoga što ovaj model ima, nego od onoga što nema, a ključno je za rad telefona, kao npr trajanje baterije koja ne može da se promeni, što bi jedan član rekao jednom "telefon za kratkotrajnu upotrenu", iz čega proizilazi notorno poznati fenomenalni servis u BG, koji skoro svima uništi tel pri bilo kakvom servisu, dakle podrška, pa i naravno ti upitni virtuelni dugmići - dokle to traje... itd...

U12 ti je bacanje para. Baterija je i kao novom bila dovoljna za pola dana, sada može biti samo još gore. Novi Sony modeli su odlični što se tiče zvuka - Xperia 1 II i 5 II. A imaš i LG V60. A kad već imaš 3-4 telefona - je l ti stvarno treba još jedan? To što tebi treba se polako izbacuje iz telefona jer retko mome treba.
Da čula sam to za bateriju (gore i pomenula), a menjati je ne mogu, tako da je to katastrofa.
Nisu novi Sony modeli dobri što se zvuka tiče (u domenu koji mene zanima, napisano gore), probala sam ih (gore u nekom tekstu sam baš njih navela kao primer kvaliteta ali nedostatka snage)
Nemam 3-4 telefona imam 1 (+1 raritet Marshall). Ostalo su telefoni mojih ukućana.
Da slažem se, v60 ili v50 je nešto o čemu takođe razmišljam. Postavila sam pitanje na threadu V50, očekujem odgovor, tamo ima dosta audiofila.

@dushanna kad smo već kod snimanja na telefonu probaj ovu aplikaciju...
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dolby.dolby234&hl=en_US&gl=US
deluje rudimentarno ali pošto je pravi dolby možda znaju neku tajnu koju drugi ne znaju :)
Hvala dragi Altru... uvek dobronamerno daješ konkretne savete... Jaoooo... toliko sam aplikacija probala i na kraju zaključila da ustvari džaba aplikacija ako nemaš dobre mikrofone na telefonu. Ali probaću ovu, obećavam, i to na Note9 (eto baš na tom fonu koji, neverovatno, ima toliko basic mikrofone a tako dobar tel, šteta), pa ću ti javiti kakav je apk.

Isto pitanje je postavljala i pre godinu dana.
Da gospodine. Isto pitanje sam postavljala i pre godinu dana: Što govori o mojim afinitetima koji su stabilni, formirani, pouzdani i uvek isti. Ne mislim danas jedno, sutra drugo, prekosutra treće, nisam klinka i znam tačno šta hoću. Pitanje se ponovo postavlja zato što u medjuvremenu nisam naišla na telefon koji bi zadovoljio moje kriterijume, osim ovog. Hvala lepo na podsetniku, nije trebao, imam dobru memoriju.

EDIT POSTO JE MEANHILE STIGLA NOVA PORUKA.

[U je napisao(la):
jevta[/U];6273132]Beše onda kada nije htela da kaže za maršal telefon da ga neko ne kupi pre nje.
JESTEEE... Imas dobru memoriju. :) a sa tim Marsalom mi se svasta izdesavalo da sam pomislila da napisem jedan osvrt na taj fon (jer ga ovde ocigledno niko nema, tel ima sumanute aplikacije poput DJisanja i semplovanja) kao i moje iskustvo sa Marsal osobljem. kojim sam fascinirana.
 
Poslednja izmena:
Beše onda kada nije htela da kaže za maršal telefon da ga neko ne kupi pre nje [emoji6].

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
Džabe se brinula...nije to nešto oko čega bi se potukli...ladno bi ga kupila i da je rekla šta kupuje...možda bi je čak i odgovarali od kupovine...
Takođe džabe [emoji849]
 
Poslednja izmena:
Pa što bi mi odgovarao od kupovine? :) Ja sam taj telefon kupila više zbog statusnog simbola, zato što je Maršalov, zato što je raritet, zato što je napravljen jednom i više nikada. I zato što izgleda najbolje na svetu. Jedini telefon koji ima dva džeka za dva para slušalica... pa genijalno... On ničemu ne služi u smislu nekih ozbiljnih aktivnosti po internetu jer on ima Android 6. Jedino što mu je zvuk savršen na svim autputovima. I ne dam ga nikome...
 
Poslednja izmena:
Pa to je valjda jedino i bitno...niko to nema i potpuno je jedinstven u svakom smislu... i da, podrška im je sjajna...
Kada ti je savetovano da kupiš neki dac kao jednostavno rešenje, tada si rekla da ti je problem da se brineš o tolikim uređajima i da ti je potreban jedan telefon koji ima savršen zvuk, eto kao, ne treba ti nekoliko uređaja nego samo jedan (svim da vlada, sve da veže)...i onda kupiš neki raritet kao drugi telefon, koji je tako neprimetan i naravno neodoljivo nezamenjiv zato što na njemu piše Marshall....i onda opet Jovo nanovo o HTC telefonima o LG telefonima i svim tim sjajnim finesama koje ostali smrtnici ne primećuju dok se zemlja okreće...
 
Pa to je valjda jedino i bitno...niko to nema i potpuno je jedinstven u svakom smislu... i da, podrška im je sjajna...
Kada ti je savetovano da kupiš neki dac kao jednostavno rešenje, tada si rekla da ti je problem da se brineš o tolikim uređajima i da ti je potreban jedan telefon koji ima savršen zvuk, eto kao, ne treba ti nekoliko uređaja nego samo jedan (svim da vlada, sve da veže)...i onda kupiš neki raritet kao drugi telefon, koji je tako neprimetan i naravno neodoljivo nezamenjiv zato što na njemu piše Marshall....i onda opet Jovo nanovo o HTC telefonima o LG telefonima i svim tim sjajnim finesama koje ostali smrtnici ne primećuju dok se zemlja okreće...
Jao, mnogo si sladak... tako si me slatko nasmejao u ove sitne sate sa svojim komentarom. Jeste, sve što kažeš je istina, ali ima jedna vrlo bitna stvar... ti, kao očigledno klasično muški mozak, uopšte ne kapiraš kako funkcioniše ženski mozak :) to je čista misterija za tebe koji posmatraš kroz muški mozak... :)
Jeste idemo Jovo nanovo... Pitam za LG I HTC za koje obični smrtnici, koji gledaju RTS Pink itd, nikad nisu čuli a finese tih telefona apsolutno ne kapiraju niti osećaju... grupa ljudi u koju ja apsolutno ne spadam (nemam čak ni televizor! Čuvam mozak od gluposti)... Ali su zato svi muzičari i pasionirani audiofil čuli samo za to i samo to i koriste... Elem, in one word, presladak si i beskrajno si me nasmejao u 00 h noću.
A što se Maršala tiče, pa to je raritet, kako ne razumeš? :) I izgleda savršeno. I to jako važno. U ovoj poplavi istih "sapun telefona"... Da nema podršku naravno... Ali ima osoblje vredno zlata koje će ti u svakom momentu pomoći.
I već sam rekla, imam nameru da napišem jedan osvrt, ako to može na benchmarku, kao moj utisak o Maršalu jer sam očigledno ovde ja jedina koja imam taj telefon i kao bitnije mnogo ga volim, a ima mnogo toga da se kaže o tom telefonu. Kao i o sjajnom timu iz Maršala.
I videćeš, ja ću naći kad tad ili HTC egzodus ili ću uzeti ovaj U12+ ili LG v50. To će biti zamena za moj HTC u11. Koji je savršen, pazim ga mazim ga, baterija mu ja savršena, zvuk divan, ali nekako osećam da je vreme da se krene dalje i napravi neki upgrade.
I iskreno, fascinirana sam zvukom sa LG G7, baca me u nesvest...

dushanna,
Zašto lepo ne kupiš pravi džepni snimač zvuka, i rešiš problem jednom za`navek?
https://musiccritic.com/equipment/best-portable-audio-recorder/
Pravo zboriš ... pravo zboriš... :) Čitaš mi misli... Baš ovih dana idem po radnjama pa pitam šta valja od tih sprava... Ali nema ništa... što valja...
nemoj mi slati te inostrane linkove, živim u Srbiji i ne umem da naručujem internetom, jedino ako nećeš ti da mi naručiš pa da se nađemo da mi daš... ako hoćeš da mi pomogneš, nađi mi diktafon koji postoji u nekoj regularnoj prodavnici u Srbiji sa validnom garancijom i sa baterijama koja se menjaju, kao one za daljinski upravljač a ne sa baterijom kao na mobilnom, kad je potrošim, mogu diktafon da bacim. I ne sa čipom nego sa SD card. i da ima Edit funkciju da mogu da editujem audio files. Sve ostalo dolazi u obzir. I neka recenzija gde potvrđuju da zvuk razbija... Da baš bi mi trebala pomoć i da baš bi mi trebao diktafon... Oni prodavci po radnjama ne znaju ništa da mi kažu o zvuku na diktafonu kad im je diktafon upakovan.

@dushanna
kad smo već kod snimanja na telefonu probaj ovu aplikaciju...
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dolby.dolby234&hl=en_US&gl=US
deluje rudimentarno ali pošto je pravi dolby možda znaju neku tajnu koju drugi ne znaju :)
Probala. Rezime: na LG G7 radi savršeno ali njemu ni ne treba jer oni ima već svoj audio snimač koji je savršen. Na HTC u11 radi odlično. Na note 9 prosečno kao i svi audio rekorderi koje sam našla.
Zaključak: jeste bitan audio rekorder ali su mikrofoni presudni.
U svakom slučaju veliko hvala. (Ah da, treba da ga probam na mom divnom Maršalu, pa javljam)

HVALA MOMCI SVIMA, SJAJNI STE!
VIŠE PUTA SAM SE OBRATILA ZA RAZNU IT OPREMU I DOBILA SAM PUNO KOMENTARA NA OSNOVU KOJIH SAM ODABRALA IT UREĐAJ. POSLEDNJI JE BIO MONITOR.
THX JOŠ 1X SVIM DOBRONAMERNIM ČLANOVIMA KOJE ŽELE DA POMOGNU SVOJIM SAVETIMA KOJI SU U OKVIRU MOJIH ŽELJA. :)
 
Poslednja izmena:
Moj Savjet.
Na taj Marshall samo kupi
Rode VideoMic Me ili Shure MVL
I dobićeš telefon sa fantastičnim mikrofonom.


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Moj Savjet.
Na taj Marshall samo kupi
Rode VideoMic Me ili Shure MVL
I dobićeš telefon sa fantastičnim mikrofonom.
Sent from my SM-N9700 using Tapatalk

Šta je to? prevedi molim te... ili baci link...
Opet neki gadžet koji se kupuje preko interneta zar ne?
EDIT: Ako misliš na slušalice imam slušalice Marshall ove. Ali mislim da ne misliš na slušalice pošto pričaš na mikrofonu.
 
Poslednja izmena:
Samo ukucaj u Google.
Uređaj koji se kači na 3.5 mm Jack gdje dobiješ najbolji i najosjetljivi mikrofon od svih smart phones...
I što je najbolje, kada odlučiš da promijeniš telefon samo ga promijeniš i prebaciš ovo na novi.
Jednostavno i elegantno.

Što se tiče naručivanja, to vidi sa ljudima na KP sajtu.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Jao, mnogo si sladak... tako si me slatko nasmejao u ove sitne sate sa svojim komentarom. Jeste, sve što kažeš je istina, ali ima jedna vrlo bitna stvar... ti, kao očigledno klasično muški mozak, uopšte ne kapiraš kako funkcioniše ženski mozak :) to je čista misterija za tebe koji posmatraš kroz muški mozak... :)
Jeste idemo Jovo nanovo... Pitam za LG I HTC za koje obični smrtnici, koji gledaju RTS Pink itd, nikad nisu čuli a finese tih telefona apsolutno ne kapiraju niti osećaju... grupa ljudi u koju ja apsolutno ne spadam (nemam čak ni televizor! Čuvam mozak od gluposti)... Ali su zato svi muzičari i pasionirani audiofil čuli samo za to i samo to i koriste... Elem, in one word, presladak si i beskrajno si me nasmejao u 00 h noću.
A što se Maršala tiče, pa to je raritet, kako ne razumeš? :) I izgleda savršeno. I to jako važno. U ovoj poplavi istih "sapun telefona"... Da nema podršku naravno... Ali ima osoblje vredno zlata koje će ti u svakom momentu pomoći.
I već sam rekla, imam nameru da napišem jedan osvrt, ako to može na benchmarku, kao moj utisak o Maršalu jer sam očigledno ovde ja jedina koja imam taj telefon i kao bitnije mnogo ga volim, a ima mnogo toga da se kaže o tom telefonu. Kao i o sjajnom timu iz Maršala.
I videćeš, ja ću naći kad tad ili HTC egzodus ili ću uzeti ovaj U12+ ili LG v50. To će biti zamena za moj HTC u11. Koji je savršen, pazim ga mazim ga baterija moja savršena, zvuk divan, ali nekako osećam da je vreme da se krene dalje i napravi neki upgrade.
I iskreno, fascinirana sam zvukom sa LG G7, baca me u nesvest...

E baš mi je drago što sam nekoga nasmejao....eto, da imaš televizor mogla bi da gledaš RTS i Pink, pa bi se verovatno češće smejala...smeh je veoma dobar i potreban, naročito sada kada vladaju opšte boleštine i razna zagađenja vazduha, vode i svega što je za život inače bitno i neophodno..
Htc je bio moj prvi Android telefon pre deset godina, tako da sam čuo za njih [emoji6]
Ipak, moram da ti kažem da su se pojavile neke tws bubice i još poneke sitnice u poslednjih par godina koje su obesmislile kupovinu tako starih telefona čije fiinese ne razumem ni ne osećam...priznajem da nisam pasionirani ljubitelj muzike, šta znam, prvi LP sam kupio pre četrdeset godina a prvi CD pre trideset...opet, ne stidim se da priznam da nisam u pravu kada me neko tako saseče svojim znanjem i prefinjenim ukusom...ostaje mi samo da se povučem i ostanem sam u tišini [emoji17]
 
Samo ukucaj u Google.
Uređaj koji se kači na 3.5 mm Jack gdje dobiješ najbolji i najosjetljivi mikrofon od svih smart phones...
I što je najbolje, kada odlučiš da promijeniš telefon samo ga promijeniš i prebaciš ovo na novi.
Jednostavno i elegantno.
Što se tiče naručivanja, to vidi sa ljudima na KP sajtu.
Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
OK hvala sutra prekosutra prvom prilikom kada budem bila na kompjuteru ne mogu preko mobilnog sa koga sada pišem. Javljam ti šta sam saznala, uradila.

E baš mi je drago što sam nekoga nasmejao....
I meni :)
eto, da imaš televizor mogla bi da gledaš RTS i Pink, pa bi se verovatno češće smejala...
Ovo mora da je crni humor. Ali opraštam ti pošto si me nasmejao.

Ipak, moram da ti kažem da su se pojavile neke tws bubice i još poneke sitnice u poslednjih par godina koje su obesmislile kupovinu tako starih telefona čije fiinese ne razumem ni ne osećam...
Pa ja ne kapiram da su poslednji modeli HTC stariji telefoni.
Kaži koje novotarije su se pojavile? Naravno u domenu koji mene zanima. Otvorena sam za predloge i sugestije.

opet, ne stidim se da priznam da nisam u pravu kada me neko tako saseče svojim znanjem i prefinjenim ukusom...ostaje mi samo da se povučem i ostanem sam u tišini [emoji17]
Prvo nadam se da ovo nije bila ironija. I nemoj da ostaneš u tišini... Čovek koji može iskreno da te ne smeje je vredan ostajanja. :)
A prefinjeni ukus u muzici se uči. A možda ga već imaš ali koristiš pink rts tj opšte popularne telefone, pa nisi ni svestan šta time gubiš :)
 
Poslednja izmena:
April-li, li, li !
😀

Nadam se da će izbaciti nešto I dobro, valjda nisu zarđali svih ovih godina...
 
Uhhhhh majku mu, firma mi pre mesec dana naručila telefon. Da sam znao rado bih sačekao.
 
Nazad
Vrh Dno