Šta je novo?

HTC U12 Plus

Mogu da nemaju pare koliko hoćeš, ali fon ubija.
Inače Peca reče da je koristio jedno pola sata sat htc u12+.. Možda je napravio neki prewiev i slično [emoji4]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako nekog zanima DXO Mark - https://i.imgur.com/wOmfKqW.png
Ne mogu da im ništa zamjerim ove godine, čini mi se kao zaokružen telefon, a i ovaj edge sense može biti zanimljiv, ima novih opcija kao što je landscape mod (zna kada treba da uđe zbog položaja ruku). Šteta za bežično punjenje, ali za mene nije neki problem. Nadam se da neće biti skuplji od U11.
 
Sve ukupno lepo zaokruzen telefon, samo da ne preteraju sa cifrom....kod nas ga nema barem jos mesec dana verovatno, daj Boze da gresim, ali sumnjam da ce najranije 15.6.
 
Sviđa mi se opasno.. Iskreno baš mi je žao što nema wireless charging..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zanimljiv ovaj providni model. :) Ne svidja mi se sto je otisak prsta pozadi postavljen.
 
Providan model je brukica.. Takođe *mjau**mjau**mjau* za otisak, ali ne može napred jer baš ima male bezele

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sjajan fon, apsolutno mu nista ne fali a za razliku od prehajpovanog Huawei-a bar ima relativno cist softver koji ne stuca odnosno UI koji ne lici na iOS sa aliexpress-a :d
Naravno, i podrska ce biti brza od pirinac ekipe, LG-a itd.


HTC U12+ camera review: Knockout results
 
Meni se na primer bas svidja sto je otisak pozadi, verujem i da je lepo pozicioniran...
 
Sense moraju što pre da menjaju , izgleda isto još od ics vremena.. pored toga mi se ne sviđa što je isti v30 i što dugmići nisu fizički.

Biće ovo ok kupovina za godinu dana kada mu cena bude oko 430e.
 
Ma kad bude i 500 bice ok kupovina po meni, zavisi bas sa kojom cifrom ce da izadju na trziste....u11 je imao dosta solidnu pocetnu cenu, a ovo je ipak nekako jos bolji uredjaj i jos ce biti jedini verovatno uz neki Lite model ili slicno....
 
800e cena i izlazi tek za 40ak dana.
 
Kad bude 420 kao što je u11 kad sam ga uzeo nakon 6 meseci od izlaska biće bombona [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Prejaka cena i preveliko cekanje....kod nas 15.7. onda....
 
prodaće (možda) cijelih 5 komada. "Ulaze" u termin Note 9 i teško da mogu išta uraditi. I to pod uslovom da uređaj i bude disotupan kad pominju.
 
Ja se nadam da će ih krenuti ove godine, jer po prvi put HTC ima uređaj koji potpuno parira konkurenciji. Sjetimo se da prošle godine nisu implementirali 18:9 odnos, da nisu imali dual kameru sa tim čuvenim bokehom.
Ako u Srbiji bude u cjenovnom rangu P20 (običnog) to će biti skroz fer, jer P20 nije bolji od njega ni u jednoj kategoriji.
 
Nema trika da bude cena u rangu p20. Huawei i dalje ima relativno ok cene kod provajdera, zato i ima jaku prodaju
 
Samo da vidim kako ce se baterija pokazati pa da se vratim na HTC posle izleta na S9+ trenutno, i dalje mi u fioci stoji U11:D
 
Nije mi jasno sta su pokušali sa ovim dugmićima sa strane koji nisu fizički ? Gluplje rešenje nije viđeno godinama , nešto u rangu obrve na ipX :)

Mogla je ovde i nešto veća baterija pošto je telefon debeo 10mm.. ali opet je za nijansu iznad konkurencije.
Imam neki osećaj da će se ovaj mob prodavati lošije nego u11..
 
Poslednja izmena:
Sasvim moguce da nece biti neka prodaja *mjau**mjau**mjau*, iako je telefon po spec odlican, ali marketing je cudo. Koristio sam i S8+ pa U11 pa trenutno S9+ i stavljam htc ispred ova dva telefona za ono sto je meni bitno kod telefona, a to je baterija, brzina, fluidnost u radu, kamera manje vise, i da je sto manje nasminskan. Naravno, dizajn u11 je odvratan u odnosu na ova dva, videcemo kakav je U12+ kad se pojavi uzivo :)

S9+ via TT
 
Losa prodaja ovog modela je vise nego izvesna. Kao i svake godine HTC se moze osloniti samo na fan boy korisnike tuzno...

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Mislio sam da ce ovo biti dobar telefon za mene ali nesto mi govori da je bolje da ga zaobidjem. Mislim da cu ipak da sacekam XZ2 Premium. Ako cu vec da nosim ciglu onda bar da nosim najbolju ciglu :D
 
E baš sad da će sony da bude bolji od htc-a sumnjam.. Ovo je stvarno super fon, ako ne i najbolji po mom mišljenju.. Samo eto dostupnost je baš baš veliki problem.. Ja bih ga rado posedovao..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da znam da je zvuk preko adaptera za 3.5mm dobar, sigurno bih se vratio HTC-u posle lenjeg LG-a.

Moderator bi trebalo samo da doda Plus u naslovu thread-a. Nije neka razlika ali mu je to ipak pravi naziv U12 plus :)
 
Poslednja izmena:
Od 12. Jula kod sva tri operatera.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
E baš sad da će sony da bude bolji od htc-a sumnjam.. Ovo je stvarno super fon, ako ne i najbolji po mom mišljenju.. Samo eto dostupnost je baš baš veliki problem.. Ja bih ga rado posedovao..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Bice manje-vise izjednaceni kada se sve sabere i oduzme, slicno kao i U11 i XZP koji su jedni od najboljih 2017. uredjaja a prodaja im je losa u odnosu na softverske i hardverske kvalitete.
Tako ce biti i ove godine, htc i sony imaju brojne probleme, ne samo u smislu novca za agresivan marketing (placanje recenzija, doniranje uredjaja, bot armije a la Huawei) nego nemaju ni kapacitete za bolju dostupnost, saradnju sa operaterima itd.

Ali to je njihov problem, nama je bitnije da je U12 usavrsena verzija svejedno odlicnog U11 i to je to, ko ceni opsti kvalitet uredjaja htc nece izbegavati zbog nedostatka hajpa i preforsiranog, usiljenog marketinga po masovnim medijima.

@ Dante BG

Ovaj TechBuzz kanal treba izbegavati jer je lik jos pre par godina nekoliko puta uhvacen u laziranju rezultata a to radi i dalje, npr. kaci ovakva poredjenja dan pre predstavljanja nekog uredjaja ili par sati po predstavljanju kada ni najpoznatiji tech review mediji/najpoznatiji YT likovi jos uvek nemaju pristup tim uredjajima. Ovo mozda i jeste U12 (s obzirom da su podelili telefone mnogim test ekipama jos pre par nedelja) ali me uopste ne bi cudilo da i sada koristi neki drugi model, mozda U11.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno