Šta je novo?

HTC U12 Plus

Procitah na internetu da je ovo u pozadini rastavljeni iphone 6,slika sto je izbacio @hsv.stoned
 
Poslednja izmena:
Jeste, valjda im je moto " da nije skup samo delova " u fazonu ima dušu :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
S' obzirom da ce HTC ove godine izbaciti samo jedan flengship model. Onda je to ovaj U12, U12+ u jednom. Nece imati dva modela kao predhodnih godina. A to sto se tice glasina da je ovo poslenji model od HTC su samo glasine koje nemaju nikakvog osnova, pa smo se sa tim malo nasalili. U smislu da im kampanja bude "Poslenji HTC model" planuo bi za dva meseca :) Kao i do sad HTC sve ume da uradi osim marketinga. Tako da i ove godine sto se toga tice ne ocekujem nista specijalno od njih. Bice to najbolji telefon koji ce lezati u zapecku nesposobnosti marketinskog odeljenja. Ali ko mari za tim. HTC i do sad nije mogao da se pohvali nekom prodajom pa su opstali na trzistu. Relativno skoro sam dosao do podatka da HTC drzi svega 3% svedskog trzista mobilnih telefona. To je zanemarljivo. Opet i dalje ih najvise volim. Uvek volim da napomenem. HTC pravi telefone, ostali pegle, fenove i usisivace :)
Ako pak i posustanu tu im je verni prijatelj Googl koji ce im ponovo nabaciti neki poslic i dici ih iz pepela.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Baš tako, obožavam htc i uvek prvo gledam htc pa ostale modele.. Do sada sam imao samo jedan ispad na iPhone, sve ostalo htc flagship modeli..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
HTC U12+ stock wallpaper



Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
d5d89fe4a6a820c95d2b7a90298c6dd9.jpg
 
Kao i do sad HTC sve ume da uradi osim marketinga. Tako da i ove godine sto se toga tice ne ocekujem nista specijalno od njih. Bice to najbolji telefon koji ce lezati u zapecku nesposobnosti marketinskog odeljenja. Ali ko mari za tim. HTC i do sad nije mogao da se pohvali nekom prodajom pa su opstali na trzistu.

Jeste šteta za jednu kompaniju koja pravi tako kvalitetne telefone, ali za nas krajnje kupce to je uglavnom prednost, vjeruj. :) Ok, dostupnost je svakako najveća mana, ali sa tom underground marketing politikom HTC-a, njihovi flagshipovi su cjenovno sasvim pristupačni. Eto ja sam svoj U11 prije dva mjeseca pazario za 420€, nov novcat uz svu opremu, sa 2 god garancije od operatera.
 
Posle toliko vremena sličnu prednost imaš i sa ostalim proizvođačima, a od ovog njihovog načina rada će samo uspeti da prdnu u čabar. Na žalost.
 
Informacija direkt od čoveka iz HTC-a, HTC U12+ is NOT last phone from HTC!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Bice U12 Lite ;) ne verujem iskreno da ce prestati uopste sa proizvodnjom telefona, pa zasto bi, umeli su uvek da spakuju lepo telefone, u11 je sasvim dobar uredjaj, Plus verzija je trebalo mnogo vise da se pokrije marketinski i trzisno.....
 
Ja uvek gledam prvo HTC pa sve ostalo.. Baš sam ih zgotivio još od m7.. Nznm ali u12+ def uzimam.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja se ne bih zaletao, ali iskreno mislim da ce biti dobar i nek ga potkrepe dobrim marketingom pa da se nadaju necemu, necu zaboraviti dugo svoje odusevljenje kada su izasli One X i njegovi rodjaci...odmah sam pozeleo da ih imam sto je na kraju i bio slucaj sa OneX+ :)
 
Mene su pridobili sa HTC 10. U međuvremenu mi je jedina zamerka ova sjajna leđa što forsiraju. Ali ako urade providna leđa kao na prethodnom modelu, biće super [emoji108]
 
Htc gura taj njihov liquid design, nadam se da ce da ga napuste uskoro. Kompanija koja je napravila pixel telefone ima kvalitet, samo je potrebno da izađu iz senke i pokrenu marketing, ili da dampuju cene. Drugog izlaza nema...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja sam krenuo sa m7.. Rekli su da će biti providna verzija.. *mjau**mjau**mjau* mora staklo za wireless charging...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ih gde se krenulo, 2007 HTC HD, Windows mobile, pitali ljudi kako se bira broj za poziv bez dugmića i šta je to HTC [emoji16]
Ma nemam ništa protiv stakla, mislim imam ali sam prihvatio to nekako, ali da onoliko šljašti... [emoji19]
 
A wireless charging? [emoji17]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Odlična alternativa za S9, Android P upgradable, generalno sam zadovoljan, 3500 mAh je pristojan kapacitet, mislim da kamere ne mogu biti loše.
 
Uh, bice nategnuta borba izmedju U12 i XZ2P. Mozda se jos Nokia umesa sa nekom dugom devetkom posto i oni za 10ak dana drze event u Kini. Iskreno, voleo bih da se HTC vrati medju narod. Malo mi je mucno da svuda vidim samo jabuke i kineze a oni koji su zapravo i zapoceli sve ovo danas izgledaju kao ogoljene kokoske. Ajmo HTC! :D
 
Imali su oni odličan telefon i prošle godine pa su prošli nezapaženo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Za mene nisu nezapaženo.. Vrlo verovatno ću i 12 da uzmem.. Ipak je htc htc.. Baš namerno neću da uzimam šta svi uzimaju, nego ono što je dobro..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
HTC is dead. Long live HTC [emoji4]
Šta bi na kraju, jel se zna za wireless punjenje?
 
Nemam pojma. Ko zna dal je i ovo tačno. Možda su oni namerni lažni leakovi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mislim da ce ovo da bude pun pogodak , narocito ako bude izgledao ovako , meni je vizuelno bas bas dobar, a same komponente obecavaju , jedino cena bode oci....
 
Mislim da neće biti prezentacije nego će samo da se pojavi na sajtu i na klipovima poznatih youtubera
 
Nemaju oni pare za prezentaciju, hahahahahaha :D

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno