Šta je novo?

HTC U12 Plus

Ovo je juce 90% bio youtube na 4g

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
 
Dostupnost na nivou, klasika za htc

U11 via TT
 
Meni nije jasno kako ova kompanija uopste opstaje na trzistu vise,kako odavno u bankrot posli nisu.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Steta bi bilo da bankrotiraju. Uz Sony imaju najbolje optimizovani Android po meni.
 
Jutros u 8 i po sam ga skinuo sa punjaca
Screenshot_20180805-012616.jpeg

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Osvjetljenje automatsko,80% 4g

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Odlično.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Igrao se juce sa njim u Vipu, jel ja tripujem ili bi UI mnogo prijao neki facelift, mnogo bre izgleda isto ko pre 5 godina?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
To im je po meni najveća boljka :/
Ui im je kao od pre 10godina

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Jeste kao pre 10 godina, aplikacije takođe.
Dobro je optimizovan, nije težak, fluidno radi. Tako da, što se mene tiče, mnogo bolje od TW-a npr, ali da je zastareo UI, jeste.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zastareo jeste, ali to me ne zanima dok on radi kao munja.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Cena HTC U12+ i Note 9 skoro pa iste, steta sto je HTC kod nas skuplji nego kod komsija, pa ce sigurno da losije prodje kod nas.
 
Da li postoji neko ko je uzeo U12+ ovde kod nas u Vipu?
 
Poslednja izmena od urednika:
Nema ga ni u VIP-u u Ušću, bas sam hteo da ga vidim uzivo kako deluje. Da li ga ima negde u NS da je izlozen? Kad pitam za HTC svi bledo gledaju u poslovnicama [emoji2]

U11 via TT
 
@ retype12345, čutiš... znači sve je ok verujem pa nemaš razloga da pišeš bilo šta o svom telefončiću... moram ovih dana da prošetam do nekog operatera da vidim tu lepotu od telefona... kako te služe virtuelni dugmići? :)
 
Nema ga ni u VIP-u u Ušću, bas sam hteo da ga vidim uzivo kako deluje. Da li ga ima negde u NS da je izlozen? Kad pitam za HTC svi bledo gledaju u poslovnicama [emoji2]

U11 via TT
Kako piše na VIP sajtu ima ga na sledećim mestima u Novom Sadu:
c3163e7cab895d43276442399d60f10a.jpg
 
dushanna@ mislim da bi na prvom mestu moderatori trebali da koriguju tvoje postove, jer ko si ti da odredjujes gde ce i sta ce da se pise? Na svakoj temi se pise o tom modelu cija je tema i uporedjujemo i klasifikujemo sa drugom modelima! Zaista ne znam ko ti daje za pravo da izigravas Mamu HTC-u i izbacujes ljude iz teme jer pisu o Xiaomiju , a imaju Galaxy S8. I da, Galaxy S8 je ne SVEMIR nego VASIONA sto se tice dizajna za U11. To sto ih vidjas slomljene je zato sto ih nosi XXXX broj ljudi pa ih vidjas , a U11 ili U12+ NE! I da, pisacemo ovde i o Xiaomiju, i o OP6, Samsugu.... naravno i o HTC-u dokle god bude mogao da se poredi sa njima!
 
Pa zapravo ne, teme telefona su rezervisane za konkretan model iz naslova teme, za poređenja služi forum "šta da kupim"
 
To je istina ali mora se malo vršiti i poređenje funkcija , dizajna itd sa direktnom konkurencijom.
Jer čovek koji čita temu može lako da otkrije da postoji nešto dosta bolje za isto love ili čak manje ( valjda je smisao foruma da se pomogne ljudima u bilo kom obliku)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa i nije... Ljudi ovde dolaze i trebalo bi da dolaze da saznaju sve o konkretnom modelu...ubacivanje bolji je mi mix 2 ili koji već je skretanje sa teme i meni bar nema mnogo smisla...a posebno je bezveze ubacivati prepirke tipa xiaomi vs htc...sad, ko je prvi počeo ne znam :)
 
To je istina ali mora se malo vršiti i poređenje funkcija , dizajna itd sa direktnom konkurencijom.
Jer čovek koji čita temu može lako da otkrije da postoji nešto dosta bolje za isto love ili čak manje ( valjda je smisao foruma da se pomogne ljudima u bilo kom obliku)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Jeste to smisao foruma, zato ima podforum "šta da kupim" da se pomogne tim ljudima o kojima pišeš, a ovde se pomaže ljudima koji imaju U12+ ili hoće da ga kupe :)
 
To je istina ali mnogo ljudi ni ne zna koji modeli postoje u svetu i kako onda da otvori temu šta da kupim ? Tipa da li da kupim telefon x y z ili u12 ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno