Šta je novo?

HTC U12 Plus

A Iphone mi je nekako najpriblizniji Htc-u,zato i predjoh na njega :)


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Ostade samo tvoj komentar, ostalo su obrisali?!?
Ok, s pravom jer se pričalo o drugim telefonima, ali mi je žao što su to uradili odmah jer je bilo vrlo korisnih (bar meni) informacija, koje sam mogla da skrinšotujem da ih imam. Šteta... jer upravo sada sam izašla da prepišem to što me je zanimalo... npr hsv.stoned je imao vrlo fine opservacije kao i NevisStarShine (ne reče mi na kraju koji fon?).
Ok, da ne obrišu i ovo da dodam za fon u temi - upravo ga gledam, kod jednog mladog korisnika (čudo! mlad a voli htc), isprobala sam ga i sad mi je stvarno mnogo žao što ga nisam nabavila. Za moje pojmove je fon super. Da, videla sam zvono koje pominjete tj media file, ušla sam u setings da promem volume, moguće je, istina malo duže traje od onoga na šta sam navikla. Elem, konklužn: STVARNO JE DOBAR!
 
Hvala ti što si rekla da sam mator jer volim htc [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
:D :) Pa taj dečko o kojem sam pričala ima 18 i po godina !!! :zgran:
Nisam rekla da si mator... :sceptic: tvoj ukus govori o tome da znaš šta valja... :smoke: hoću reći, da si iskusan i mudar ... :D:d
 
Drago mi je da jos uvek ima ljudi koji vole htc kao brend. [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja ga previše volim.. Da već dugo imam problem šta sledeće da uzmem.. Izgleda da će to biti oneplus 7 pro..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
O pokojniku sve najlepse [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ja sam pričao ceo život sve najlepše o htc-u, zato sam ga i koristio non stop

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Verovatno je vrlo malo onih koji imaju ovaj telefon i koriste Linux, ali moram da podelim svoje oduševljenje iz druge teme.

Na koleginu preporuku probah danas KDE Connect i oduševih se. Dvosmerno deljenje fajlova, dvosmerni clipboard, telefon kao touchpad/tastatura, kontrolisanje multimedije i prezentacija, izvršavanje predefinisanih naredbi... Vau!
 
Da li još neko ima problema sa Google Maps? Aplikacija radi izuzetno usporeno; ne samo navigacija nego sve: pretraga, otvaranje menija... bukvalno sve.

Probao i nije pomoglo:
  • restartovao telefon
  • ubio aplikaciju
  • očistio cache aplikacije
  • uradio update svega mogućeg
  • obrisao sve update-ove za aplikaciju i instalirao ponovo
 
Иста ситуација се и мени дешавала, међутим пре пар дана је изашао нови апдејт па апликација ради ту и тамо ок

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Koja verzija GMaps? Kod mene je 10.3.2
 
Иста верзија, 10.30.2
Исто сам својевремено све пробао, брисање, брисање кеша и сл међутим ништа није уродило плодом. Јуче или прекуче сам инсталирао апдејт и од тада шљака ок

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Zna li neko sta se desava sa htc-om, da li ce uopste predstaviti (SD865) vodeci model za 2020. godinu?
Nigde nema rendera, informacija..
 
[emoji23][emoji23][emoji23]
139fca98b7b45f4984ce449bef32e6b0.jpg


Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Bukvalno :)

 
Poslednja izmena:
Znam, poslednji je valjda onaj Exodus 1, s kraja 2018. godine. Ali sam mislio da ce predstaviti vodeci model sa SD865, u prvom kvartalu ove godine.
 
Ma prsli su skroz, pitanje kad će katanac

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vredi li ga sada kupiti?Da li je zvuk na sluskama bolji nego na not Noteu 9 i baterija koliko vam sota ekrana izgura?
 
Htc uvek vredi kupiti :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Dobro vece,
Jedno pitanjce:
Ima li smisla da se ja prebacujem sa U11 na U12+, naravno taj U12+ bi bio polovan, nemam pojma šta bi mi uvalili... a o servisu da ne pričamo, to ne postoji, apsolvirali smo tu temu još na drugim HTC temama a i na ovoj... mislim...
Dakle?
Ako me pitate za razlog? Pa zvuk... Šta ti bilo drugo... zvuk... U11 ima odličan zvuk ali U12 ima bolji...
 
Nazad
Vrh Dno