Šta je novo?

Koji budzet telefon do 100e

dexter87

Slavan
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruke
2,397
Poena
335
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 2600x & Cooler Master 410r rgb
Matična ploča
Asus Prime A320M-K
RAM
16GB DDR4 3200 Kingston Fury Beast
GPU
Asus 1050ti Cerberus
Storage
240gb SSD & 1TB WD Blue
Zvuk
Integrisana + VIVAX Soundbar zvučnik SP-7080H 2.1
PSU
Kinesko 500W
Kućište
Deepcool Matrexx 30
Monitor
TV Hisense 55 U7QF
Mobilni telefon
Samsung A54
Pristup internetu
  1. Optički internet
Treba mi pomoc [emoji4]

Pitanje iz naslova. Ne pratim bas nesto telefone u zadnje vreme, pa molim za pomoc.
Neki moji minimalni zahtevi su:
*Upotrebljiva kamera, da je bar bolja od sadašnjeg telefona s3 mini
*Bar 2GB ram
*Da radi kolko tolko fluidno
*ekran da bude bar 720p
*baterija da bude bolja od s3mini
.
Naravno gledam polovnjake.
Ono sto sam primetio za te pare interesantno je xiaomi redmi note 3 i samsung j5 (2016).
Ako imate neki bolji predlog slobodno kazite.

Послато са GT-I8190
 
Poslednja izmena:
Mislim da za te pare imas i polovni Redmi Note 4/4X.
Za kameru ne znam da li je bolja od S3 mini, ali sve ostalo je bolje. Jedino je pitanje da li ti odgovara ekran od 5.5 inca.
 
Ubacio bih se sa pitanjem ako pokretac ne zamera, koji model bi bio dobar odabir od ovih Motorola polovnih do 140€, koliko videh moze da se nadje nesto i sa 3GB ram-a

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Mislim da za te pare imas i polovni Redmi Note 4/4X.
Za kameru ne znam da li je bolja od S3 mini, ali sve ostalo je bolje. Jedino je pitanje da li ti odgovara ekran od 5.5 inca.
Vidim da se krecu oko 135e minnimum, pa na gore, a ne vidim neko poboljsanje u odnosu na rn 3, cak mislim da je kamera losija.
@op

P9 Lite ili honor 7 lite (maltene isti telefoni). Imam ga ja i premasice ti ocekivanja za te pare.
Jel ova preporuka vazi za mene? To su bas isti telefoni?
 
A zašto ne pogledaš neki fon preko Alija ili nekog sličnog sajta. Imaš vazda dobrih telefona za te pare.
 
Nisam narucivao nikad sa tih sajtova. Nemam sigurno ni potrebnih uslova za placanje, a mrzi me da se cimam i gledam sta mi treba. Verovatno si mislio da uzmem neke manje poznate kineze, al bih ja to zaobisao i uzeo ipak nesto proverenije.

Послато са GT-I8190
 
Nazad
Vrh Dno