Šta je novo?

Najmoćnija konzola trenutno - XBOX ONE X Recenzija

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Družio sam se sa ovim monstrumom nekih nedelju dana i evo punih utisaka. Konzola je testirana na 55" Sony XE9005, 4K UHD 900-nit HDR, TV-u. Inače, najveće iznenađenje mi je svakako bio Gears of War 3 u 4K, budući da sam ove novije igre već sve manje-više i video u "dinamičkom" 4K na PS4 Pro, i tu vam mogu odmah reći da gotovo i nema nikakave razlike u prezentaciji (4K).
 
Svak čast za objektivan opis.
 
Odlično, a i lepa montaža! Čekamo sledeći video :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kosulja malo duzih rukava :D ... ostalo je ok ;)
 
A ja kad okacim recenciju mod me upozori da se kosi sa interesima Benchmarka :) Dvostruka pravila
 
A ja kad okacim recenciju mod me upozori da se kosi sa interesima Benchmarka :) Dvostruka pravila

Zavisi šta si kačio, ima stvari koje nisu dozvoljene iz nekog razloga. Ja lično smatram, a to sam i Peci preporučio, da treba svima dati priliku da pokažu svoje umeće. Forum je sjajno posećen, a ovo je i odličan način za sam Benchmark da lakše nađe potencijalne buduće saradnike, recezente itd. Btw. ja nisam više u Benchu tako da nema dvostrukih pravila ovde ;).
 
Kao sto rekoh recenzija, mobilni telefon je bio u pitanju :)
Ali iz tvog posta se vidi razlog dvostrukih pravila, poznanstva rade sve. Ja da sam caps naslov napisao dobio bi i par bodova ban sankciju...
 
Ako sam sa ovim napravio tolike probleme ovde zamolio bih da se totalno obriše ova tema a ja kao član banujem.
 
Svaka čast, Vlado, kao što i ranije rekoh, uvek rado pogledam tvoje recenzije, jer se baviš temama koje zanimaju obične korisnike, na način na koji ih zanimaju, a ne reklamno. Reklame i sponzorstva su u redu i nužno zlo, ali postoje primeri kako se to radi kulturno i u korist, a barem ne na štetu gledalaca, korisnika. Još jednom - svaka čast i samo tako nastavi.

Što se tiče ovoga što donmarkon kaže, ne znam o čemu se radi, ali mislim da toj raspravi ovde nije mesto i nema nikakve veze s tobom i tvojim recenzijama. I drago mi je da si se vratio sopstvenim recenzijama, iako kontam da ti se ne isplate.

Inače, za rukave sam i ja primetio, čak je i simpatično, ali zbog opšteg utiska zaista pokušaj da uvučeš stomak i ubaciš se u neku košulju ili duks gde rukavi normalno naležu na zglobove. :d
 
Svaka čast, Vlado, kao što i ranije rekoh, uvek rado pogledam tvoje recenzije, jer se baviš temama koje zanimaju obične korisnike, na način na koji ih zanimaju, a ne reklamno. Reklame i sponzorstva su u redu i nužno zlo, ali postoje primeri kako se to radi kulturno i u korist, a barem ne na štetu gledalaca, korisnika. Još jednom - svaka čast i samo tako nastavi.

Što se tiče ovoga što donmarkon kaže, ne znam o čemu se radi, ali mislim da toj raspravi ovde nije mesto i nema nikakve veze s tobom i tvojim recenzijama. I drago mi je da si se vratio sopstvenim recenzijama, iako kontam da ti se ne isplate.

Inače, za rukave sam i ja primetio, čak je i simpatično, ali zbog opšteg utiska zaista pokušaj da uvučeš stomak i ubaciš se u neku košulju ili duks gde rukavi normalno naležu na zglobove. :d

Hvala, znaš kako drago mi je i što ljudi uglavnom nemaju zamerki na način prezentacije i što ekipa sa kojom sarađujem daje punu slobodu da kažem onako kako jeste. Hobi je i raduje me kad snimam nešto, ali ako probam to da ikako pretvorim u neki "unosan" posao mislim da bi mi samo zgadilo sve. Bitno je samo da mi je donelo priliku da sa strane zarađujem na nekim drugim snimanjima i to onda finansira i održava ovo na mom kanalu. S vremenom će biti samo bolje, ali nemam neka ogromna očekivanja.


A da znate samo kakva šuma se krije ispod tih rukava, niko ne bi tražio da "rešim" to :D
 
Ma i za to postoji odgovarajući saVEET. :D
 
A ja kad okacim recenciju mod me upozori da se kosi sa interesima Benchmarka :) Dvostruka pravila

Recenzija ti je tu + nikakvo upozorenje nisi dobio u "pravnom" smislu, eventualno preko PM, mada ne verujem da je iko to radio: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?371847-Recenzija-HOMTOM-HT7-ENG-YT

Meni je malo bezveze da nas covek na nasim forumima kaci svoje recenzije na engleskom. Za to imamo gomilu drugih stranih kanala. Prelepi sa nasim audiom i bice super. Naravno, to je moje misljenje.

Vlado: briga te ko sta kaze, cepaj svoj fazon u kom se dobro osecas jer ti je hobi a ne posao, tako da rukavi prolaze :)
Ne vidim nacin kako odradivati danas recenzije bez sponzora a da ne igras na kupi-probaj-vrati (fora do 14 dana).
Samo napred, a ovi sto lupaju minuse cemo uvaziti kada priloze svoje recenzije.
 
Recenzija ti je tu + nikakvo upozorenje nisi dobio u "pravnom" smislu, eventualno preko PM, mada ne verujem da je iko to radio: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?371847-Recenzija-HOMTOM-HT7-ENG-YT

Meni je malo bezveze da nas covek na nasim forumima kaci svoje recenzije na engleskom. Za to imamo gomilu drugih stranih kanala. Prelepi sa nasim audiom i bice super. Naravno, to je moje misljenje.

Vlado: briga te ko sta kaze, cepaj svoj fazon u kom se dobro osecas jer ti je hobi a ne posao, tako da rukavi prolaze :)
Ne vidim nacin kako odradivati danas recenzije bez sponzora a da ne igras na kupi-probaj-vrati (fora do 14 dana).
Samo napred, a ovi sto lupaju minuse cemo uvaziti kada priloze svoje recenzije.
Ovo nije tačno ta je recenzija ultra stara. Kada sam probao prošle godine da postujem odbijeno je svaki put .

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ne vidim nista pre ove. Napravi na srpskom i resavamo.
Dalju raspravu po ovom pitanju cemo preko PM, da ne spamujemo temu.
 
Nazad
Vrh Dno