Šta je novo?

PS4 - BF4 i COD MW sampioni?

oogabooga

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
390
da li neko zna, pomocu kojih trikova kad igram ove dve igre multi player online, bukvalno nemogu ni da provirim, vec dobijem headshot..... znaci, pokusavao sam i sa misem i tastaturom na PC-iju da postignem ovaj nivo brzine dobijanja nekog u glavu, ali bezuspesno, a kamoli sa DS4 joypadom....... ocigledno PS4 igraci ove dve doticne igre su svetski sampioni..... u cemu je tajna? :)
 
Sensitiity veci u cod obavezno. Nauci mape, pozicioniranje i to je 50%. Mora da se igra debelo, tek kad ti bude nezgodno da pucas na misu napredujes [emoji16]

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
vidi, COD MW od dana kad je izasao na PC 2008g ili kad vec, igram, i uopste nisam naivan igrac u toj igri, mape naravno da znam napamet, ali iskreno kazem, ovo je malo na granici sa naucnom fantastikom.... , drugo, imam i HAMA speedshot ultimate adapter za misa i tastaturu za PS4 i tvrdim da ovo sto se tamo radi nije realno, jer ja bukvalno sa misem ne uspevam sta oni rade u igri.... BF4 sam odskora poceo da igram na soniju, pa ajde da kazem da neznam jos toliko mape.... da li to ima neke veze sa auto aimingom. koji vidim da postoji u igrama (meni je to naravno iskljuceno od samog starta igre), neznam, ali nisu mi tu cista posla.... i jos nesto, u BF4, ljudi sa sacmarom pice sa 25 metara smrtonosno, sto totalno nema logike i bas me zivcira..... u SW BF2 i u BF1, kad igram sa misem i tastaturom, sam poprilicno brzi, ali igram ih i sa joypadom da bi bili jednaki, ali u ove dve igre BF4 i COD MW stvarno neznam sta se desava.....
 
Poslednja izmena:
Bas sinoc listao twitch, naleteo na lika spratt93, ja misem ne mogu onako no scope killove, a on na gamepadu opusteno ne masi.. Konstantno 40+ bez stekanja i rushova. Nerealno igra lik (cod ww2). Tako da eto, uvezba se. I misem na pc-u profaconcima ne moze da se pdridje pa kenjamo wallhack il aim [emoji23]

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
i jos jednu stvar nemogu da provalim u BF4.... kod nekih protivnickih igraca, isto pise ime i health linija iznad glave, kao sto pise iznad svih mojih (kod vecine protivnickih ne pise, ali po uniformama su vrlo svi slicni) i dok ja provalim ovom sto pise iznad glave da nije moj, u vecini slucajeva vec bude kasno..... :(
 
e, pa nece oni mene vise zahebavati :-devil-:

codww2a.jpg
 
Nazad
Vrh Dno