Šta je novo?

Otkljucavanje telefone online (prevara ili ne?)

AmigaFAN

Cenjen
Učlanjen(a)
16.06.2013
Poruke
392
Poena
170
Pozdrav svima, uzeo sam Iphone SE preko MTS-a skoro a na leto cu mozda ici u USA pa bih voleo nekako da otkljucam telefon, u MTS-u su mi rekli da oni tu nista ne mogu i da mogu da otkljucam telefon tek nakon isteka ugovora. Mene interesuje da li je neko probavao one online servise za otkljucavanje i da li postoji normalno bezbedno otkljucavanje Apple uredjaja sa nasih mreza kod nas?

edit, naslov je "Otkljucavanje *telefona" greskica u kucanju...
 
Poslednja izmena:
Ja koliko znam da su obavezni da otkljucaju i pre isteka ugovora. Bar sam ja otkljucao pre par meseci Nokiu 3 iz Telenora. Ne znam sad da li se to nesto razlikuje za iPhone i MTS ali bi trebalo da moraju da otkljucaju koliko ja mislim.
 
Jos uvek ne moraju pre isteka ugovora da ga otkljucaju. Imas kod nas(Srbiji) par servisa koji otkljucavaju. Cena je oko 100e.
 
100e za otkljucavanje telefona od 300$. To je, malo je reci puno. A oni servisi sto rade za 30-40e online, po stranim forumima se niko nije zalio i radi posao. Da li je to neko probavao?
 
100e za otkljucavanje telefona od 300$. To je, malo je reci puno. A oni servisi sto rade za 30-40e online, po stranim forumima se niko nije zalio i radi posao. Da li je to neko probavao?

15 eura košta otključavanje kod nas, jedan servis iz Novog Sada to radi. Čuo sam da su svi zadovoljni.
 
sad sam ih nasao na Kp, to su verovatno oni, poslao sam poruku sa upitom za cenu, ako ga budu otkljucali javljam ovde posto je i da li radi na USA karticu i ostale domace kartice.
ps: javili su se, 85e je... previse za moj ukus.
 
Poslednja izmena:
Kad si kupio taj SE ?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ne znam koliko planiras da ostaješ u Americi, ali ako ostaješ duže prodaj taj i uzmi tamo simfree koji hoćeš.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ma nisam za prodaju nešto radije bih ga ostavio nekome od mojih ovde ali niko ne koristi Mts. Mislim da nema ni 10 dana kako sam ga uzeo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa da probas da im posaljes mail sa molbom zbog odlaska u inostranstvo, mozda naletis na nekog ko hoce da ti ucini, svesni smo cinjenice da sto ne moze u poslovnici u jednom kraju grada moze u drugoj poslovnici, sto ne moze u poslovnici moze preko meila, sto ne znaju i ne mogu u poslovnici mozda moze preko twitera, probaj sve varijante nista te ne kosta.
 
Pa i probacu tako, ko zna možda i uspe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno