Šta je novo?

Monitor ide u sleep mod iako racunar radi

bzvz

Cenjen
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruke
434
Poena
169
Ode u sleep mode i ne mogu nista da uradim osim restart. Imao sam ovaj problem ranije ali nekako je prestalo i sad opet. Jel moguce da graficka nije u redu i ne daje sliku? (noob sam...)

i5 4670K
Gtx 560ti twin frozr
10gb ram
 
Koji monitor? Koliko je star?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Kupljen je pre 2 god, philips 243V. Sumnjam da je do monitora, jer kad restartujem pc, odmah dobijem sliku.
 
Vrlo lako može biti grafička ili problem sa drajverom iste.. Imao sam sličan probem sa Ati hd7750. Na dvi portu se tvoj problem javlao na dva računara. Prebačeno na display port radi bez greške.
 
Ja bih najpre tipovao na kabel. Probaj da zamenis a ako se opet desava uradi update drivera. To je najbezbolnije i kratko traje pa nam javi ishod.
 
I meni se to desavalo ranije, i koliko se secam bio je problem sa drajverima za graficku, kao sto je sintetik napomenuo. Kabl i monitor svakako nisu, ne gubi vreme na to.
 
@OP
Predlazem da instaliras neki od VNC servera na kompu, odes u sleep, pa ga probudis...pa sa telefona/tableta/drugogracunara.. se nakacis i vidis da li OS prikazuje neku gresku.
Bez obzira sto kabl ne bi trebao da bude problem u tvojoj situaciji, ja bih probao sa nekim drugim outputom..
 
Poslednja izmena:
Uldajtovo sam drajvere, zasad sve ok. Mada je tajo bilo i sa pretgodnim drajverom. HDD je bas star, ima 7god vise manje, i cuje se ponekad zujanje (koje mislim da potice od hdd, jer sam ostale komp menjao). Kad pogkedam u task manager pise hdd usage 100%, jel to nornalno? Pisem sa fona
I da dodam, kad fasim pc shut down, on se u vecini slucaja restartuje a retko kad ugasi. Ovo mi je otkad sam na win10 presao
 
Poslednja izmena:
IMG_20180219_120821.jpg
IMG_20180219_121039.jpg

Sta da radim? Ovo mi se prvi put desava.
 
Poslednja izmena:
Disable sam graficku, restart, i sad normalno
 
Nazad
Vrh Dno