Šta je novo?

Baterijska lampa i baterije

Pa bolje preporučiti šta se može kupiti ovde nego gledati u pasulj dal će stići iz kine.
Uvek sam govorio sve što se može kupiti ovde bolje je kupiti ovde.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U Žarkovu ima šop za baterije, preko puta Vera, ali cene deru.
1800 din ova od 3400mAh, Made in Japan:
IMG-ca53ce637b2257155df7fb250accecf0-V.jpg
 
Ja sam pazario u Temišvaru panasonic baterije 18650, 20 eur par, imaju preko 2200 mah

https://www.elanterna.ro/incarcatoa...-18650-panasonic-3500-mah-37v-li-ion-pcb.html

Olight je isto 10 eur komad, Xtar je nešto jeftiniji, cca 6 eur pa koga put nanese...

Ovde sam gledao na jednom sajtu koji prodaje mahom lovačke lampe, cene su blago rečeno dranje, plus ne prodaje baterije bez lampi. Imao je "super akciju" za vreme sajma lova, krštena baterija 18650 2500 din.
Takođe sam nabavljao iz Niša od nekih likova koji uvoze baterije, ali oni imaju one "ravne" na plusu. Kad opalim iz puške gubi se kontakt, probao sam DYI metode al džaba. Inače su baterije ok, nekih 1200 din za 2 kom sa preko 2000 mah.
 
Ima kod nas inhalika ncr18650b za 1100 dinara, mada je i to relativno skupo u Nemačkoj mogu da se nađu za 5 evra
 
Poslednja izmena:
kako je u madjarskoj sa lion baterijama sto se tice cena itd? gde mogu da se tamo kupe bas u radnji, ne znaci mi nista online narucivanje...?
 
Stigla P15 veoma brzo, za 15 dana. Nije naplaćeno ništa na carini.
IMG_20180213_162339.jpg
 
Evo mali dorinos temi, nisam proveravao, ali izgleda da salje kod nas:
https://www.aliexpress.com/item/New...PCB-For-Panasonic-Flashlight/32833789745.html

Evo, nisam licno kupio, ali ima feedback od kupca iz Srbije postavljen 7.2.2018 i salje belgijskom postom, kao registrovanu posiljku...
A, pored toga, ko ima 150 coins, u aplikaciji moze da ih zameni za kupon od 3$ za kupovinu preko 9$!
Trenutna cena u aplikaciji za 2 kom. je 11.4$, dok sa ovim kuponom izadje 8.4$, pa jos to kroz neki cashback...
Pa, malo li je?!
:eyebrows:
 

Prilozi

  • Screenshot_2018-02-13-19-27-11.png
    Screenshot_2018-02-13-19-27-11.png
    215.1 KB · Pregleda: 120
  • Screenshot_2018-02-13-19-27-14.png
    Screenshot_2018-02-13-19-27-14.png
    178.5 KB · Pregleda: 110
  • Screenshot_2018-02-13-19-26-15.png
    Screenshot_2018-02-13-19-26-15.png
    511.9 KB · Pregleda: 111
Tehnika sa gearbest, tu je original bilo sve što sam naručio zadnjih par god. I jeftinije od Ali sa kuponima za popust, pisali smo u temi kupone. Sada je skuplja, ali i dalje na akciji.
Evo koliko me tačno izašla, 24$ + 4,41$ za dostavu sa praćenjemm = USD 28.40. Obzirom da sam naručio i P16, ovu možda stavim na oglas.
1.JPG


Gde u Zarkovu? Nisam je video. Doduse po toj ceni je i ne zelim sigurno :d
Nisu najpovoljniji, ali su preko puta ulice (bliže od toga ne može, jel, za prvu pomoć i kad je bila frka).
http://baterije-palmax.co.rs/index.php/kontakt
 
Poslednja izmena:
Evo, nisam licno kupio, ali ima feedback od kupca iz Srbije postavljen 7.2.2018 i salje belgijskom postom, kao registrovanu posiljku...
A, pored toga, ko ima 150 coins, u aplikaciji moze da ih zameni za kupon od 3$ za kupovinu preko 9$!
Trenutna cena u aplikaciji za 2 kom. je 11.4$, dok sa ovim kuponom izadje 8.4$, pa jos to kroz neki cashback...
Pa, malo li je?!
:eyebrows:

U pa ovo je odlicno. I cene su mu bas povooljne, dve baterije sa zastitom izadju skoro 12$. Kod nas jedna kosta 12€ preko oglasa.
 
U zadnjih par godina sam preko alija 3 puta porucivao baterije i ni jednom nisam primio. To meni kazuje da je ipak zabranjeno avionom, sem izuzetaka koji potvrdjuju.
 
Nisam siguran da Liitokala pravi sve te baterije. Vidim da imaju baterije apsolutno svih jacih proizvodjaca, mislim da oni to samo prodaju. Izgleda da imaju semu za slanje pa je i shiping skup.

Tapatalk
 
ZVER

 
Meni model Nitecore SRT9 iz klipa koju je pomenuo na početku stoji u favoritima, čekam dobru akciju, sada je $76.99.
 
http://maglite.com/shop/flashlights...ger-led-rechargeable-system.html#.WoSNDqgbOUk Ako vam treba za posao ovo je moja preporuka.
Kao neko ko radi u najgorim uslovima -20 i +40 cesto u vodi to je jedina lampa koja nije izdala. A koristio sam razne lampe od 500 din do 5000-6000 din...
Starije serije Maglita (one najskuplje) sa obicnim sijalicama su imale problem da crkne sijalica pri padu od 1-1.5m i prekidac posle nekog vremena popusti (crkne) pa mora da se snalazis da je upalis :)
 
Poslednja izmena:
Kako je lepo videti da i na ovom forumu ima flashoholicara :D , prosle god. sam kupio Convoy bd02 odlicna lampa kvalitet izrade kao sto je i SAJ spomenuo za ove novce je vrhunski. Cak ima i fino odradjen mehanizam za punjenje baterije sto je i razlog zasto sam je kupio. Moji favortii za sledecu kupovinu su Astrolux S1 ( unapredjen dizajn Convoy S2+ ) ili BLF A6.
 
Poslednja izmena:
Ima li neki komentar za convoy s9 I ako moze da ga uporedi sa s2 i s3?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@bakara
ako te zanima kakvo svetlo daju i jacina svetla pogledaj spisak koji sam ostavio negde na pocetku teme...
 
Nema na tim sajtovima Convoy S9. Vidim da je manja od S2+, manje LM, lepša, USB punjenje (prednost ko ima jednu lampu, ne mora da dokupljuje punjač, dodatni trošak).
 
Pa vidi. Zivotne potrebe nalazu sledecu nabavku baterijskih lampi:

Jedna za privezak
Druga za dzep
Treca za dvoriste
Cetvrta za lov
Peta za u kola i
Sesta za gledanje u rernu i drzanje u zubima dok srafcigerom zavrces vijak

Budimo realni... jelte...:d
 
^ Apsolutno se slazem :)
 
Kad kolega spomenu dzepnu lampu. Koja je po vama dobra lampa za privezak, dzep? Da je manja ali da zavrsava posao da lepo sija. Meni je za oko zapala ostavio sam i link pre nekoliko mojih postova JetBeam II PRO. Da li vi imate neko misljenje za ovu lampu ili neku preporuki za drugu?
 
Nije losa ta Nitecore, zanimljivo deluje. Svidja mi se sto je metalno kuciste i ima jaku diodu. Pa tako nesto sam mislio da mi bude budzet oko 20$. Mada ne volim ja bas nesto integrisane baterije kad vrisnu mogu da bacim celu lampu. Ne znam da li mogu naknadno da se menjaju baterije kod njih, kad odsluze svoje?
 
Najbolja džepa lampa je mobilni telefon, blic sija bolje od 95% tih malih lampi.
 
Mada ne volim ja bas nesto integrisane baterije kad vrisnu mogu da bacim celu lampu. Ne znam da li mogu naknadno da se menjaju baterije kod njih, kad odsluze svoje?

Kod većine može da se zameni baterija, može i kod TIPa, bez problema, samo treba nabaviti bateriju :d
 
Nazad
Vrh Dno