Šta je novo?

Sony Vegas No Preview i Crni ekran

stale96

Poštovan
Učlanjen(a)
15.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Pozdrav svima, koristim Sony Vegas 13 za snimanje na Youtube i danas sam snimao klip o nekim aplikacijama za telefon. Snimao sam default recordeom koji je fabricki instaliran na Huawei P10 Lite. Prebacio sam klip u komp i ne mogu da editujem isti, kada ga prebacim u Vegasu nema slike, samo crni ekran, dobijam jednu traku umesto 2 dole za editovanje, kada pustim video cuje se samo zvuk, guglao sam i trazio resenje probao dosta ali ne ide pa moram ovde da se obratim za pomoc ako je neko zainteresovan da mi pomogne evo ostavicu i slike sta se tacno desava.
Zvuk se normalno cuje ali nema slike sto mi onemogucava edit, kada pustim klip u BS Playeru ili GOM-u ima slike i zvuka, ako je potrebno jos informacija recite dodacu. Unapred hvala svima.
Screenshot_2.png
 
Na slici se vidi audio track, nema video track uopšte. Moraćeš da konvertuješ video pre nego ga ubaciš u Vegas.

Koliko sam na brzinu našao na netu, tvoj telefon snima u h.265 kodeku, pa ga verovatno Vegas ne podržava.
 
Na slici se vidi audio track, nema video track uopšte. Moraćeš da konvertuješ video pre nego ga ubaciš u Vegas.

Koliko sam na brzinu našao na netu, tvoj telefon snima u h.265 kodeku, pa ga verovatno Vegas ne podržava.

Da, provalio sam i ja da mora da se konvertuje ali znatno gubi na kvalitetu posle konvertovanja i renderovanja, ali svakako hvala ti na pomoci.
 
Skini noviji vegas ;)
 
Nazad
Vrh Dno