Šta je novo?

Problem sa ponovnim paljenjem lap topa

Titogradjanin

Slavan
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruke
1,550
Poena
200
Pozdrav. Imam lap top Toshiba Satellite C55-A-19K. Problem je taj što kad ugasim lap top i hoću opet odmah da ga upalim, gori lampica oko dugmeta za paljenje i čuje se zujanje u unutrasnjosti, tj kao da procesor radi punim tempom, ali nema slike. Jedino rješenje koje imam je da izvadim bateriju i da ga tako ostavim nekih 10min i onda da vratim bateriju i da ga upalim. Imao sam prvo win 10 i mislio sam da je to problem do verzije sistema, pa sam instalirao win 7, ali problem je i dalje tu. Zna li neko sta moze biti problem?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pozdrav. Imam lap top Toshiba Satellite C55-A-19K. Problem je taj što kad ugasim lap top i hoću opet odmah da ga upalim, gori lampica oko dugmeta za paljenje i čuje se zujanje u unutrasnjosti, tj kao da procesor radi punim tempom, ali nema slike. Jedino rješenje koje imam je da izvadim bateriju i da ga tako ostavim nekih 10min i onda da vratim bateriju i da ga upalim. Imao sam prvo win 10 i mislio sam da je to problem do verzije sistema, pa sam instalirao win 7, ali problem je i dalje tu. Zna li neko sta moze biti problem?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Jesi dodao neki usb hub ili tako nesto?
Ako jesi onda izvuci to i uključi komp, Pa kad se skroz digne sistem tad prikopcaj
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije to sad neki problem strašan jer lap top radi ovako super. Ali ponekad ga ugasim I sjetim se da sam nesto zab I hoću da ga odmah upalim i to se desi. Čini mi se da mi tada skoči pritisak na 300. :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kako ti radi bez baterije ? Mozda ti baterija pravi problem ili napajanje za bateriju (poznat problem kod Toshiba laptopova)
 
Прогуглај мало по нету. Користи енглески у претрази. Такође и YT понекад да квалитетан одговор.
 
Kako ti radi bez baterije ? Mozda ti baterija pravi problem ili napajanje za bateriju (poznat problem kod Toshiba laptopova)
Bez baterije naravno da ne radi, jedino može da radi bez baterije ako je punjač u njemu. Ne vjerujem da je baterija jer bas fino drži.

@vladakv
Guglao sam na naski i malo na eng ali nisam našao rješenje. Nego sam mislio da će neko znati ovdje na forumu rješenje. Ništa, probaću detaljnije da tražim pa dako nadjem rješenje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj da drzis shift taster i da ides na shut down pa ga onda ponovo ukljuci.
 
Nazad
Vrh Dno