Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Probaj Pure Tuber,nije losa zamena za Vanced,kad nema boljih.
 
Ja sam juče izbrisao Vanced i prešao na YT Premium, zar je moguće da je danas prestao da radi?
 
Pa na prošloj stranici počela priča kao da više ne radi, svi znamo da mu se bliži kraj ali sam se baš iznenadio kad pročitah prethodne postove.
 
Da li samo meni nije nikad prestao da radi? Cak u medjuvremenu updateovao na najnoviju verziju preko managera i fercera sve.
 
Pogledajte prilog 340323
Da se oda poslednja pošta Vanced starom drugaru...
Prešao na Brave, nije to to... Nema ono automastki prikaz video sadržaja dok skroluješ samo naslovne slike, promena specifikacoja kvaliteta slike i zvuka je ponekad nezgrapna, hoće da štuca i baguje kog nekih video sadržaja veće rezolucije i bitrate (a nije do interneta)...
Meni isto ovako.

Odradim clear cache and data, radi, ali posle nekog vremena crkne posle podešavanja...
 
Da li samo meni nije nikad prestao da radi? Cak u medjuvremenu updateovao na najnoviju verziju preko managera i fercera sve.
I kod mene još uvek radi poslednja verzija ali po svoj prilici je pitanje dana kad će prestati.
 
Pogledajte prilog 340323
Da se oda poslednja pošta Vanced starom drugaru...
Prešao na Brave, nije to to... Nema ono automastki prikaz video sadržaja dok skroluješ samo naslovne slike, promena specifikacoja kvaliteta slike i zvuka je ponekad nezgrapna, hoće da štuca i baguje kog nekih video sadržaja veće rezolucije i bitrate (a nije do interneta)...

Meni isto ovako.

Odradim clear cache and data, radi, ali posle nekog vremena crkne posle podešavanja...
Ažurirajte aplikaciju.
Imao sam isti problem i tako je rešen. Bila mi neka više godina stara verzija...

Probajte direktno preko Vanced manager automatski to da odradite. Ako ste instalirali preko TWRP-a ili Magiska, onda morate na isti način prvo da je izbacite (javiće vam to sam i vanced Manager).

P.S. Kod nove verzije me nervira što mi stalno pusta manji kvalitet snimka (144-480p), iako komotno može da pusti 1080p i radi lepo kada ručni prebacim. Ali uvek moram ručno da prebacim :(
 
Ažurirajte aplikaciju.
Imao sam isti problem i tako je rešen. Bila mi neka više godina stara verzija...

Probajte direktno preko Vanced manager automatski to da odradite. Ako ste instalirali preko TWRP-a ili Magiska, onda morate na isti način prvo da je izbacite (javiće vam to sam i vanced Manager).

P.S. Kod nove verzije me nervira što mi stalno pusta manji kvalitet snimka (144-480p), iako komotno može da pusti 1080p i radi lepo kada ručni prebacim. Ali uvek moram ručno da prebacim :(
Hvala Nemanja legendo.
Bio sam nedavno ažurirao Vanced ali kad se nedvno pokarabasio nakon one tužbe YT, mislio sam da je gotov.

No međutim, evo ga jači nego ikad. 😜

Nije problem da ga i nedeljno ažuriram ako treba, neuporedivo je bolji od svega ostalog na tržištu.

Čak je vratio i dislike dugme. 😂
 
Nema na čemu :)

Dislike dugme (brojač) nekad neće odmah da radi po instalaciji aplikacije, pa je potrebno ili resetovatu aplikaciju ili malo sačekati i sam se pojavi.
 
Vanced Manager više nije dostupan na official stranici, a ne bih da experimentišem sa apk sa interneta, pa ako može link ka poslednjoj Manager verziji, hvala.
 
Pre bih pretplatu plaćao za Vanced nego za ove smradove iz Gugla i njihove nametnute reklame.
 
Sve je bilo instalirano i radilo normalno i danas me izlogovao i nisam mogao da se ulogujem, prijavljivao gresku, ali reinstalacija je pomogla i sad evo sve radi normalno.
 
Moraš instalirati drugu verziju.
Meni je ova verzija menagera radila Vanced_Manager_2.6.2_CS
 
Koristim Vanced, pauzirao sam Youtube history (da ne belezi sta je trazeno i gledano) i vec par puta zaticem kad idem na search u history stvari koje ja nikad sigurno u zivotu gledao nisam. Da li se logujete na Vanced i da li je neko imao slican issue?
 
^ Manje vina, manje vina... 😂
 
Verovatno si ostao ulogovan još negde, podaci se nisu mogli pomešati.
 
I ja bih rekao da je ostao još negde ulogovan. Meni se to dešava samo kada žena nešto gleda preko laptopa ili TV-a, jer sam tamo ja ulogovan, a ona ne obraća pažnju niti joj je bitno preko čijeg naloga gleda. Lako se provali po gledanom sadržaju koji član familije može biti 😁
 
Sa ovim nalogom se nikada nigde nisam logovao sem na telefonu, ne postoji opcija da je biko ko sem mene koristio fon, nisam bas toliko izlapeo :) btw u podesavanjima i dalje stoji da je pauziran watch i search history za nalog...
 
Screenshot_20221211_225046_Chrome.jpg
Ista prica je i na youtube android app i kad se ide preko weba. Ovo plavo jesam stvarno ja pretrazivao. A ovo ispod su izgleda neke sugestije koje ne znam odakle se pojavljuju i kako se iskljucuju.
 
Poslednja izmena:
Zanima me da li su ova poslednja tri rezultata ispod u search baru razlog za brigu (malware, virus itd), obzirom da to ja nisam kucao, niti ima veze sa bilo cim sto ja gledam? Da napomenem, nemam drugih linkovanih naloga, uredjaja, aplikacija, koristim 2f authentication itd...
 
Meni deluje kao da su te donje tri stavke google-ov predlog, a ne nešto što si ti već tražio.
 
Društvo zdravo,
kakva vam je situacija sa Google vanced?
Klinki radi još uvek a meni prestao da funkcioniše sinoć i izbacuje sledeće
 

Prilozi

  • Screenshot_20230413-202508.jpg
    Screenshot_20230413-202508.jpg
    90.1 KB · Pregleda: 19
Nazad
Vrh Dno