Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Uopšte mi nije jasno, imam 15.43.32 verziju a izgleda mi isto kao i kod Jericho-a.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Imam problem sa Youtube Vanced, koristim poslednju verziju ali na Google Play-u mi se pojavljuje update za stock Youtube aplikaciju, ako uradim update Youtube mi pregazi Youtube Vanced. Ostaje mi varijanta da ne radim update ali me nervira što moram da pazim kad radim update ostalih aplikacija. Koliko znam izbacili su opciju da se na GP onemogući update određene aplikacije? Da nešto stvarno nije u redu pokazuje mi i to što kada restartujem telefon nemam više YV među instaliranim aplikacijama. Takođe kada ga instaliram ponovo preko Vanced menadžera aplikacija se zove Youtube, ima ikonicu kao Youtube a kada uđem u nju u pitanju je Youtube Vanced. Totalno ludilo, inače koristim poslednji XEU weekly rom i možda je to posledica poslednjeg update-a, ali update trenutno više neće biti (prelazi se na Android 11).

Ima li neko ideju šta bih mogao da uradim?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hvala na brzom odgovoru.

Do sad nisam imao nikakav problem sa Youtube Vanced a koristim ga par godina. Stock Youtube mogu da deinstaliram bez problema, ali kada instaliram YV preko njegovog menadžera isti problemi se opet pojave.

Edit: Zbunjujuće je što kada instaliram YV preko menadžera imam samo jednu aplikaciju instaliranu, naziv je Youtube, ikonica je Youtube a kada uđem u nju u pitanju je Youtube Vanced.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaću, mada to upozorenje se ne odnosi na XEU rom posle 20.02.2020. godine.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hvala još jednom na odgovorima, rešio sam problem.

Naime od početka sam koristio Youtube Vanced za nerutovane telefone iako mi je telefon rutovan i sve je savršeno radilo. U jednom trenutku sam prešao na YV za rutovane telefone i posle izvesnog vremena su počeli problemi. Danas sam se vratio na poslednju verziju za nerutovane telefone i opet sve radi normalno.

Možda nekom pomogne ako bude imao slične probleme.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Odjednom nece da radi Vanced kod devojke, ni music ni youtube, sve je na poslednjim verzijama, ali kad treba da se prijavi, tu pravi problem. Konstantno govori dodirnite da se prijavite i problem sa mrezom?

A52, A11 OneUi 3.1
 
^
Imao sam sličan problem i koliko se sećam rešio sam tako što sam reinstalirao microG.
 
Odjednom nece da radi Vanced kod devojke, ni music ni youtube, sve je na poslednjim verzijama, ali kad treba da se prijavi, tu pravi problem. Konstantno govori dodirnite da se prijavite i problem sa mrezom?

A52, A11 OneUi 3.1
Jel si probao da izbrises iz telefona i YT Vanced i Vanced Manager i ponovo instaliras sve po redu?
 
Evo uspelo sa brisanjem i ponovnim instaliranjem. Sve se mislim da cu da joj napravim indijski premium account i da se manem sa ovim cimanjem.
 
Topla preporuka za premium, posebno dok su tolerantni na 'selidbe'.
 
Lol, ni dinar jedan im ne dam dok postoji alternativa; mogu da platim druge servise, ali ovo gde bezobrazno i agresivno namecu placanje iz principa necu.
 
Alternativa je konstantno cimanje sa Stjubovima i Vanced tamo gde radi i dokle radi. Ili negledanje jutjuba što je u današnje vreme teško izvodljivo. Gugl će pare koje hoće uzeti u svakom slučaju, od idealizma i principa slaba vajda ako troši i vreme i živce (osim ako ne želiš da ga trošiš na ovakve stvari, naravno).
 
Naravno Vanced, ni u ludilu Premijum i placanje. Nepogresivo radi. Dakle:
+1 za Vanced
 
Vanced i SmartTube rade odlično, slobodno napravi anketu da se uveriš koji postotak korisnika nije zadovoljan.
Koristio sam i jedno i drugo, i bio zadovoljan, dok nisam otkrio argentinsku šemu koja radi svugde i sa 0 cimanja za sitne pare. Vanced je ok, osim MicroG i potrebe da se prate nove verzije, Smarttube je ako se dobro sećam znao da brljavi nekad kad treba da pusti reklame, i kad se koristi Chromecast. Na Tizenu, iPad i iPhone ništa od ovog ne radi.
 
Ja već godinama koristim stariju verziju Vanced-a i nikada nisam imao problem. Možda je bolje ne stavljati nove 😄
 
Pitanje u vezi Vanced-a. Kada gledam video u HD/FHD rezoluciji i minimizujem plejer, bez picture in picture (na primer skroz isključim ekran), da li mi Vanced i dalje troši jednako internet kao da gledam video u HD/FHD ili troši samo za audio?
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam negde pročitao da ide samo audio, ali nisam testirao.
 
Moguće, nisam proveravao. Za Ymusic je poznanik gledao, sa uključenom opcijom za niži bitrate kaže troši smešno malo, oko 120 mb za 6 sati slušanja. To mu onda dođe bitrate od nekih 50kbps to jest prilično loš zvuk ali upotrebljivo je, on ima malo mobilnog neta a mnogo sluša yt.
 
Evo i ovde u FAQ (doduse nespretno formulisano kao "download") stoji
Q. Does background playback download video?
A. No, it does not. After going into background playback, you will only download audio so there will be much less data usage.
 
I ja sam naišao na sličan odgovor na redditu. Upravo i koristim Ymusic za slušanje muzike, ali počeo je mnogo da baguje pa želim da pređem samo na Vanced, koji sam do sada koristio za video. Hvala.
 
Imam problem sa YT Premium, danas sam se priključio porodičnom paketu i sve je radilo super. Ubacio sam premium nalog u telefon, TV (nije android) i u Mi box S, svugde je radilo kako treba. Međutim od večeras imam problem sa telefonom, "can't load link', na druga dva uređaja sve radi kako treba. Probao sam da obrišem i ponovo instaliram Youtube aplikaciju, na kratko je proradilo ali sada opet ne radi. Telefon je Xiaomi Mi 9T Pro, Android 10, XEU rom. Dugo nisam koristio Youtube aplikaciju, koristio sam već par godina unazad Vanced.
Ima li neko ideju šta može biti problem?
 
Jel si na tom telefonu imao Vanced aplikaciju? Ako jesi, koju verziju (mislim na način instalacije: twrp flash, magisk... Rutovana, ne rutovana verzija)?
I kako si izbacio tu staru verziju?
 
^
Nemanja hvala na odgovoru, greškom sam uključio "Restrict data usage" i zato nije radilo.
Sada je sve rešeno.
 
Screenshot_20220330-211552.jpg
Da se oda poslednja pošta Vanced starom drugaru...
Prešao na Brave, nije to to... Nema ono automastki prikaz video sadržaja dok skroluješ samo naslovne slike, promena specifikacoja kvaliteta slike i zvuka je ponekad nezgrapna, hoće da štuca i baguje kog nekih video sadržaja veće rezolucije i bitrate (a nije do interneta)...
 
Nazad
Vrh Dno