Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Ne mogu da nadjem YouTube vanced u magisk-u, samo preko onog njihovog managera. Ima neko magisk modul koji još uvek radi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
A što mora preko modula?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja sam se bas iznenadio kada sam pre neki dan promenio ROM i skontao da su izbacili Vanced Manager. Nikad lakse mi nije bilo da namestim YT Vanced, svaka im cast :)
 
Poslednja izmena:
Ok...ja nisam nikad ubacivao preko modula...uvek skidao zasebno YouTubeVanced, zasebno Vanced MicroG...i uvek sve radi...
Jedino ako nešto znači da sam Root radio kasnije,jer sam prešao na Android 10 Nitrogen


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam se bas iznenadio kada sam pre neki dan promenio ROM i skontao da su izbacili Vanced Manager. Nikad lakse mi nije bilo da namestim YT Vanced, svaka im cast :)
Bukvalno, sad svima koji me pitaju "a kakav ti je to jutjub" za par minuta namestim sve super i kažem da tu prate da li ima update itd.. Što je najbolje ima na srpskom sve za ljude koji ne znaju engleski, pošto je to drugo pitanje nakon pitanja šta ja to koristim ali ako može da bude na srpskom ne kao kod mene.
Samo disable ovaj fabrički YouTube i teraj..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima. Šta je tu je onda :d

Što se YT-a tiče, ja koristim New Pipe
https://newpipe.schabi.org/
Nema je na play store-u, ali se lako skida sa F-Droida ili GitHub-a
 
Glavno kod vanceda mi je što je identičan kao običan.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima. Šta je tu je onda :d

Što se YT-a tiče, ja koristim New Pipe
https://newpipe.schabi.org/
Nema je na play store-u, ali se lako skida sa F-Droida ili GitHub-a

Bas sam danas instalirao New Pipe jer sam trazio neku zamenu za YMusic. Sa New Pipe nisam uspeo da namestim da svira sa ugasenim ekranom pa sam ipak instalirao YMusic.

Sta instalirati na Android TV OS da se izbegnu reklame?
 
Bas sam danas instalirao New Pipe jer sam trazio neku zamenu za YMusic. Sa New Pipe nisam uspeo da namestim da svira sa ugasenim ekranom pa sam ipak instalirao YMusic.


Kako? Jedino šta treba da radiš je da zadržiš na video koji hoćeš i start playing in the background ili ako si vec ušao u video samo ikonica background.
 
Za play u pozadini vam je YT Vanced savrseno resenje. Sta god da radite video vam je uvek upaljen preko ekrana, a ako ne treba onda ima ikonica "slusalica" i onda ostane samo muzika u pozadini. Jedina opcija koju menjam kod Vanced-a kad ga instaliram da mi video klipove na mobilnom netu uvek daje u 360p ili 480p.
 
Za play u pozadini vam je YT Vanced savrseno resenje. Sta god da radite video vam je uvek upaljen preko ekrana, a ako ne treba onda ima ikonica "slusalica" i onda ostane samo muzika u pozadini. Jedina opcija koju menjam kod Vanced-a kad ga instaliram da mi video klipove na mobilnom netu uvek daje u 360p ili 480p.

A ja prvo sto gasim je taj video preko ekrana :D
 
Za play u pozadini vam je YT Vanced savrseno resenje. Sta god da radite video vam je uvek upaljen preko ekrana, a ako ne treba onda ima ikonica "slusalica" i onda ostane samo muzika u pozadini. Jedina opcija koju menjam kod Vanced-a kad ga instaliram da mi video klipove na mobilnom netu uvek daje u 360p ili 480p.
Kako Vanced da bude default app u EMUI?
Ne radi se samo o likovima koje sistem uvek otvara u default YT app, već i kada koristim Google Assistant.
 
Za play u pozadini vam je YT Vanced savrseno resenje. Sta god da radite video vam je uvek upaljen preko ekrana, a ako ne treba onda ima ikonica "slusalica" i onda ostane samo muzika u pozadini. Jedina opcija koju menjam kod Vanced-a kad ga instaliram da mi video klipove na mobilnom netu uvek daje u 360p ili 480p.
Instalirao sam YT Vanced preko manager-a. Da bi se ulogovao sa google nalogom, da li je bezbedno da se nalog doda u microg?

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Jeste, niko dosad nije prijavio nedozvoljene aktivnosti. A bez njega je prilično besmisleno koristiti ga, kad nekad pogledam naslovnu YT neulogovan, prevrne mi se želudac.
 
Sideloadovao sam Smart Youtube i Vanced Youtube na Android TV, jel zna neko kako podesiti da Smart Youtube bude default youtube app? Root na televizoru mislim da nije moguć a ROMova nema. Vanced Youtube radi bolje ali je isti interfejs kao za smartfon pa nije baš upotrebljiv na televizoru.
 
Probaj disable Youtube
Probaj sa Better Open With
Aha, na TV-u si instalirao? Nadam se da si povezao Smart Youtube sa telefonom tako da direktno iz njega otvaras?
 
Poslednja izmena:
Da li je u novijim verzijama Vanced možda u lockscreen plejeru pomeren X za izlazak iz aplikacije dalje od ostalih tastera?
 
Na najnovijoj verziji su tasteri na istom razmaku, tj. postoji prazan prostor izmedju svakog tastera, ali nije X posebno odvojen na jednu, a sve ostalo na drugu stranu.
 
Kako su glupo stavili taster, lepo su ubacili klizac dole, a tastere sabili na jednu polovinu. Je li u novoj razvuceno barem?
 
Ne mogu da skapiram sta mislis. Evo ti ss
835697dbd69caadf396a6a4bc43f0879.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Na to mislim, vidi kako je kod mene zbijeno, kad u voznji hocu da promenim, desi mi se da ugasim plejer. Kod tebe ne vidim klizac za vreme u klipu. Moja verzija je 15.05.54

Screenshot_2020-12-10-09-56-21-408_lockscreen.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno