Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Preporuka za dobar music player na Androidu? Koristio sam dugo Pi music player ali poceo je uzasno da baguje sa playlistama...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Preporuka za dobar music player na Androidu? Koristio sam dugo Pi music player ali poceo je uzasno da baguje sa playlistama...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Poweramp

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Probao sam dosta plejera i Poweramp mi je najbolji, što se mojih nekih zahteva tiče. Davno sam ga kupio i uvek mi je na fonu instaliran...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
GoneMAD

Poweramp nema sortiranje po album artist, ako se dobro sećam.
 
Misliš na nešto od ova dva?
6f2d818908fc4006f4c7fc180404144a.jpg
21b2f98aabef2fd461bb97c2c473aeb5.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja AIMP kao i na racunaru. Podrzava import/export lista (stream) jer uglavnom radio slusam. Npravim liste na racunaru pa prebacim na telefon.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mene malo nerviraju novije desktop verzije AIMP, ali zato su Android besprekorne, jedina aplikacija gde koristim i beta verzije.
 
Poslednja izmena:
Uhuh koliko aplikacija. Sigurno cu probati sve pa cu da odlucim koja je najbolja. Hvala svima

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Inace, ko hoce moze da proba i jetAudio HD/+ i Onkyo HF Player (mada ovaj drugi nije bas za siri krug korisnika).
Meni je Sony Music i dalje primarni plejer, ali verzija pre februarskog sakacenja kroz azuriranje (pise sve u komentarima u GP prodavnici)
 
Poslednja izmena od urednika:
Postavio sam ja link za onkyo hf player. Meni omeljena

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
@Sgt. Major

Ovo?
f658ef091cf9da80d335e2587436d1e8.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha, evo i kad stikliras

ac6a73e4313e7e49411eb4406d9a44e7.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam tastu nabacio Mucisolet na stari fon koji je spojen na ozvucenje i radi odlicno, tj vrlo user friendly. Bas cu sebi da isprobam par gore pomenutih.
 
Super, nabaciću Poweramp onda još jednom, da probam kakav je u odnosu na GoneMAD. Nije bilo te opcije ranije ili ja nisam dobro gledao.
 
Da li moze tablet da pristupi share-ovanim audio datotekama sa racunara preko wifi?

Pitam ovde da ne pravim zadzabe novu temu.
 
Nikako nisam uspeo da pronadjem gde su prebaceni odgovori i evo tek sad. Kupio sam poweramp pro. Najbolje mi deluje od svih i fora je bas sto moze da se casta na tv zvuk. Hvala svima

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dzabe, uzimajte dok ima

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Dobro sniženje, ja sam ga platio 418 dinara pre nekoliko nedelja. Prezadovoljan sam plejerom.
 
Po cemu je vama bolja opcija poweramp od plejera sto se dobije uz fon, recimo xiaomi-ev plejer?
 
Ja sam koristio dva tri plejera pre ovog i svi su me uzasno nervirali. Imam mnoooogo pesama i kada pravim playliste i odredjujem koje ce pesme biti na istoj,ili neku ne prebaci ili ne prebaci nista ili prebaci neku duplo itd... A drugo je dizajn pored funkcionalnosti. Poweramp mi je bukvalno prelep sa sve onim animacijama

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koristio AIMP, meni je ključno da ekvilajzer (bar 10-pojasni) može da snimi setup za svaki od 3-4 para slušalica koje koristim.

Podrazumeva se puštanje po folderima, žanrovima, izvođačima, godinama... sve to imam uredno tagovano za mojih 1200 fajlova (320kbps/FLAC).
Poželjno da može da izbaci lyrics, omote albuma... itd. Naravno, kvalitetna obrada zvuka, npr. gapless, podizanje basa u saobraćaju i sl.

Sve to ima Poweramp i još mnogo više kao nijedan drugi koji sam probao. Možda samo fali integrisani tag editor.
 
Nazad
Vrh Dno