Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Nmg edit pa pišem..
Ne rade mi notifikacije na vanced ali sve ostalo je full..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zamolio bih ako može mala pomoć za instalaciju YT Vanced-a. Imam Sony Z2, LP android, rutovan. Kada odem na XDA temu za pomenutu aplikaciju ne znam koju da skinem od ponuđenih tamo (pod broj jedan u uputstvu). Zatim da li treba da je stavim u folder download na internoj memoriji ili na karticu? (piše tamo sdcard/download ali to može označavati i jedno i drugo). Instalirao sam TWRP ali ne znam kako da flešujem YT Vanced odatle?

Hvala unapred na izdvojenom vremenu i svakoj pomoći!
 
Ja koristim non-root verziju, iako mi je tel. rootovan, za koju treba microG da bi mogao da se uloguješ na svoj nalog, instalira se normalno kao apk.

Evo ti link https://youtubevanced.com/non-root
 
Hvala ti na savetu, instalirao sam i za sada super deluje. Šta se gubi ako se instalira aplikacija za uređaje koji nisu rutovani?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Po meni se dobija, jer iz magiska kada se instalira play stor je updateuje na obicnu verziju kada se pojavi nova.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ok, hvala puno na informacijama!

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ne znam u čemu je fora ali ja imam reklame i sa Youtube Vanced aplikacijom?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ja immam čudan problem.
Ajd što nemam notifikacije, nego mi u notifikacija u aplikaciji piše taj i taj ОТПРЕМИО ВИДЕО i slično na srpskom.. A apsolutno sve je podešeno na egleski kao i ceo telefon, u samom nalogu itd itd..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ćao svima,

ne znam na kojoj temi da postavim sledeće pitanje, probala sam na multimediji, tema je odgovarajuća ali su tamo u pitanju kompjuteri, a meni treba aplikacija za mobilni:

*** Da li mi možete preporučiti dobru apk za mob koja konvertuje sve video fajlove u sve video fajlove? (naročito veće MKV u manje MP4).

Sa gugl pleja sam instalirala jedno 10-ak apk konvertora; i svakom nesto fali; ili ne kapira mkv fajl ili kaze da je mnogo velika rezolucija (pa onda treba tražiti pristojnu apk za skidanje rezolucije... komplikovano... na kompjuteru to može sve u jednom programu da se uradi); i od tih probnih sa Gugl Plej, samo 1 apk je htela da konvertuje veći MKV u MP4, ali kad sam prebacila na komp, nije imala zvuka.
Imam dobar mobilni Android koji može da prihvati i zahtevnije aplikacije, samo ne znam koje. Treba mi hitno.

Pored apk - dobrog video konvertora, treba mi još nešto, pa ću i to pitati ovde, ako moderatori smatraju da to ne ne odgovara ovoj temi, neka obrišu, nemam gde drugde da pitam.

*** Potrebno mi je da u kontinuiranom periodu konvertujem veće mkv fileove u manje mp4 i da ih postavljam na neki net Storage koji će biti dugoročnijeg trajanja, ali besplatan.
Ceo dan danas isprobavam te net Storages, većina ih se plaća ili imaju free trial version do maksimalno 14 dana ili si u fazonu transfer fajla. 100% znam da sam ja lično skidala sa nekih net Storagea u kontinuiranom vremenskom periodu mnogobrojne fajlove, ali tada nisam obraćala pažnju na to koji su storagei u pitanju. Odmah da napomenem da uopšte ne umem da koristim Google drive; više puta sam pokušala da okačim linkove i prosledim ljudima, koji nisu uspeli da ih otvore; nemam vremena sada da učim Google drive jer ovu prvu turu konvertovanih videa moram da konvertujem i postavim noćas na neki postojan i dugoročan storage. Do ujutru da bude gotovo, da bih mogla link da napišem u oficijalnom pismu. (btw, Dropbox se plaća).

Hvala unapred na odgovoru. Pozzz. :)
 
Kako misliš Dropbox se plaća?

Free je za određen broj GB.
Probaj Mega.nz.
 
Ti bi neograničeno prostora a da je free?
Google photos je za slike free, mozda možeš i te videe staviti pa sherati for free, jer neograničeno imas prostora, ali ćeš dobiti neku vrstu cropa u kvaliteti kada staviš, mislim da je 1080p max za free.


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ti bi neograničeno prostora a da je free?
Google photos je za slike free, mozda možeš i te videe staviti pa sherati for free, jer neograničeno imas prostora, ali ćeš dobiti neku vrstu cropa u kvaliteti kada staviš, mislim da je 1080p max za free.


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Ne ne bih neograničeno prostora free, nego nešto pristojno minimalno, npr do 500 MB, stvarno ne tražim mnogo ali ne bih da plaćam zato što znam da gomila ljudi ne plaća. Naišla sam na neke koji su kao free ali oni to uslovljavaju sa 14 dana trial version ili ti daju 10 megabajta gde ne mogu da okačim nijedan video. To se Google Photos je dobra ideja ako imaš fotografije ali kao što i sam kažeš, pitanje je šta će biti sa videom koji ja i onako smanjujem na najminimalnije a da bude OK.
Evo cenovnika sa Mega:
50ff31a8d916514ccd7ab675d2f085bc.jpg
 
Evo upravo sam otvorila account na Mega, da vidim da li će mi dati za free, kad ono kao što sam i mislila, sledi naredno obaveštenje tj ucenjivanje i sada ću da ga ugasim:
e6da87baec36518c365cf06b05e36a15.jpg
 
To je cenovnik za Pro naloge, ali je free nalog besplatan.
Idi slobodno na

https://mega.nz/register

i posle instaliraj njihov desktop app (+20GB) i mob app (+15GB).
 
Oni žele da kupiš pro, ali to ne znači da ti gase free nalog :)
 
Već sam ga ugasila I to su mi jedva dali da ga ugasim, tako da ne znam da li ću moći da se iste adrese ali probaću sa druge.

Pogledaj onu gore rečenicu, screenshot koji sam poslala, tu jasno piše:

"Get two months free if you purchase one year Pro plan."
Znači oni uslovljavaju, hoće da ja prvo kupim jednogodišnji Pro plan da bi mi dali dva meseca free.

OK probaću rano ujutru sa druge adrese da ponovo otvorim account i da vidim da li će mi dati tih 50 megabajta free na dva meseca bez da im ostavljam moj broj računa na osnovu koga će moći da mi skinu lovu za taj njihov jednogodišnji Pro plan. To je već poznata fora, to ostavljanje računa.
Ne želim ništa da ima ostavim odličnih podataka osim imena prezimena i e-maila.

Manje-više svi nude neke trial version od 14 dana ili tome sl., a ovi traže da im kupiš Pro plan jednogodišnji.
Šteta što ne umem da baratam Google Driveom, ali sad nemam vremena da ga učim, treba mi hitno. Jednom rečju ne umem da ga otvorim za pojedine osobe kad im pošaljem link (ne znam gde je ta opcija), tako da niko ne ume da otvori taj moj link Google drivea moj koji im pošaljem.
 
Čekiraš ovo link sharing, automatski će ti se kopirati link koji posle možeš da pošalješ bilo kome, ne mora ni da ima g nalog, moći će da otvori bez problema link
9326586722851328336bb97954fcfd03.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
"Get two months free if you purchase one year Pro plan."

To samo znači da umesto 12 meseci platiš 10.

A za Google drive, tapneš na tri tačke kod imena foldera ili fajla i uključiš link sharing. Posle par sekundi će ti potvrditi da je fajl deljen i da je link do njega kopiran.
 
Btw, 50GB ti daju ako instaliraš ona dva njihova programa koja sam spomenuo u svojoj poruci i pozoveš kod korisnika. U suprotnom je mislim 15GB.

A nalog možeš otvoriti i sa nekom privremenom e-mail adresom, jednom od onih 10muntemail.nešto.
 
Svi bi nešto besplatno...

Kada bi te zamolili ljudi da im radiš neke usluge mesec dana besplatno, ali eto ne moraš ceo dan, bar 5 sati dnevno, da li bi radila? Onda tako iz meseca u mesec. Bi jel?

Ili se zadovolji sa onim što imaš ili plati.
 
Nije ti poređenje na mestu.

Ovde pričamo o uslugama koje su uglavnom free, što korisnik očekuje, ali ne vidi i zbunjen je reklamom.

U 21. veku je sasvim normalno očekivati free email, storage, softver (OSS), search engine.
Negde je korisnik ustvari proizvod koji se dalje prodaje, negde ne, ali to nije poenta njenog pitanja, koje je bilo na mestu.
 
Ja koristim duže već Mega na telefonu,free i stanje je na slici...
9de9583851d8eff83a1c25464a19d891.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nije ti poređenje na mestu.

Ovde pričamo o uslugama koje su uglavnom free, što korisnik očekuje, ali ne vidi i zbunjen je reklamom.

U 21. veku je sasvim normalno očekivati free email, storage, softver (OSS), search engine.
Negde je korisnik ustvari proizvod koji se dalje prodaje, negde ne, ali to nije poenta njenog pitanja, koje je bilo na mestu.
Ako hoćeš više storage-a? Ja volim Dropbox i tu imam nekih 20gb. Hoću više, moram da doplatim.

Mislim valjda neko hoće na jednom mestu sve, ne ovako na 100 strana.
 
Razumem te, slažem se.
Onda je tvrdila da ništa od tih nije free, jer je gledala cenovnik pro usluga, a trebalo joj ne više od 500MB, što je vrlo skromno.
 
Evo kome treba,100gb free
57582386bce7675a21ea84f3e381636e.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
I posle 2 godine se zatvore, pa ti juri novi cloud ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Imaju programi za sinhronizaciju online servisa, pa se može bekapovati sve na više lokacija, a za dve godine će storage postati samo još jeftiniji i dostupniji, tako da neće manjkati alternativa.
 
Nazad
Vrh Dno