Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Da li na androidu postoji nesto poput Metrotube-a na WP ,najvise mi znaci da ide audio u pozadini ?

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk
 
Da li ima neka youtube aplikacija sa kojom mogu da slusam playlist i kada zakljicam tel?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Videh da od zadnjeg apdejta zvanične YouTube aplikacije imam dark mode, a kod žene na P Smart se nije pojavila opcija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Na ovim novijim verzijama youtubeta ne mozes da se odjavis iz aplikacije, nego ceo gugl nalog sa telefona mora da se odjavi. Resenje je da se obrisu apdejti aplikacije, odjavi se iz stare, i onda se apdejtuje, gugl polako postaje mega *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ana. I ne inkognito mod me ne zanima
 
Često, kada uključujem vanced youtube, nudi mi da apdejtujem youtube koji je isključen package disabler-om.... da li iko ima ideju kako da se to izbegne?

from komsa's S8
 
Pa skines noviju verziju youtube vanced-a :)

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Pa zadnja verzija je u pitanju....

from komsa's S8
 
Jel si siguran? :D I kod mene kad je trazio update, samo sam skinuo najnoviju verziju sa xda.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
U pravu si, prevideo sam broj verzije koju imam misleći da je to poslednja.... Hvala svakako

from komsa's S8
 
Ta što ti treba rut da bi krekovao yt, a za vanced ne treba rut?
 
Ne treba rut za ovu aplikaciju koju ja imam. Youtube red.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Za vanced postoje jos neka dodatna podesavanja koja ti nisu verovatno bitna ako ti je potrebno samo da moze da radi u pozadini.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Instalirah je. Na keca, prednost sto mogu da se ulogujem na yt nalog, kod ove moje aplikacije to ne moze. S'druge strane, navikao sam na double tap za 10sek premotavanja.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa ima i u vanced-u double tap...

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Da li ima neka aplikacija da se gleda YT u ofline-u?
 
Videoder i nekoliko drugih mogu da skinu video sa YT, pa onda udri po njima.
 
YT Vanced je ono sto mi je trebalo, bukvalno YT aplikacija sa mogucnoscu rada u pozadini.

Kome samo to treba a da sve ostalo izgleda isto, moja preporuka.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jedva sam čekao dark mode na Android verziji youtube-a, ios verzija ima odavno..
Baš mi je super legla baš sam zadovoljan..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Imate na XDA aplikaciju Youtube Vanced. Kao i oficijalna yt app po izgledu samo imate mogucnost rada u pozadini, cak i sa zakljucanik ekranom. Odlicna aplikacija i veoma korisna, pogotovo za slusanje muzike sa yt. Takodje potrazite na XDA Gb Whatsapp, dosta opcija personalizacije, promena teme, privatnosti itd. Odusevicete se.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Imate na XDA aplikaciju Youtube Vanced. Kao i oficijalna yt app po izgledu samo imate mogucnost rada u pozadini, cak i sa zakljucanik ekranom. Odlicna aplikacija i veoma korisna, pogotovo za slusanje muzike sa yt. Takodje potrazite na XDA Gb Whatsapp, dosta opcija personalizacije, promena teme, privatnosti itd. Odusevicete se.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Hvala ti puno! Aplikacija je genijalna.. Ne razlikuje se od original aplikacije a nema reklama, ima picture in picture background itd!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jesam ja jos pričao na Kopu za tu aplikaciju, nije valjda da još ne znaš za Vanced [emoji16]
 
Jesam ja jos pričao na Kopu za tu aplikaciju, nije valjda da još ne znaš za Vanced [emoji16]
Eo sad znam.. Pa nisi meni rekao, da jesi ja bih to odavno skinuo hahaa
Brate sveee isto kao obična samo full sve ima.. Baš sam srećan hahaha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Što je najbitnije..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno