Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Kliknes na nalog u gornjem desnom uglu aplikacije, pa u podesavanja-revanced-layout-shorts components
 
Da li neko ima problem da mu ReVanced radi samo prvi minut i onda stane?
Do jutros je radilo sve super,sada nikako
Takodje, od sinoć koči. Koristim Revanced Extended. A na njega sam prešao pre godinu dana sa Vanced-a iz istog razloga jer je počeo da koči.

Pogledaću detaljnije postove da vidim šta mi je najlakše činiti.

Pitanje: da li nekome radi mogućnost castovanja. To mi je jedino nedostaje posle prelaska na revanced?
 
Radi castovanje,samo treba da aktiviras da se pojavi kao dugme u videima..
Settings-Revanced-Layout,pa nadjes opciju "Hide cast button",to iskljucis.
 
I NewPipe koči, brljavi..
 
Radi castovanje,samo treba da aktiviras da se pojavi kao dugme u videima..
Settings-Revanced-Layout,pa nadjes opciju "Hide cast button",to iskljucis.
Pogresno sam se izrazio. Cast radi ali samo na cast na android tv, a ako hocu da linkujem revanced sa chromecastom to nece da radi posle vanceda na revancedu i revanced extended.
 
Meni radi vanced 18.21.34 (last), probao sam i plus al on trazi Google servise kojih nema na Huawei tabletu.
 
Takodje, od sinoć koči. Koristim Revanced Extended. A na njega sam prešao pre godinu dana sa Vanced-a iz istog razloga jer je počeo da koči.

Pogledaću detaljnije postove da vidim šta mi je najlakše činiti.

Pitanje: da li nekome radi mogućnost castovanja. To mi je jedino nedostaje posle prelaska na revanced?
Resio sam zaustavljanje videa tako sto sam instalirao najnoviju verziju revanced managera i rex revanced extended aplikacije. Opet radi gledanje youtube bez kocenja.
 
Svi koji imaju problema treba da ažuriraju menadžer i/ili aplikaciju.
Extended verzija se više ne razvija, pa ako ne radi, pređite na "običan" revanced.
 
Jel postoji neki tutorial za instalaciju? Nisam bas najjači sa vremenom, a prošli put kad sam ga instalirao bilo je veoma jednostavno. I koje verzije da skinem..
 
1. Ukucas ReVanced Manager u Google
2. Kliknes na Github link https://github.com/revanced/revanced-manager/releases/latest
3. Skines ReVanced Manager i instaliras ga
4. Kucas Youtube 18.23.35 apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-18-23-35-release/#downloads
5. Skines nodpi apk
6. Otvoris ReVanced Manager, odes na Patcher deo, nadjes taj apk koji si skinuo
7. Patchujes ga
8. Kad izadje prozor gde te nesto upozorava, ides na strelicu i ides na install anyway
9. Profit

Uprostio sam ga ali to je to
 
Hvala brt. U suštini zaboravio sam samo deo gde treba da skinem .apk sa apk mirrora :) MicroG je beše u menadžeru...
 
Kad probas da otvoris pecovani ReVanced Youtube iskocice ti prozor da nemas MicroG i da ga instaliras.

Odatle te baca direktno na github link odakle skidas MicroG tako da nije nuzno da ga skidas pre/tokom ovih koraka

I da, glavna stvar - ne azuriraj nista dok radi
 
Da da to se podrazumeva. Mada i nije neki posao da se reinstalira.
 
1. Ukucas ReVanced Manager u Google
2. Kliknes na Github link https://github.com/revanced/revanced-manager/releases/latest
3. Skines ReVanced Manager i instaliras ga
4. Kucas Youtube 18.23.35 apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-18-23-35-release/#downloads
5. Skines nodpi apk
6. Otvoris ReVanced Manager, odes na Patcher deo, nadjes taj apk koji si skinuo
7. Patchujes ga
8. Kad izadje prozor gde te nesto upozorava, ides na strelicu i ides na install anyway
9. Profit

Uprostio sam ga ali to je to
Kako ovo da uradim na Huawei p40 lite? Kada odem na Patcher nemam nista od ponudjenih aplikacija tj nemam Youtube
 
Ako si skinuo apk, kad otvoris patcher on ti nudi opciju da nadjes taj apk u tvojim fajlovima, nadji gde je skinut apk. Imas dole desno ikonicu koja lici na SD karticu, tako trazis po fajlovima.

Ne znam koji je default file manager na Huawei ali na Samsungu to radi rutinski.
 
Firefox Android beta omogućava da se instaliraju sve ekstenzije, ne samo onih desetak dostupnih za stable verziju. Uz uBlock Origin, SponsorBlock i Video Background Play Fix, dobije se skoro isto iskustvo kao sa Revanced aplikacijom. Do kraja godine bi i stable Firefox Android trebalo da dobije punu podršku za sve ekstenzije.
 
Ako si skinuo apk, kad otvoris patcher on ti nudi opciju da nadjes taj apk u tvojim fajlovima, nadji gde je skinut apk. Imas dole desno ikonicu koja lici na SD karticu, tako trazis po fajlovima.

Ne znam koji je default file manager na Huawei ali na Samsungu to radi rutinski.
Na Huawei nema google servisa, malo je drugacija instalacija nego na ostalim telefonima. Uspeo sam nekako nakon update-a Revanced managera ali se pojavila aplikacija Youtube a ne Youtube revanced
 
Mislim da nije obavezan cest update RV menadzera, vec update Youtube aplikacije.
 
Nešto tu tebi ne valja, jer ja često koristim NewPipe i skoro full brzina 650mbps/900.
 
Ja na kraju koristim Youtube na Androidu iz Brave brovzera, i nema više reklama, i ne zapinje u reprodukciji. Takođe, radi i kada se ugasi ekran.
 
NewPipe radi, samo treba instalirati najnoviju verziju sa sajta. Ja sam ipak prešao na Revanced..
 
Ja koristim non-root verziju, iako mi je tel. rootovan, za koju treba microG da bi mogao da se uloguješ na svoj nalog, instalira se normalno kao apk.
g
Evo ti link https://youtubevanced.com/non-root
Možete koristiti ne-root verziju aplikacije na root-ovanom telefonu instaliranjem microG-a kao APK-a. Ovo vam omogućava da se prijavite na svoj račun bez ikakvih problema.
 
Meni od danas ne radi YouTube revanced
Koja verzija menadžera i koja verzija YT? Jel zvanična, sa zvaničnog sajta i da si je sam pečovao ili si samo skinuo neki apk pod nazivom Revanced sa XYZ grupe/sajta?

P.S. Skoro pa sigurno je stara verzija i zato ne radi. I/ili si skinuo nezvaničnu.
 
18.23.35 verzija uredno radi.
 
Ta je i kod mene već 2 mjeseca
Pisalo mi da nisam konektovan na internet
Jutros uredno radi
 
Nazad
Vrh Dno