Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Ja od prvog instaliranja nisam azurirao ReVanced i radi sve vreme kako treba.

Verzija je 18.05.40, skinuti sa Githuba
 
U Revanced Manager-u (download ovde) uvek piše koja je preporučena YouTube verzija za instalaciju i pečovanje!

Revancef.png


Trenutno je to v18.23.35 i ona može da se skine ovde:

 
RVX manager, tj. Revanced Extended manager, kaže da je preporučena verzija 18.30.37.
 
Extended je druga priča, više se ažurira...
Mada, ni to više nije isto:
As I announced before, RVX has been discontinued since August 5, 2023
You can continue to use the last supported version of RVX patches, YouTube v18.30.37, until it no longer works.

If it stops working, simply migrate to the official ReVanced.


 
Poslednja izmena:
Pa to je to - isti izvor, zvanično i provereno :)
Samo sam ja dao link do Revanced Manager APK-a, a ti do ReVanced Patches...


Sve detaljno objašnjeno u ReVanced uputstvu za instalaciju:



Video uputstvo:

 
Poslednja izmena:
Zar nije lakse zapratiti njihovu stranicu na Telegramu,redovno updejtuju nove verzije Revanced aplikacija kao i Module Revanced za Magisk,pa ko sta voli..Zasto ova igrarija iz prilozenog upustva?
 
Od apdejta revanceda ne mogu da provalim gde u opcijama mogu da uključim da mi se u history upisuju samo video zapisi na koje kliknem, a ne i oni koji su u preview modu tokom skrola.

U prethodnoj verziji sam podesio, a sad ne znam kako.
 
Da li neko ima problem da mu ReVanced radi samo prvi minut i onda stane?
Do jutros je radilo sve super,sada nikako
 
O svemu je pisano par postova iznad. Ubaci novu verziju.
 
Pa to je to - isti izvor, zvanično i provereno :)
Samo sam ja dao link do Revanced Manager APK-a, a ti do ReVanced Patches...


Sve detaljno objašnjeno u ReVanced uputstvu za instalaciju:



Video uputstvo:


Захваљујем на подељеним линковима али имам питање: да ли је МикроГ исти или мора да се скида нови? Колико сам видео, наводе се нови и Вансд менаџер и Јутуб апликација али МикроГ се не наводи да је нов.
 
Meni radi sa starim microg. Evo pre sat vremena sam skinuo novi manager i patchovao yt apk.
 
Деинсталирао сам све, поскидао према упутству, али печовање прекине кад почне компајлирање.
Пре печовања искочи упозорење да можда неће да ради са Арм7 процесорима. Мој Самсунг Нот3 чини ми се да има баш тај.
 
I meni se isto dešava na starom Samsung tabletu. Odradim pečovanje na telefonu, ili na drugom tabletu, pa kopiram pečovani APK fajl na taj tablet. Ili nađi negde i skini već pečovani APK. Ako ćeš sam da pečuješ, obrati pažnju da skineš univerzalni APK, pošto ARMv8 APK nećeš moći da instaliraš na uređaj sa ARMv7 procesorom.
 
Пише:
arm64-v8a + armeabi-v7a + x86 + x86_64
nodpi
Да ли се то односи на овај мој процесор?
 
@zokce skini ovde MicroG APK:

https://github.com/inotia00/VancedMicroG/releases/download/v0.2.27.230755/microg.apk

Ovde skini YouTube v18.23.35 APK:
https://www.apkmirror.com/apk/googl...ease/youtube-18-23-35-2-android-apk-download/

Trenutno je to najnovija verzija YouTube aplikacije koju preporučuju:
Revancef.png


Ovde Revanced Manager APK:
https://github.com/ReVanced/revanced-manager/releases/download/v1.8.0/revanced-manager-v1.8.0.apk

Obrati pažnju da trebaš imati uređaj koji koristi minimum Android 8.0 (Oreo) ili novije verzije.
 
Poslednja izmena:
Све сам то одрадио, то је по оном упутству, имам и Андроид 11, али је процесор АРМв7 па печовање не заврши, не може да компајлирања.
Нашао сам неки печован Јутјуб, али нисам код куће па не могу да се пријавим (пасове чувам на лаптопу).
У ствари, ексел који сам инсталирао и који је раније лепо радио, из неког разлога прекида са радом одмах након почетног екрана па не могу да учитам пасове. Али то није за ову тему.
 
U Revanced Manager-u (download ovde) uvek piše koja je preporučena YouTube verzija za instalaciju i pečovanje!

Revancef.png


Trenutno je to v18.23.35 i ona može da se skine ovde:

Ja od prvog instaliranja nisam azurirao ReVanced i radi sve vreme kako treba.

Verzija je 18.05.40, skinuti sa Githuba
Nema automatskog updatea za YT, ali ima za manager, kad god sam updateovao manager, YT bi počeo da zeza, pa sam morao ponovo da DL preporučenu verziju i patchujem.
 
@zokce skini ovde MicroG APK:
Kad skinem ovaj MicroG, ne mogu da se ulogujem na svoj nalog na opciju "Sign In", zato sto trazi neku dodatnu proveru, gde mi ponudi da kliknem na neke brojeve, koje navodno dobijem u obavestenju, a ne dobijem ga. Uspeo sam zato na opciji "Huawei", gde dobijem mail sa tri ponudjena broja, pa kliknem na pravi. Navodno sam prijavljen na Pixel 4 model, mada koristim Xiaomi .
Koristio sam stari Vanced dok je radio, pa sam presao na Revanced, i pokusavao da se ulogujem tada na noviji MicroG, i nisam uspeo, pa se vratio na stari od Vanceda i radilo sasvim u redu do sada.
 
Imaš reddit uputstvo u kome piše da postoje 2 microG verzije, prva ta gore koja je novija i ova sa apkmirror sajta:

1. Download and install MicroG so vou can log into your YouTube account (apkmirror)
2. Or you can try the new MicroG from one of the ReVanced devs (Inotia)
3. Either one will work, so don't worry which one you choose (although the second one is more up to date)
4. If you choose the new MicroG made by Inotia and you already have Vanced MicroG installed, uninstall it as you won't be able install Inotia's version.
 
Imaš reddit uputstvo u kome piše da postoje 2 microG verzije, prva ta gore koja je novija i ova sa apkmirror sajta:
Da, tu prvu sa apkmirror sam koristio dosad, na ovu drugu nisam uspevao da se ulogujem do sinoc. Ima te dve opcicije Sign In i Huawei, ja sam uspeo preko opcije Huawei, i radi sad, za dalje videcemo, smislice valjda nesto.
 
Da li je sigurno koristiti Revanced Extended sa revanced.net sajta?
 
@zokce skini ovde MicroG APK:

https://github.com/inotia00/VancedMicroG/releases/download/v0.2.27.230755/microg.apk

Ovde skini YouTube v18.23.35 APK:
https://www.apkmirror.com/apk/googl...ease/youtube-18-23-35-2-android-apk-download/

Trenutno je to najnovija verzija YouTube aplikacije koju preporučuju:
Revancef.png


Ovde Revanced Manager APK:
https://github.com/ReVanced/revanced-manager/releases/download/v1.8.0/revanced-manager-v1.8.0.apk

Obrati pažnju da trebaš imati uređaj koji koristi minimum Android 8.0 (Oreo) ili novije verzije.
Pre nekoliko dana instalirao tu novu verziju (jer se na staroj prestajao da radi klip čim preskočim neki deo), ali na novoj vidim da mi pri skrolovanju Shorts-a kada kliknem na klip/ekran samo preskoči na naredni klip. Ne radi to uvek, ali mi se dešavalo sigurno 5-6 puta. Ako skrolujem unazad, ne vrati me za jedan klip, već za dva unazad. Skrolovanje nadalje funkcioniše redom.

Jel se još nekom ovo dešavalo?
 
Imate izvor na Telegramu,zvanicni kanal Revanceda gde uredno postavljaju nove update,kao i najnovije updejte za Magisk module.
 
Ja sam skidao spakovan apk file sa revanced.io domena, na github-u ima menadzer kojim pecujes preporucenu verziju youtube apk, koju skinem sa apkmirror. Skoro sam jednom prijatelju instalirao taj revanced, jer nisam mogao da pecujem zbog arm7 procesora na njegovom telefonu.
 
Nazad
Vrh Dno