Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Reklame na tv-u sam imao i sa Vanced-om.
 
Kako se na ReVanced iskljucuje dugme skip segment ?
 
Instalirao Newpipe. Bas sam bio iznenađen kako lepo radi i lako se instalira, dok nisam video da pušta max fullHD. Ipak će morati Revanced.
 
Instalirao sam i ReVanced. Zbog kastovanja na tv.. Nekako mi je Vanced stari bio mnogo fluidniji.. Šteta što Newpipe nema čast.
 
Da li ima neka precica za povezivanje i gasenje,(castovanje)..Ili mora da se ulazi u settings pa watch on tv.....
Nigde ne vidim na nekom klipu koji pustim ikonicu za cast.
Koristim Revanced v18.15.40..
 
Mislim da kad odaberes recommended podesavanja za patchovanje stoji i "disable casting" stiklirano, mozda moras da rebildujes instalaciju opet sa odstikliranim kastovanjem.

Edit: da, moras da skines stiklu sa tog patcha
 

Prilozi

  • Screenshot_20230426_152432~2.jpg
    Screenshot_20230426_152432~2.jpg
    118.2 KB · Pregleda: 17
U "spakovanoj" aplikaciji su podešavanja dostupna i nakon instalacije, nemoguće da se mora krpiti svaka opcija pojedinačno (na stranu što je za mnoge nejasno šta rade).
 
Totalno mi je otislo od pameti da ReVanced ima ova podesavanja.

Settings->ReVanced->Layout->Hide cast buton se prebaci na iskljuceni polozaj
 
Totalno mi je otislo od pameti da ReVanced ima ova podesavanja.

Settings->ReVanced->Layout->Hide cast buton se prebaci na iskljuceni polozaj
To je to,bukvalno nikad ne bi pronasao i cackao da nadjem ove opcije u ovom odeljku..Zasto mora prosto napraviti kad moze sve ukinuti,sakriti i zakomplikovati i nabiti u tri lepe da se ne moze naci..Pa kome bi normalnom palo na pamet jbt da smesti sve opcije na ovom mestu?Zar ne moze opcija Cast on/off cim se udje u settings?
 
Bitno je da ga ima negde.

Ne secam se da je pokojni Vanced imao bilo kakva podesavanja, mada nikad nisam ni gledao.
 
Ja plaćam $12 YT Premium, ali ću otkazati. Nije mi problem da platim godišnje 100€ za servis, pod uslovom da mi Google isplati svu privatnost koje sam se odrekao za Dž.

Može li neko da okači, negde, na nekom normalnom serveru, sve što je potrebno za instalaciju ReUnapređenog?
Pokušao sam sa GitHub, nemam toliko vremena da se vrtim u krug, pri tom ne shvatajući odakle da krenem.
 
Patch-ovanje nije nimalo prakticno i ne vidim poentu tog nacina - na stranu sto kod mene nije htelo ni da radi. Evo ovde ima normalna verzija - https://www.digitbin.com/downloads/youtube-revanced-apk/

Instaliras MicroG (ja ga doduse nisam ni brisao, ostavio sam ga nakon brisanja Vanced) i onda ReVanced i najnormalnije radi kao sto je radio Vanced.
 
Sve piše detaljno ovde i za REvanced i REvanced Extended!


Nema nikakvih zvaničnih sajtova i sumnjivih izvora...
 
Ja plaćam $12 YT Premium, ali ću otkazati. Nije mi problem da platim godišnje 100€ za servis, pod uslovom da mi Google isplati svu privatnost koje sam se odrekao za Dž.

Može li neko da okači, negde, na nekom normalnom serveru, sve što je potrebno za instalaciju ReUnapređenog?
Pokušao sam sa GitHub, nemam toliko vremena da se vrtim u krug, pri tom ne shvatajući odakle da krenem.
Sve što ti treba je poslednja manager apk i odgovarajući YT apk. Otvoriš manager->patcher->select app->storage->izabereš apk što si skinuo i čekiraš "Recommended" selected patches->Patch.
Nikad jednostavnije.
 
Išao sam preko ReVances guide for dummies, kada dođe do dela gde PlayProtect prijavljuje, pa kada idem na Got It, onda puca instalacija. Exportovao sam apk, probao i tako i opet puca na istom koraku.
Posle MicroG, odmah je VPN by Google krenuo da vrišti da ga reaktiviram, jer sam ga bio isključio.
Hvala svima.
Ipak ostajem da me Google pravi budalom za 100€ godišnje.
A I ovo patch-ovanje mi se nimalo ne sviđa, na telefonu su mi finansije kao i GPay.

Zna li se gde je ReVanced Manager raspakovao sve one fajlove, da i to pobrišem? Probijao sam sve i MicroG i ReVanced, ali ne pronalazim instalacionu folder odakle je odradio patch i build apk.
 
Poslednja izmena:
@Syntaur
Iz istih razloga sam obrisao sve što ima veze sa Google nalogom. Prvo sam mislio da sam paranoja, ali ipak ne, MicroG nije oficijalna Google app a ja se u nju logujem i ako koristim GPay. Probaj Newpipe. Ne možeš da se ulogujes i nema cast ali radi fantastično za klasično korišćenje.
 
REvanced je opensource i celokupan kod je dostupan na GH...

Ista kao i NewPipe
 
Poslednja izmena:
Ja plaćam $12 YT Premium, ali ću otkazati. Nije mi problem da platim godišnje 100€ za servis, pod uslovom da mi Google isplati svu privatnost koje sam se odrekao za Dž.
Ja koristim premium za 3€ mesečno i delim na 5 naloga svih ukućana .Registrovao sam Premium na Argentinu.
 
@Syntaur
Iz istih razloga sam obrisao sve što ima veze sa Google nalogom. Prvo sam mislio da sam paranoja, ali ipak ne, MicroG nije oficijalna Google app a ja se u nju logujem i ako koristim GPay. Probaj Newpipe. Ne možeš da se ulogujes i nema cast ali radi fantastično za klasično korišćenje.
Pa ne moraš instalirati MicroG, možeš i samo ReVanced.
 
To mu onda dodje kao Newpipe. Blanko :)
 
Ali ima cast 😄 Zar je problem koristiti google nalog koji nije vezan za gpay samo za posebne stvari. Bez kontakata i osetljivih podataka, bukvalno burner account ako već ima paranoje.
 
Pa dobro, može i tako. Nisam neki YT korisnik, generalno mi sluzi za otvaranje linkova iz aplikacija i pretraživača. Da pratim neke kanale vrv bih uplatio preko Argentine. Za muziku imam Tidal od Sbb-a.. I da, Newpipe me je navadio da opet skidam muziku zbog dl opcije.
 
Код мене Реванцед од данас не пушта после првих 40 и неколико секунди.
 
Kada pišete da vam nešto ne radi, navedite koji Revanced koristite (regularni instaliran preko uputstva sa reddita i patcher-a ili ove nezvanične sa Telegrama/čega-god koji dolaze već patch-ovani).
 
Следећи пут ћу да наведем, хвала на сугестији.
Хоћу да наведем да сам решио проблем, избрисао сам и кеш и податке које је апликација меморисала. Имам и Ванцед, исто се понашао, и ту је решено на исти начин.
 
Meni Vanced i dalje radi sem što sam primetio da više ne upisuje u istoriju pogledane snimke.
 
Gotov je, samo je pitanje vremena kad će kod svih biti upokojen. Za sada Google ne čini ništa povodom Revanceda, drago mi je da je tako ali mi ne izgleda realno da će ovo potrajati duže vremena. Tu su New Pipe, Ymusic itd ali meni lično najviše odgovara ovaj fazon (modovana zvanična yt app).
 
Nazad
Vrh Dno