Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Jericho

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poruke
9,712
Poena
1,295
Ova tema bi trebalo da na jednom mestu odgovori na vrlo cesta pitanja koja se ticu Android aplikacija za prikazivanje YouTube sadrzaja - bilo da je rec o zvanicnoj YT aplikaciji, browser-ima ili 3rd party aplikacijama (koje su najcesce van PlayStore-a).

Takodje bi mogla da obuhvati i audio i video plejere, da sve bude u ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Jel za youtube nema dark mode? Na ios ima pa kad sam se vratio na Android vidim nema, ili ne znam da nađem?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na zvaničnoj nema, videh skoro da kao 'testiraju', tako da očekuj u nekom budućem periodu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Na desktop-u ima ...
Bilo bi lepo da ubace i na android :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
http://www.androidpolice.com/2018/01/12/youtube-v13-01-continues-development-dark-mode-may-enable-swipe-skip-ads-relocates-autoplay-setting-apk-teardown/

Najavljuju dark mode vec mesecima, valjda ce uskoro izbaciti apdejt. Realno, mnogo znaci dark, na desktopu vec godinama koristim (magic actions, moze i enhancer for YT, oba su bolja od stock ''mracnog'' izgleda) i mislim da bih nocu oslepeo uz stock light YT UI.

Na desktop-u ima ...

Ima ali nije tako dobar kao resenja koja sam naveo. Nadam se da ce dark za YT aplikaciju biti bolje odradjen.
 
Ja koristim na kompu dark mode u magic for YouTube, na ios je super bio dark mode u stock app. Bukvalno takav da bude na Androidu i to je to. Što ti kažeš oslepeo bih, najviše koristim youtube noću u sobi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nadam se da će biti dark a ne black, jer crna verzija (modovana iYTB) ne izgleda dobro, ne vide se linije, kada se cast-uje na TV ne vidi se razlika između donje cast linije na telefonu i ostatka ekrana, linije koje odvajaju klipove...
 
Kod:
https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-iytbp-injected-youtube-background-t3560900

isprobajte..............
 
Od nedavno koristim NewPipe za YouTube, zadovoljan sam. Ima dark mode, lak je za upotrebu, može da se postavi default rezolucija u kojoj će da pušta sve klipove, podržava download klipova (zbog čega aplikacije nema na PlayStore, mora se tražiti po netu)...

Što se video playera tiče, koristim MX player. Radi mi posao i dopada mi se, mada ima par stvari koje mi smetaju. Pošto koristim free verziju, kad pauziram prikazuje mi mali oglas preko slike i nisam našao opciju za screenshotove. Nije mi problem da platim punu verziju ali mislim da ni ona nema screenshot opciju. Ima li neko preporuku za video player sa više opcija i sličnim komforom u radu?
 
Na NewPipe ne možeš da se uloguješ na svoj YouTube nalog zar ne?

P.S. Kada pišete preporuke pišite i negativne stvari, ne samo pozitivne.

Primetio sam da mi iYTB ne pušta kako treba klipove iz Quee liste kada cast-ujem na TV. Ide do kraja i onda ne krene na naredni nego opet pusti isti klip. Isto se dešava i kada kliknem na naredni klip, on proba da ga pusti, blicne ekran novog i onda se vrati na stari. I tako mora nekoliko puta da bi pustio koji treba. Na daljinskom komanda za naredni klip radi kako treba.
Da li se još nekome ovo dešavalo ili je do mene?
 
Koristim Youtube mod (hakovana Youtube Red) aplikaciju, potrebno je samo instalirati microg pored nje, kako bi radio login i imate potpunu funkcionalnost Youtube Red-a.
Na Mi A1 testirao Picture in Picture, slusanje uz ugasen displej, sve radi odlicno.
 
Na NewPipe ne možeš da se uloguješ na svoj YouTube nalog zar ne?

P.S. Kada pišete preporuke pišite i negativne stvari, ne samo pozitivne.

Da, nema logina. Što mi ne predstavlja problem, ako baš moram da se ulogujem (a nemam potrebe) imam standardni YT app. Za sve ostalo NewPipe mi je daleko bolji. Plus, download klipova.
U svakom slučaju, nisam preporučivao ništa, samo napisah šta ja lično koristim...
 
Na NewPipe ne može da se skida audio u 320 kbps kao što je moglo sa OGYoutube.
Ima li neka app sa tom mogućnošću?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ima li neka aplikacija na fazon newpipe i iytbp, ali da omogucava da se pravi plejlista bez logovanja na bilo kakv nalog, vec u okviru same aplikacije? Newpipe, dozvoljava queue, ali to nije ono sto mi treba.
 
Dajte predlog za neku aplikaciju za pustanje mp3 muzike. Jel Google Music zavrsava posao ok?
 
Google Music je najbolji njihov muzički servis (konkurent Deezeru i Spotifyu), a za lokalni MP3 je tu PowerAmp, Black, Shuttle...ima ih, a svako voli nešto drugo.
 
Google Music je najbolji njihov muzički servis (konkurent Deezeru i Spotifyu), a za lokalni MP3 je tu PowerAmp, Black, Shuttle...ima ih, a svako voli nešto drugo.

Samo za lokalni mp3 mi treba, jos neki od tih ako nema rekalama, odlicno. :) Mada nije neophodno to za reklame.
 
Da, kapiram, zato i rekoh da je ovaj za online najbolji, ako radi i da offline muzikom, onda je definitivno prekomplikovan . Pretraži temu tražeći MP3, pa ćeš lako naći šta su ljudi preporučivali :)
 
Hvala puno, probacu neki od navedenih.
 
Jel još Poweramp najbolji muzički plejer?
 
da li imate da preporucite neku aplikaciju s kojom mogu da otvorim youtube i da slusam a da je ekran ugasen.Da se ponasa kao mp3 player...Znaci hteo bi da imam youtube kao mp3 player...
 
Newpipe

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koristio sam ogmod youtube za youtube u pozadini ali je prestao da mi radi. Ima li koja druga aplikacija da je dobra za istu stvar?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Koristio sam ogmod youtube za youtube u pozadini ali je prestao da mi radi. Ima li koja druga aplikacija da je dobra za istu stvar?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Youtube Vanced

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mozda sam pogresio temu, ali ipak da pitam.. Kad se ocekuje dark mode za youtube za android korisnike? Hvala!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Mozda sam pogresio temu, ali ipak da pitam.. Kad se ocekuje dark mode za youtube za android korisnike? Hvala!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Dark (I ostali modovi) već postoje, Vanced ver.
 
Nazad
Vrh Dno