Šta je novo?

koji pripejd za oglase

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

natasa

Cenjen
Učlanjen(a)
27.05.2011
Poruke
375
Poena
170
treba mi pripejd broj ( operater, broj) za oglase, sta mi preporucujete, od operatera i gde mogu naci dobar broj.

Pozdrav
 
Ja bi licno uzeo VIP oni su najbolji sto se pre paid paketa tice.
Predpostavljam da ces na tom telefonu samo koristiti SMS i Pozive?
Sto se dobrog broja tice to moras traziti vise je lutrija, e sada mozda se desi da nadjes dobar broj ali da je iz neke druge mreze.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Najbolje onaj koji se ne gasi dugo ako nema uplate. Maxi mobile?
 
Мало прогуглај па ћеш наћи неколико сајтова који се баве продајом бројева с цијенама.
Што се тиче припејда,ту је ВИП најјефтинији јер не наплаћује успоставу позива.
 
Bilo bi dobro kada bi covek rekao sta mu konkretno treba?:)
Mi nagadjamo, a mozda on hoce broj na kome mu placaju kada ga zovu :p
 
Bilo bi dobro kada bi covek rekao sta mu konkretno treba?:)
Mi nagadjamo, a mozda on hoce broj na kome mu placaju kada ga zovu :p

E imam broj telenor play 20+, znaci razgovori itd, ali meni treba samo broj u drugoj mrezi gde ce da me zovu i broj koji ce biti samo za oglase. Sta je Maxi mobile?
 
Imaš više opcija, sve zavisi šta od telefona imaš i koju varijantu preferiraš... Npr:

- Telenor prepaid sa preusmeravanjem na postojeći Telenor postpaid (OMILJENI BROJ 30 dana za 200 dinara)

https://www.telenor.rs/sr/privatni/usluge/tarifni-dodaci/pripejd#broj

(najzgodnija varijanta ako nemaš dva telefona / dual sim telefon, a sms ti ne treba već samo pozivi)

- Vip ili mt:s prepaid u drugom ili dual sim telefonu, min trošak 200 din na svakih par meseci koliko traje dopuna;

Vip ima onu finu prepaid opciju "pričaj sa svima" 30 dana za 600 din: https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/prepaid

- Globaltel (0677) virtuelni brojevi, kupovina preko Android aplikacije http://www.globaltel.rs/

E sad, lepe brojeve je moguće naći od 1000-2000 pa naviše... http://www.brojevi.mobi/
 
E imam broj telenor play 20+, znaci razgovori itd, ali meni treba samo broj u drugoj mrezi gde ce da me zovu i broj koji ce biti samo za oglase. Sta je Maxi mobile?

To da te ne bi cimali kada vise nemas oglas, da znas da te zovu zbog oglasa, ili da pozivaocu bude jeftinije sto zove svoju mrezu?
 
Verovatno najgore što može da se uradi sa brojem telefona je da se isti objavi u oglasima :)
 
Pogresnu osobu pitas da li se brojevi pamte ;)
Ja imam broj koji pocinje sa 0641234 :D
 
Ovaj broj se prodaje za 500 dinara, za oglase nije loš: 064/ 064 87 78

Imaš ga na onom sajtu koji je ovde spominjan za prodaju brojeva.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
@natasa Nije loš broj, nije ni naročito lep, završio bi ti posao verovatno, mada za 1000-2000 din imaš mnogo bolje da nađeš ako ti je to bitno...

@petarbgd Takođe, nije loš, mada bih ja zaobišao te što počinju nulom, više štete nego koristi ;)
 
Ja koristim svoj poslovni za oglase, retko kad se desilo da me neko cima posle brisanja oglasa.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
@natasa Nije loš broj, nije ni naročito lep, završio bi ti posao verovatno, mada za 1000-2000 din imaš mnogo bolje da nađeš ako ti je to bitno...

@petarbgd Takođe, nije loš, mada bih ja zaobišao te što počinju nulom, više štete nego koristi ;)

a ima i ovaj 0685233300 i ponudu za tel br.0685244456
 
@natasa Razmisli i o šestocifrenim 066/069, ako je cilj da se broj lakše upamti...
 
Vi ove brojeve mislite da platite?

Natasa, jel' ti znaci nesto 064/444-9867?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nemam iskustva sa prodajom nekretnina, prodavao sam samo telefone, hardver i slične sitne stvari. Bar dva puta se desilo da mi ljudi kažu kako su "prelomili" za kupovinu između ostalog i što je u pitanju stari šestocifreni broj...
 
Ako se na taj nacin odlucuju za kupovinu nekretnina.... extra su vam ti kupci ;)
 
Realno jeste malo bzvz kad neko profesionalno prodaje nekretnine a koristi žnj broj koji se teško pamti :)
 
A svi se ubiše da zapamte tuđe brojeve :)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Braaate... Za te pare vrv možeš da dobiješ onaj 198xx što koriste taksisti i sl. E sad, jes' da nije mobilni, al' je lep :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno