Šta je novo?

Windows Memory Diagnostic - tray

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Ima li neko ideju kako mogu da isteram ovo iz tray-a? Koristio sam scen ram memorije i od tada mi stoji non-stop.

1.PNG
 


Ovako možda ako sam te dobro razumeo.
 
To ti je malwarebytes ?
 
Ne, windows memory diagnostic.

@Analayzer

Znam za to naravno. Mada mislim da time regulises sta ce da se pokazuje u tray-u, a sta ne, u smislu da bude sakriveno dok ne otvoris ovus trelicu na gore. U tome je iskljucen, a stoji u tray-u. Probao sam i preko msconfig/startup, ali ga ni tu nema. Prosto nigde ga nema, a stoji u tray-u i ne mogu da ga se resim.

Capture.PNG
 
Poslednja izmena:
Pa onda ti treba neki program za gašenje startup programa tipa Autorun Organizer ili da ideš u Service i ugasiš šta oćeš na slici je Windows Update za primer:d koji ipak ja ne gasim.
 
Poslednja izmena:
Ovo drugo sa task scheduler je upalilo. Nema ga vise. Hvala.
 
Ako nećete da se pali nešto sa kompjuterom, ide se na Start/Run/msconfig/Startup tab pa tamo gasite šta hoćete.
 
Vratio se opet. :D Samo sto sad ne mogu vise da ga ubijem sa task scheduler-om. :)
 
Probao i to i i dalje je tu. Izgleda da je ovo nemoguce ukloniti...
 
pa kad vec stoji tu onda ga instaliraj pa neka stvarno bude tu :)

probaj da ga stvarno ponovo instaliras pa ga zatim obrisi recimo revo uninstallerom i stikliraj da ocisti sve ostatke.
ja bas dugo koristim revo i verujem mu da sve pocisti...
 
To je windows-ov tool. Mislim da ne moze da se uninstalira. Probao sam juce da ga prosto obrisem i nije mi dao. Nije prijavljen kao program, inace. Samim tim ne moze se sa revo obrisati.
 
Tebi pokrece na startup %windir%\system32\MdSched.exe , vidi u services da nema MdSched ako ima ugasi.
 
Nazad
Vrh Dno