Šta je novo?

Kupovina Dell monitora

evilmc

Poštovan
Učlanjen(a)
21.06.2014
Poruke
565
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 8400 & LC Power LC-CC-120-ARGB-PRO
Matična ploča
Asus z370-A
RAM
G.SKILL 32GB Trident Z RGB DDR4 3000MHz CL16
GPU
ROG Strix GeForce® GTX 1060 OC edition 6GB GDDR5
Storage
SAMSUNG M.2.1TB 980 PRO & 7TB HDD
Zvuk
LOGITECH Z623 2.1
PSU
Corsair 850
Kućište
DARK BASE PRO 901 Black
Monitor
Dell P2719H x2
Miš & tastatura
Mx Master 2S & Anne Pro 2
Ostale periferije
BeQuiet 140mm x3
Mobilni telefon
iPhone 12 Pro Max
Pametni uređaji
QNAP TS-253Be-8GB
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ako je samo za programiranje i igrice kupis jeftiniji...posto te ne zanima odziv za to
 
Da, samo za programiranje i dizajn u PS, AI. Igrice ne igram godinama, tako da mi je to nebitno skroz. Oba ova monutora koja sam naveo imaju isti odziv, s'tim da se razlikuju palete boja, gde prvi ima milijardu, a drugi 16,7 miliona.

Može preporuka i za neki drugi brand, u sličnom cenovnom rangu.
 
Ako je dizajn u pitanju, treba ti Adobe RGB 99% (minimum) sposoban monitor, kako bi ono sto dizajniras moglo da se pojavi u nekoj stampanoj formi onako kako si zamislio.
Preporuka za BenQ SW2700PT i Dell UP2716D modele.
 
Poslednja izmena:
Da, RGB je obavezan 99-100%. Uglavnom su u pitanju web sajtovi, kao i koncept istog u AI/PS. Onda je najbolje da idem na Dell UP2716D.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ponovicu, ako nema stampe sRGB @100% je sasvim dovoljno. Ako dizajniras za stampu Adobe RGB 100%. Nadam se da razlikujes kolorne prostore...
 
Izvinjavam se, pisao sam preko moba i imam uključen auto korekšon, i nisam video da mi je izbrisalo s(RGB). Ne radim ništa sa štampom, to sam već napomenuo u par postova iznad, samo WEB.
 
Izvinjavam se sto updam na vec postojecu temu, ali treba mi nov monitor namena iskljucivo programiranje i browsing. Dijagonala takodje 27 ili 27+ ako je moguce Dell jer trenutno imam bas odavno (DELL ULTRASHARP U2312HM) i eto treba mi za drugi prostor neki prosto noviji monitor idealno pandan ovome, jer je ideja da prodjem sto je moguce jeftinije, tako da bi mi svaki savet znacio.
Hvala puno.
 
Izvinjavam se sto updam na vec postojecu temu, ali treba mi nov monitor namena iskljucivo programiranje i browsing. Dijagonala takodje 27 ili 27+ ako je moguce Dell jer trenutno imam bas odavno (DELL ULTRASHARP U2312HM) i eto treba mi za drugi prostor neki prosto noviji monitor idealno pandan ovome, jer je ideja da prodjem sto je moguce jeftinije, tako da bi mi svaki savet znacio.
Hvala puno.

Ja sam sebi za te namene uzeo P2717H.
 
Nazad
Vrh Dno