Šta je novo?

Najjeftiniji internet

SuperStarr

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.07.2002
Poruke
9,414
Poena
1,025
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD X4 @ 3,5Ghz
Matična ploča
GA-990FXA-UD3
RAM
32Gb DDR3 @ 1666Mhz
GPU
Strix RX480 8Gb
Storage
256Gb 850Pro + couple of AliExpress SSD's
Zvuk
Creative
PSU
Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) )
Kućište
Alexander Weiss (glass front + glass side)
Monitor
AOC 32" IPS
Miš & tastatura
G602 & Drevo 87 key (Red Switch)
Mobilni telefon
Moto G9 Plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Do skoro je bila opcija da se u VIP-u uzme Vip Online 3 (3Gb mesečno u pretplati) za 300 Dinara.

Koliko vidim, ta tarifa je nedostupna.
Šta bi bilo najsličnije (najjeftinije) rešenje a da se trenutno može naći u ponudi?

:wave:
 
mtel i 10 GB

Prva godina je malo skuplja, jel eto mora se uplatiti tiket.

Posle 2 evra mesečno, (za produžavanje validnosti kartice) i na kraju godine na računu 24 evra. Skoro pa dobiješ promociju za sledeću godinu.

;)
 
Postoji mogucnost da ovog meseca probijem 100 GB interneta po maksimalnoj brizni koje imam u paketu. Nakon tih 100 GB brzina se drasticno smanjuje.

Koja je najpovoljnija opcija za privremeno koriscenje interneta? Da li postoje u Srbiji u ponudi neki pripejd internet paketi koji mogu jednokratno da se iskoriste?

Meni je ovo izuzetak, ne desava mi se da prebacim preko 50 GB, ali ovog (ne mojom krivicom) postoji mogucnost da pre kraja meseca bude iskoriscen taj brzi net, tako da mi treba samo privremeno resenje da pregrmim ovaj mesec.
 
Poslednja izmena:
Mislim da uz novi vip pripejd broj dobija 4 GB na 7 dana. To je važilo pre dvadesetak dana.
Sigurno se nešto dobija uz aktivaciju mts ili telenor pripejd broja, ali nemam svežih iskustava.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koji internet uzeti na mesec dana?
 
On je dan - dva. Neka prepaid varijanta?
 
^ može i to da posluži. Samo ako daju, jer imam već broj u VIP (ako nije problem što imam broj u VIP).
 
Ne mozes onda, mora neko ko nema. Mislim da cak i ne moze neko ko je u zadnju godinu/dve imao broj u VIPu?
Kevi inace taj paket traje preko 2 PUNA meseca (2x30 dana) trenutno, i dalje je DOdji i probaj tarifa na 1260.

Za nekoliko dana samo, nadjite od nekoga VIP Vikend Net, 300din/dnevno, ili 600din/nedeljno valjda (proverite na sajtu) skroz flat net. Kod MTSa ima Tourist SIM (prepaid cisti), flat 250din/dnevno, ali su ogranicene brzine ipak (30/15 valjda, Neco?).
Vikend Net je postpaid, ali aktiviraju se dodaci po potrebi, nema UO. Ali posto mora ruter ad se uzme, jedino vam ostaje da nadjete od nekoga karticu.

Najjeftiniji net trenutno su oko 450-550 za 5-9GB (450 za 5GB u MTSu, 550 je valjda 5GB u Telenoru, a Online9 sa 9GB je nesto slicno u VIPu sada, valjda 590)
 
Nazad
Vrh Dno