Šta je novo?

HDD Enclosure CEB-2511-U3 vs CEB-7025S

ne

Slavan
Učlanjen(a)
14.06.2003
Poruke
59
Poena
309
Pozdrav,

imam 2 pitanja u vezi ovoga. U njih bih ubacio disk za backup koji bi se povremeno koristio.

1 - Da li je bolji CEB-7025S? Skuplji je i prima diskove do 14mm (nasuprot CEB-2511-U3 koji prima do 12mm) ali ne znam da li se vise i proizvode od 14mm pa je to mozda i nepotrebno. Ja imam diskove od 7mm i 9mm. Jedino ima malo vise prostora unutra pa zbog hladjenja ali, s obzitom da su oba od aluminiuma, to mi i ne izgleda kao neka prednost.

2- Zna li neko da li mogu da ubacim u ovaj veci (CEB-7025S) HDD sa rubber rails koje imam od Lenovo T420 laptopa. To su one gume koje se navlace na krajeve HDD pa mu sluze kao neki shock protect (naveo sam link ispod da vidite o cemu procam). Ako moze onda bi to bilo super zastita od udaraca. Sumnjam da moze u ovaj manji pa, rekoh, mozda moze u ovaj veci. Da li bi te gume smetale zbog hladjenja, pod uslovom da mogu da stanu?

https://www.newmodeus.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=218

Meni je CEB-2511-U3 lepsi i jeftiniji je pa bih njega pre uzeo ali ako u CEB-7025S mogu da stavim HDD sa gumama onda bih pre njega uzeo.

Pozzz
 
Nazad
Vrh Dno