Šta je novo?

AMD Ryzen - 2nd Generation 12nm CPUs rises in April 2018

Ne znam o kakvoj crvenoj piluli pricas i spominjes mene, ali ako ne znas da FSP kao i Delta pravi VRHUNSKA napajanja za brend racunare tipa Dell, HP, Lenovo, Fujitsu to je tvoj ili vas problem, pilule mozete da popijete i za mene i to bilo koje boje.
 
To nista ne znaci, FSP pravi od low-end do high-end napajanja, ovo konkretno koje si preporucio jeste low-end i ne vredi ni tih 6k.

Ja nisam nikog vredjao ni u kom smislu niti pominjao kakve pilule :D
 
Poslednja izmena:
Seasonic ima 5g garancije i kvalitetnija je jedinica, naravno da sve moze da crkne, i meni Chieftec CTG-600-80p radi >5 godina, necujan i hladan kao i prvog dana, prosao 4 razlicite konfe, to ne znaci da je kvalitetniji od Seasonic-a kojim cu ga zameniti ili FSP-a.
 
Onaj FSP je los i SS je svakako sigurniji i bolji. Sve zavisi koja je platforma u pitanju ali svejedno SS drzi do kvaliteta i ne pravi krseve za bas svake pare.
S druge strane, svima se desi da imaju feler, to nikako ne znaci da je neki brend los. Ja vec jako dugo godina uzimam samo corsair i seasonic. Upoznao sam se vise dovoljno sa svetom napajanja i ne komplikujem sebi zivot.

Tapatalk from Poco loco
 
svi gledamo u dot matrix
 
Stiže R5 2600E:

https://www.ptt.cc/bbs/PC_Shopping/M.1547381966.A.165.html

tmPegu8.jpg


0VWXfVN.jpg


YMztOmv.jpg
 
Uporedjivao sam 2200G i 2300X, razlika je 5-20%, u prosjeku 10-15%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci 12.5 :d


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
The star of the show will be the flagship Ryzen 9 3850X 135W CPU with 16-cores and 32-threads, 4.3GHz base and 5.1GHz Turbo clock and a rumored priced of around $560

Evo malo novosti :)...mada se cene nešto ne gađaju...

amd-bizgramlistrumor-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Na slici pise 760 S$ sto mu dodje 500 eura, sto je fantasticna cena!
 
3300x apsolutna zivotinja, valjda biti do leta

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
 
Nazad
Vrh Dno