Šta je novo?

Amazon Fire TV

javi kako radi kodi na 4k .. jel stuca, zapinje ili ide sve glatko? meni na 2gen zna da zabode, malo je memorije jednostavno
Ne koristim kodi. Koristim Eon i Netflix (i opet ću Hbo go) i sve radi bez problema
 
Kodi radi bez problema kod mene. 18 4 verzija. Gen2 stick
Mada ga preterano koristim za EoN i netflix. Ponekad HBO go
 
Jel neko probao Kodi 19 na fire sticku? Kod mene je 18.7 koliko se secam, nije bilo problema u radu.
 
pa radi i kod mene godinama na gen2 sticku kodi, pre 17 pa 18, ali vidi se da to nije bas sa lakocom, tipa treba mu da ucita elementum i slicno, hoce da pukne ako je stream bolji itd. ipak, radi samo na struju iz tv-a tj bez uticnice, ne vidi se iza i jedino je steta sto nisam uspeo da ga debloatujem nikada.
 

Veoma zgodna alatka za remote podesavanje Fire Sticka. Trebalo je da podesim Kodi i IPTV daljinskim putem, a za FireTV nema zgodnog resenja za to. Ovako je klasican AnyDesk/TeamViewer na laptop masini u istoj mrezi resio problem, remote login na laptop, onda odatle preko Scrcpy-a lokalno remote na Fire Stick, dovoljno je da se zna IP adresa i da neko dozvoli pristup prvi put.
 
i dalje ne postoji mogucnost uparivanja EON daljinskog i FireStick 2020?
 
Ja jos uvek nisam uspeo. Ako neko provali kako neka ostavi upustvo
 
Pozdrav, koja eon aplikacija radi na amazon fire stick, (nalog je za android box),hvala
 
Ako je nalog sa kodom kod mene na gen 2 radi 3.4.4 bez problema
 
1.8.120 modovana verzija bi trebalo da radi
 
Moze li link za tu modovanu. Unapred hvala
 
Ovaj radi, juče instaliran.

 
Nije to ta aplikacija. Treba vam aplikacija za mobilne telefone. Naravno i miš da se krećete kroz meni jer dalninski nije funkcionalan u aplikaciji
 
Znam samo da ova verzija radi dobro na firestick-u, kao i daljinski.
 
To su 2 razlicite aplikacije. Ova koju si ti postavio se aktivira kodom, a druga korisnickim podacima (email i pass)
 
Znam samo da ova verzija radi dobro na firestick-u, kao i daljinski.
 
Pozdrav, uspjesno sam instalirao ovu modovanu eon aplikaciju...problem nastaje prilikom pokretanja kanala aplikacija se automatski gasi. Postoji li resenje.
 
Ne, app dodje do provere os strane SBB servera i bude odbijena, sem ako ne postoji neka novija modovana.
 
Ja na Firesticku 4K koristim neku verziju 1.84.0 / 3.4.4 radi odlično. Probao sam i novije verzije ali su bagovite. Mislim da sam je instalirao preko Aptoidr aplokacije.
Post automatically merged:

*Aptoide
 
nabavio sam firestick 4k i podesio sam sve osim kodia, ako mi neko moze backap svoj poslati ;)), ne mogu da se peglam.....
za iptv koristim smart iptv aplikaciju, ali nije nikako za onaj daljinski posto treba one tipke u boji, pa moram kombinovati sa daljimskom od tv-a, ima li neka bolja za firestick da je user-friendly
 
Tivimate je za 3 klase iznad Smart iptv.
 
Ima free i premijum verzija. Free verzija je dosta osakacena ali je i takva medju najboljim iptv plejerima. Ja koristim placenu verziju (oko 5 eura godinu dana na 5 uredjaja)
 
Vredi svaku paru.
 
Tivi mate preporuka. Cak i trajna licenca nije skupa za takav program. Za kodi instaliraj build kodibalkan
 
Fire stick 4k Tivimate prmium preporuka, uzeo trajnu licencu oko 22 eura,mozda se na prvu cini skupo ali se moze podjeliti sa 5 prijatelja.
 
Tivimate sam stavio, odlično izgleda i sve pregledno, hvala na preporukana...
Primjetio sam da mi nešto oduzima memoriju, nemoguće da je na sticku slobodno samo 600mb, instalirane samo neke aplikacije, kao yt, Netflix, aproide, tivitimate... Nisam cak ni kodi stavio...
 
Nazad
Vrh Dno