Šta je novo?

Amazon Fire TV

da li neko moze proveriti da li ova apk radi na FS gen2. U pitanju je modovana verzija HBO GO (Europe) - Android TV 5.11.7 aplikacije od 25.09.2020. Kod mene ne prolazi instalaciju. Jedina koja radi bez da kresuje je ona prastara za sony TV.
h t t p s://drive.google.com/file/d/1YJFkXQLRiM8kBFOYEEWjeiHt8r5-5epF/view?usp=sharing
 
Poslednja izmena:
"This item cannot be shipped to the delivery location you selected. Please choose a different delivery location."
 
Ako ti nemacka carina ne vrati posiljku nazad na mailboxde zato sto sadrzi opasne materije (baterije).
 
Razmisljam da li Amazon Fire TV ili Chromecast. Planiram da uzmem echo dot alexu zato vise tezim kao amazon fire TV.
Zanima me ljudi da li mogu da cast-ujem sa sajtova kao sto su neki filmovi sa prevodom itd direktno sa PC-a na fire TV kao sto moze na chromecast preko google chroma ono tri tacke pa cast i ceo skrin bez gubljenja rezolucije se prebaci na TV
 
Koju verziju Hbo Go koristite?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Meni ne radi ton na HBO go app nikako...na svim drugim app ok je ton samo na toj nemaaa..

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Neka sto je kolega forumas nedavno postavio..nema samo na HBO GO app na amazon FS 4k

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Stara takodje radi, tj proradila. Jedno vreme nije radila.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Hvala i javno kolegi midlfingeru, opet mi je pomogao nesebicno kod instalacije HBO GO na amazon FS

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Amazon je najavio veliku generalku tj updejt svog Fire OS-a. Tokom decembra ide na nove, ovogodisnje modele dok ce FS4K i FireTV Cube updejt dobiti pocetkom sledece godine. Ja sam blokirao updejt na mom uredjaju da se ne bih neprijatno iznenadio jednog hladnog januarskog dana kao sto je bio slucaj sa HBO Go aplikacijom letos. Poceli su kao MS sa Win 10 da prave s....a. Zato ovde blokada updejta a na PC ide Win 10 LTSC.
 
Kako uraditi blokadu?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pdatim ovog lika ali nisam video ovo. Probaću danas na gen2 da li radi block

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Hvala..blokira se onda update svakako

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Imam huawei p40 pro i kao što znate on nema google servise i zbog toga ne mogu da koristim chromecast.

Ako bih kupio Amazon fire stick da li mogao da cast- ujem sadržaj sa mobilnog? Njemu valjda nisu potrebni guglovi servisi?
 
Imam huawei p40 pro i kao što znate on nema google servise i zbog toga ne mogu da koristim chromecast.

Ako bih kupio Amazon fire stick da li mogao da cast- ujem sadržaj sa mobilnog? Njemu valjda nisu potrebni guglovi servisi?

Ja to radim pomocu programa sa fire sticka koji se zove AIR SHARE.


Da li neko zna kako da instaliram EON nemam EON paket vec neki gold na SBB pa nemam opciju da unesem onaj aktivacioni kod nigde a EON 2.1 app ne radi na amazon fire tvu. Da li postoji mogucnost ili da batalim to
 
Blokiranje updejta i brisanje nepotrebnih amazon aplikacija ( sigurno radi na 4k, ne nekim uredjajima mozda nece)
https://www.techdoctoruk.com/free-s...-amazon-updates-using-tduk-amazon-block-tool/

Inace na ovom sajtu ima mnogo korisnih stvari vezane za amazon uredjaje i Chromecast google uredjaje.

Na primer, pocetni ekran (radna verzija)
Pogledajte prilog 293807
Pogledajte prilog 293808

Neće da blokira update na Fire TV2, fireOS 5.2.7.6.
Jel ima neki drugi način, bez root-a?
 
kako da gledam filmove sa preovodom na fire sticku npr preko fimovizije a da ne koci i da ne castujem preko kompa jer mi je los komp ubi boze kako zuji a kodi sam skidao i neki vendum program tako nesto ne radi
 
Kodi, Stremio, Nova TV (ne naša TV stanica, već apk za stream).

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Synclair app ali se placa nesto sitno..ex zion tv top stvar

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno