Šta je novo?

Amazon Fire TV

Može li se na Firestick 4K instalirati Disney+ iz Amazon prodavnice ako se na njemu ulogujem sa USA nalogom?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nisam, sutra mi stiže uređaj, nemačka verzija, a ja imam USA Amazon nalog, mislim da neće biti problema, Disney+ je dostupan i u DE.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema veze odakle je stick, bitno je za koji je nalog vezan

Sent from my secretary using typewriter
 
Odlično, hvala.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koja EON app radi na fire tv?Mobilna ili Smart TV?Isto pitanje za HBO GO.Gledam u Austriji u Saturnu Fire TV Cube 120eur sto mi je malo povoljnije od Shield TV.
Eventualno bi se koristila jos RTS Planeta,Pickbox i mozda ovaj Orion TV.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Rade ob EON, za Smart tv bez ikakvih petljanja, samo ti treba slobodan slot na nalogu, a ona za telefone rade uz neka petljanja i zavrzlame i moj ti je savet da je batalis. Znaci, Eon za Android TV.

Sto se tice HBO, HBO EUROPE radi perfektno.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Divne vesti,isto preko daljinca sve?Trenutno koristim mibox s.
Da li taj njihov launcher ubija sa reklamama?Vidim zale se.
Kazu da je UI okrenut dosta amazonu.
Jel to moze da se smanji?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Može, ali je prisutno svakako u nekoj meri, uređaj je orijentisan ka Amazonu što je i logično. Meni lično ne smeta previše, bitno je da sve radi kako treba.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mislim da je Shield bolja priča.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Bolji je sigurno a i kakvo je to poredjenje Shield je mnogo skuplji.
 
^ Gledam u Austriji u Saturnu Fire TV Cube 120eur sto mi je malo povoljnije od Shield TV.
Ovo poređenje je uzeto za reper.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Da dodje mu 120Eur vs 160Eur.Mada je u pitanju Shield Tube 2019 a ne pro.Mislim znam da je i regularna verzija bolja al mi je ipal malo ogranicena za te pare.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ja imam FTV 4K, sve aplikacije idu preko njegovog daljinca, EON, HBO, YT i ostalo. Što se reklama tiče, ništa spec. Videh na YT da se može menjati launcher.
Kum je uzeo Shield, doduše pro, kaže da je odličan.
Ali ako planiras samo za tv program, kapiram da ti i 4K završava posao skroz.
Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko pronasao modovanu vezrziju hbo go ATV aplikacije za stick gen2. Ova koja je za soni tv radi ali je prevod ne čitljiv kada je bela pozadina

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Meni ne radi HBO GO na FTV 4k vec neko vreme, probao reinstall, džaba.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Posle updejta sticka je poceo da kresuje hbo. Nadji u grupi hbo gonsam postavio linkove. Ima verzija za sonybtv koja radi i na 4k i gen 2, a ova zadnja je za 4k. Modifikovana i radi. Cekam da neko modifikuje tu verziju za gen2

Sent from my SM-T510 using Tapatalk
 
da li je neko uspeo sa ftv stick-a 4K da pusta lokalne video fajlove sa USB-a bez seckanja i problema ?!? Uslov je da je USB NTFS ili exfat da bi fajlovi veci od 4GB ...............?!?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo da upari EoN daljinski sa stickom?

Da li je neko rutovao stick?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uzeo sam Firestick 1st gen, mislio sam da je 2nd ali sam se zeznuo :)

Spor je ali sam ga naterao da radi sta hoću, instalirao Kodi i Hbo go addon, Tidal2, Netflix aplikacija radi lepo...

Instalirao sam i eon za Android tv, ali ne znam da li je možda neka stara verzija pošto imam ograničenje na max 4 mbit stream i da biram da li je cbr ili abr valjda. Kada stavim auto onda je slika užasna, na 4 Mbit je podnosljiva ali nije to full HD, mnogo je lošije nego preko recimo Chromecast. Jel ima leka za to?

I da li postoji apk za hbo go, znam da su nešto menjali oko toga?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa stavi na cbr i onda imaš da biraš 2-4-7Mbit.
 
E da, prvi put kad sam gledao bilo je na ABR a tu može samo do 4, kad sam promenio na CBR nisam ušao da proverim :)

Na 7 je već bolja slika.

Mada, fudbal ili tenis su negledljivi, pokreti nisu glatki, kao secka slika sve vreme. Na Eon boxu je to mnogo bolje. Jel to zbog toga što je već star i spor uređaj ili je i na ostalim android boxevima ista stvar?

Pitam zato sto mi je isto loša slika i preko Chromecasta kada castujem Eon preko telefona.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vidim da za firestick postoji zvanicna nettvplus aplikacija, sto je u suštini eon ali za naše ljude u inostranstvu. Da li je možda neko probao da se prijavi sa SBB nalogom, jer ako to može da funkcioniše onda je bolje nego raditi sideload eon aplikacije.
 
Pa i NetTV Plus korisnike uveliko migriraju na Eon aplikacije. Pre nekoliko meseci je na sve Eon aplikacije dodato da pri logovanju biraš provajdera (SBB, Telemach ili NetTV Plus) tako da radi i sa nalozima od NetTV Plus korisnika. Iz čega logično sledi da se te stare NetTV Plus aplikacije izbacuju iz upotrebe, ne?
 
Pa i NetTV Plus korisnike uveliko migriraju na Eon aplikacije. Pre nekoliko meseci je na sve Eon aplikacije dodato da pri logovanju biraš provajdera (SBB, Telemach ili NetTV Plus) tako da radi i sa nalozima od NetTV Plus korisnika. Iz čega logično sledi da se te stare NetTV Plus aplikacije izbacuju iz upotrebe, ne?

Da ali na amazonu nema zvanične Eon aplikacije, zato sam i mislio da probam da se ulogujem na Nettvplus aplikaciju sa eon nalogom, na žalost ne može, pokušao sam. Nisam mogao ni da se registrujem za free trial, piše da je nedostupno za mene, verovatno je dostupno samo ljudima u inostranstvu.
 
Pa mozes instalirati Eon sa apktide, veca je muka sto ne radi Eon daljinski na Fire Sticku.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Pojavi se firestick 4k na kp, pa me interesuje je li proradio hbogo posle poslednjeg update i kako fam fercera eon, kodi, ....generalno jeste li zadovoljni?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ima neka modovana verzija hbo za stick 4k koja radi.
Imam ja tu verziju apk ali nemam stick 4k. Narucio sam ovaj novi gen3 ali ko zna kad ce stici.


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno