Šta je novo?

Amazon Fire TV

Pa skineš ponovo, prebaciš i ažuriraš ako ti je bitno. Neke aplikacije imaju i svoje ažuriranje mimo Google play, npr. TiviMate.
Ja sam sideloadovao par aplikacija letos kad sam nameštao boks, ažuriraću ih ako budu pravile probleme, ili prestanu da rade. Ne vidim neku poentu da se opterećujem oko ovoga dok god sve radi kako treba.
Aha, znaci azurira se. Ja mislio mora instalacija nove verzije i tako stalno...
TiviMate Premium nalog imam, njega gde skinuti da se sam azurira?
Hvala drug 🙂
 
Negde sam iskopao .apk preko Downloader aplikacije. I ima u samom Tivimate opcija za ažuriranje, sam skida nove verzije, instalira itd. Nema potrebe da nešto dodatno sam juriš.
 
Da li neko zna gde da skinem orion tv aplikaciju za fire stick 4k. Ovo sto sam probao nece da se instalira a ne mogu da nadjem aplikaciju za smart tv. Hvala
 
Da li neko zna gde da skinem orion tv aplikaciju za fire stick 4k. Ovo sto sam probao nece da se instalira a ne mogu da nadjem aplikaciju za smart tv. Hvala
Ja sam je našao na Aptoide, mora da se ukuca u pretrazi Orion TV. Verzija je 1.05 ali ako imaš nalog radi. Instalirao sam odatle i mobilnu aplikaciju koja takođe radi ali neophodan je miš odnosno Toggle mode aplikacija.
 
Probaj Aurora store. Tamo možeš da odabereš neki ATV fingerprint ako ti po defaultu ne daje ATV aplikacije.
 
Juce mi je stigao stick imam odavno Amazon nalog i instalirao sam sve sto sam hteo, prvo Downloader pa Aptoide, Aurora Store, HBO GO (imam nalog), preko troypointa TiviMate (imam premium nalog) i jos nekoliko aplikacija preko Apps2Fire sa telefona.
Pitanje:
Moze li se skloniti gornja polovina pocetnog home screen da ne vrti one prime video sadrzaje vec da mi budu samo aplikacije?
Hvala i pozdrav 🙂
 

Prilozi

  • IMG_20211016_095440108_HDR.jpg
    IMG_20211016_095440108_HDR.jpg
    96.6 KB · Pregleda: 32
  • IMG_20211016_093330812.jpg
    IMG_20211016_093330812.jpg
    197.5 KB · Pregleda: 32
Poslednja izmena od urednika:
Juce mi je stigao stick imam odavno Amazon nalog i instalirao sam sve sto sam hteo, prvo Downloader pa Aptoide, Aurora Store, HBO GO (imam nalog), preko troypointa TiviMate (imam premium nalog) i jos nekoliko aplikacija preko Apps2Fire sa telefona.
Pitanje:
Moze li se skloniti gornja polovina pocetnog home screen da ne vrti one prime video sadrzaje vec da mi budu samo aplikacije?
Hvala i pozdrav 🙂
Juce mi je stigao stick imam odavno Amazon nalog i instalirao sam sve sto sam hteo, prvo Downloader pa Aptoide, Aurora Store, HBO GO (imam nalog), preko troypointa TiviMate (imam premium nalog) i jos nekoliko aplikacija preko Apps2Fire sa telefona.
Pitanje:
Moze li se skloniti gornja polovina pocetnog home screen da ne vrti one prime video sadrzaje vec da mi budu samo aplikacije?
Hvala i pozdrav 🙂
Koliko znam ne, osim da instaliras neki android launcher. Na koju zemlju vezes amazon nalog?
 
Imas na YT klipove za launchere za fs 4k, kucaj u pretragu izbacice ti onog techdoctor ima nekoliko klipova. Ja probao ali se nakraju vratio na ovaj amazonov kolko god da je bzv. Probaj u svakom slucaju
 
Kako ti radi appstore, ima li nekih ogranicenja?
Nema apsolutno nikakvih. Ono sto nema u appstore ima u aptoide i aurora store kao i na troypointu tako da play store ne nedostaje uopste. Uostalom stick sam namenski kupio za drugu sobu i na njemu mi ne treba nista vise od TiviMate Premium i HBO GO.
 
Da li je neko instalirao ArenaCloudTV na FireTV?
 
Imas je na app storu ali nemoj da bacas pare, neupotrebljiva aplikacija. Kanali rade 20sec i onda zakucaju, jednostavno đubre
Kupis TiviMate Premium i instaliras neku besplatnu stalker mac listu sa ex yu kanalima i uzivas u svim arenama

Stavio sam Arenu na Samsung qled i solidno radi.
Liste ipak izbegavam jer mi se nisu pokazale ok.
Na FireTV sam hteo da stavim i EON i Arenu da bi moglo da se gleda i na drugom tv
Plus Samsung ima PIP koji je vezan za D3CAM a drugi mora da bude sa spoljnog uredjaja...
 
Običan Fire tv stick 4K 27 eur, Fire tv stick lite 17 eur. Džaba...
 
Imam obican 4K al eto uzecu MAX sada a za Black Friday jos neki komad za prodaju :D
Hocu da isprobam kako funkcionise Mailbox.de da vidim hoce li mi to uopste stici u Bosnu :D
 
Stari stick 4K radi savršeno za moje potrebe a to je samo TiviMate, HBO GO i Rokkr. U čemu je toliko bolji MAX za moje potrebe?
 
Pa nije bolji, kao ni za mene npr.
 
Ko kaze da je bolji ili ne? Al eto ima neke svoje prednosti, malo vise RAM, Wifi 6, a cena svega 5eura veca u odnosu na "obican" 4K stick. Nisu ga mnogo "poboljsali" ali ni cena nije mnogo veca
 
Hm, to sam sad skontao, 4K ima veci popust u odnosu na 4K MAX, inace po regularnoj ceni je razlika 5e.
 
Moze pomoć? Gde da skinem oriontv za fieestick 4k? Nasao sam neku verziju ocigledno stariju i ne mogu da se ulogujem
Hvala
 
Sad gledam na amazon.de, poštarina za Srbiju 30€? Ili ima neka fora da se to izbegne?
 
Mailboxde.com, oko 13 evra + lutrija na carini. Ili da ti neko donese.
 
Hvala, svaki Srbin danas ima rođaka u Njemačkoj. 😁
 
Nazad
Vrh Dno