Šta je novo?

Lc 8700

scynp

Poštovan
Učlanjen(a)
19.01.2015
Poruke
174
Poena
69
Moja oprema  
Mobilni telefon
0692221817
Pametni uređaji
P30 pro
Pozdrav svima , ovako kupio sam neko LC 8700 napajanje tek posle sam video da to napajanje ima izlaz za 3 grafike medjutim meni fali jedan kabl za grafiku , jedan sata i jedan ovaj za floppy , da li ja mogu sa bilo kog napajanja da stavim te kablove ili mora iskljucivo sa istog lc 8700 , evo slika koje je napajanje tacnije kako izgleda taj deo :)
d78a9707d3bacb7241ca33f115dfe232.jpg


Послато са LG-H860 G5 уз помоћ Тапатока
 
Uporedi. Ako je isti raspored žica, odnosno iste boje na istim pinovima, i ako je ista zaobljenost plastika na konektorima, onda može.
Mada, ja na ovoj slici vidim dva konektora za grafiku. Treći nije modularan?
 
Aha znaci mozda i moze od drugih samo treba naleteti , da dva su modularna jedan nije

Послато са LG-H860 G5 уз помоћ Тапатока
 
Nisam isto mogao da nađem modularni kabl za LC8850, pa sam našao neki od drugog napajanja, izvukao pinove iz konektora (jer se nije podudarao raspored) i spojio prema rasporedu sa originalnog. Mora samo dobro da se pazi, jer ako se pogrešno poveže, ode kartica (ili šta god se povezuje) u večna lovišta.
P.S.
Teško ćeš naći kabl od drugog napajanja, a da odgovara, jer čak i između različitih serija LC-a nije isti raspored niti oblik konektora.
 
Poslednja izmena:
Kontaktiraj Mixer PC kablovi, mislim da ti za grafičku skoro sigurno može napraviti, ako su oba kraja kabela imaju isti raspored žica(6 pinac, i 8 pinac), a najverovatnije imaju.

Što se tiče kabela sa sata konektorima, ako ne može da se nađe ili napravi, možeš kupiti račve ili molex na sata adapter ako ti fale konektori, a za flopi ti ne treba.
 
Znaci mixer pravi po rasporedu mog napajanja ? Ne treba posle ja da prevezujem itd , jel ne bih bas ja da radim to , kakav sam baksuz zapalicu grafiku , inace kakvo je ovo napajanje meni se cini dobro , mislim da moze da se izbori sa 4x 1050ti , pitacu ga pa se javljam jedino ako neispadne da su kablovi skuplji od napajanja :'D

Послато са LG-H860 G5 уз помоћ Тапатока
 
Pa ako imaš bar jedan za grafičku pošalji mu slike oba kraja, ali obično su su isti.
 
Jedan imam , posto je jedan modularni drugi nije , poslao sam mu poruku na fb ako tu treba da se javim.?

Послато са LG-H860 G5 уз помоћ Тапатока
 
U tim kablovima ima žute, crne i crvene žice. Naravno, sve iste boje su ti iste, tako da ne vidim kako bi neko ovo pobrkao. Na kraju lepo proveriš.
Jedino gde se možeš zeznuti je ako okreneš adapter naopako (gledaš ga dok je gurnut u napajanje, a onda ga okreneš ka sebi i gledaš direkno u rupe i tako postavljaš).

Ako želiš lep kabl, onda Mixer :)
 
Nazad
Vrh Dno