Šta je novo?

Boot loop pre slike biosa

vladakv

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.12.2016
Poruke
165
Poena
19
Pozdrav,
Nisam koristio komp 15ak dana i onda sam zamenio r9 270x grafičku sa msi gtx 970 i sada sa gigabyte gtx 970. Problem je sledeći, kada sam stavio gigabyte (msi nisam ni poretao), kompjuter radi normalno, a kuler od kućišta usporava i staje. Tada se pc restartuje i tako u krug. Ne pokazuje sliku biosa. Iščupao sam ostale kulere, hard diskove i ostavio samo grafičku, procesor , kuler i ssd priključen i dalje isti problem. Izvadio sam cmos bateriju i ništa. Probao sam i bez grafičke, pa bez grafičke i ssd-a i opet ništa. Da li neko zna koji bi problem mogao da bude? U pitanju je gigabyte z68x ud4 b3 sa 16faza, 2x4Gb ddr3 1600mhz ram i i7 3770k na 4ghz.
 
Uspeo sam. Sada radi sa oba modula normalno. Skinuo sam drajver i isprobao n Wolfenstan II i GTA V. Na Wolfenstain-u se zakoči ekran, a u pozadini se čuju efekti, a na gta 5 se zaledi i isključi se drajver kada menjam podešavanja u polju Graphics. Nadam se da je do softvera problem jer prilikom restarta pojavio se plavi ekran od windowsa da je došlo do greške. Možda je i zato što sam pre ove kartice imao AMD.....
 
Problem je rešen. Ponovo sam instalirao windows. Verovatno kad sam brisao driver, ddu nije sve izbrisao pa su se preko mene prepirali amd i nvidia. Sada sve radi kako treba. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno