Šta je novo?

Honor forum - zvanična podrška proizvođača

Uzeo sam prosle godine na ugovor u telenoru Honor 7 Lite telefon. U medjuvremenu je baterija bas oslabila. U radnji, tj. telenoru nisu sigurni da li garancija pokriva i bateriju, ali sam nasao broj telefona ovlascenog servisa i rekli su da je garancija na bateriju koliko i na telefon. Da li bi mi ovlasceni servis uvazio reklamaciju za bateriju?
 
Postovani, potrebno mi je par imformacija o telefonu sa linka na kraju posta.
-Da li je telefon original i da li podrzavate kupovinu preko Amazona ? Da li je sam Amazon ili Honor prodavac telefona sa linka posto vidim da u komentarima odgovara i zvanican Honor tim?
-Da li bi radio na nekoj od ovih mreza koje podrzava MTS Srbija:
GSM 900 (E -GSM)
GSM 1800 (DCS)
UMTS B1 (2100)
LTE B3 (1800+)?
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07BBQYCNW#Ask
Hvala!
 
Uzeo sam prosle godine na ugovor u telenoru Honor 7 Lite telefon. U medjuvremenu je baterija bas oslabila. U radnji, tj. telenoru nisu sigurni da li garancija pokriva i bateriju, ali sam nasao broj telefona ovlascenog servisa i rekli su da je garancija na bateriju koliko i na telefon. Da li bi mi ovlasceni servis uvazio reklamaciju za bateriju?
Meni je bila na Honor 5x oslabila vec oko 20. meseca od kupovine,namerno sam sacekao pred istek garancije i zamenili su mi je u 23. mesecu.
Istina ubedjen sam da baterija nije nova jer je nova duze trajala,ali svakako bolja nego ona moja sto je bila.
Tako da podleze garanciji

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zasto na mojim Honorima (tacnije Honor 10 i Honor 7c) ne radi Gmaps location history, tj telefoni cas upisuju lokaciju gde sam bio, pa onda prekinu neko vreme pa opet proradi, takodje ako imam dva naloga ili vise ja ne mogu sa ukljucim istoriju lokacije samo za jedan nalog vec ukljucivanjem lokacije za jedan google nalog automatski se ukljucuju i za sve ostale google naloge koje imam, na nijednom telefonu nisam imao ovakav problem a koristio sam ih preko 50, cak i na onim najeftinijim ja ovakav problem nisam imao tipa Nokia 2 j5 itd...
 
imam Honor 8 i imam problem sa zvucnikom. cuje se kao iz kante i priguseno. nesto do ploce ili sam zvucnik? mogu li ja nesto da ocistim ili mora zamena?
 
Pozdrav svima, imam honor 10 nekih 2 mjeseca i za sad sam prezadovoljan telefonom. Ono sto me brine je huawei supercharge punjac. Naime, kad je ustekan u struju cuje se neko priguseno pucketanje iz njega pa se bojim da se ne zapali. Da li je neko imao slicno iskustvo ili zna o cemu se tu radi?

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Postoji li EMUI9 Beta program za Srbiju?
Pokušao sam da se pridružim pomenutom programu ali izgleda da je Srbija zadnja rupa na svirali i da od toga nema ništa a vidim da Indijci, Englezi i Švabe samo plušte sa pridruživanjem EMUI9 Beta :(
 
Da li će Honor Magic 2 biti dostupan na našem tržištu?
 
Molim sve koji su stručniji šta je uzrok malog kašnjenja u vezi Honor 9lite a kupio nov pre mesec dana. Probao fabrički reset isto stanje. Zanima ne da li smem uraditi Hard reset i da nešto ne bi zeznuo. Pozdrav
 
Zbog čega nema više u slobodnoj prodaji Honor 8x(izuzev operatera, to nije u opciji za kupovinu)? Mali broj naručenih telefona od strane prodavaca ili je baš tolika potražnja?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pitanje za Honor Srbija, kupio sam Honor 8X u Kini pa me zanima da ki garancija vazi ovde u Srbiji,iki ako se slucajno nesto desi moram slati telefon u Kinu? Hvala unapred.....

p.s. vidim da od podrske vec neko vreme nema nikog,nadam se da ce se aktivirati u skorije vreme.
 
Pitanje za Honor Srbija, kupio sam Honor 8X u Kini pa me zanima da ki garancija vazi ovde u Srbiji,iki ako se slucajno nesto desi moram slati telefon u Kinu? Hvala unapred.....

p.s. vidim da od podrske vec neko vreme nema nikog,nadam se da ce se aktivirati u skorije vreme.
Evo ja cu odmah da ti odgovorim...NE VAŽI!

U ovoj zemlji ništa ne važi što najprostije može da se ostvari u svim drugim normalnim zemljama. Tako sam izvisio za svoj Honor 8 koji je kupljen u EU i naravno garancija nije važila u ovlašćenom servisu kod nas. Priložio sam bio garantni list...Džaba što je telefon bio uredno registrovan i na HiCare app i što piše da je u garanciji do kraja 2019-te. Jednostavno, mi smo još uvek banana država i ovde normalne stvari NE VAŽE!

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Evo ja cu odmah da ti odgovorim...NE VAŽI!


U ovoj zemlji ništa ne važi što najprostije može da se ostvari u svim drugim normalnim zemljama. Tako sam izvisio za svoj Honor 8 koji je kupljen u EU i naravno garancija nije važila u ovlašćenom servisu kod nas. Priložio sam bio garantni list...Džaba što je telefon bio uredno registrovan i na HiCare app i što piše da je u garanciji do kraja 2019-te. Jednostavno, mi smo još uvek banana država i ovde normalne stvari NE VAŽE!

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5

ok druze hvala ti, tako sam i mislio.jedino da se uzdam u Kineze i njihovu garanciju koju mi daju.
 
Jedno pitanje može li negde da se ubaci global firmware za honor 8x jer sam uzeo CN verziju.pitam da li postoji mogućnost i ko to radi, i ovaj CN firmware je ok? Hvala unapred na odgovoru.
 
Cao, imam Honor 8 godinu dana. U poslednje vreme je jako poceo da brljavi. Bas sporije radi, iako ga ne opterecujem dodatnim glupostima od onih sa kojima je radio u startu.
Medjutim, veci problem je sto u zadnje vreme uzasno brljavi baterija. Gasi se na 20% uz poruku da je baterija ispraznjena. Nece da se upali. Kada ga prikljucim na punjac, nastavlja da se puni od 20%.
Bateriju sam oduvek punio iskljucivo originalnim punjacem.
Molim Vas za savet. Telefon je u garanciji, kupljen kod ovlascenog prodavca. Ono sto me interesuje je da li garancija uopste vazi za ovakav kvar i da li je to mozda softverski bag.
Hvala unapred
 
Osim fizickog ostecenja bilo koje vrste (gde gubis pravo na besplatan servis pod garancijom), baterije i punjaca (po 6 meseci kao dodatna oprema), sve ostalo je u garanciji 2 godine. Bilo da je softverska greska ili hardverska.
Najbolje je da se obratis direktno servisu ili prodavcu gde je kupljen telefon. Ponesi racun obavezno, naravno...
 
Jedno pitanje može li negde da se ubaci global firmware za honor 8x jer sam uzeo CN verziju.pitam da li postoji mogućnost i ko to radi, i ovaj CN firmware je ok? Hvala unapred na odgovoru.

Ako imas zakljucan bootloader mozda mozes da ga otkljucas ovde:
https://funkyhuawei.club/buycodes
Pitanje je koja ti je verzija rom-a. Meni je to sve odradjeno u Kini za neke smesne pare. NFC mi ne radi ali ok je, dobio sam i sluske :D
 
Gde da prijavim bagove proizvođaču?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Na 9.0 Pie baterija se dosta brzo trosi....to je i jedina mana po meni u pitanju je 8X.Sta raditi?Ja sam se trenutno vratio na 8.2 Oreo.
 
Vidim mnogo neka do ra honor podrska, nema ih u temi vec mesecima.
 
Pozdrav, kupio sam telefon januara ove godine u pitanju je Honor 10. Sve je bilo ok dok nisam primetio da se procenat baterije ne ponasa kako treba. Naprimer kada skinem telefon s punjaca i pocnem da ga koristim ~30min nista se ne desava ostaje isti %, i onda kada ugasim telefon (ne skroz nego ekran samo iskljucim) posle 5 minuta vidim kako se naglo smanjio % (npr. sa 94% smanji se na 86%) . Zbunjuje me to sto ne prikazuje odma % nego tek kada iskljucim telefon?
 
Honor 7s da li će dobiti update na Android 9 i da li je neko uspeo da prebaci aplikacije na sd karticu
hvala

Sent from my DUA-L22 using Tapatalk
 
Pozdrav, kupio sam telefon januara ove godine u pitanju je Honor 10. Sve je bilo ok dok nisam primetio da se procenat baterije ne ponasa kako treba. Naprimer kada skinem telefon s punjaca i pocnem da ga koristim ~30min nista se ne desava ostaje isti %, i onda kada ugasim telefon (ne skroz nego ekran samo iskljucim) posle 5 minuta vidim kako se naglo smanjio % (npr. sa 94% smanji se na 86%) . Zbunjuje me to sto ne prikazuje odma % nego tek kada iskljucim telefon?

Nismo primetili ovako nešto na lokalnim verzijama firmware-a. Prosledili smo bug timu zaduženom za to, pa će proveriti u čemu bi mogao biti problem.

Honor 7s da li će dobiti update na Android 9 i da li je neko uspeo da prebaci aplikacije na sd karticu
hvala

Sent from my DUA-L22 using Tapatalk

Za sada nemamo informacije o Android 9 ažuriranju za ovaj model, ali je vrlo moguće da ga neće biti, obzirom na nešto slabiji hardver.
 
Probao sam da ga restartujem preko factory reset i wipe cache ali i dalje je bug tu. Ukoliko nadjete resenje molim vas da mi napisete. Hvala unapred!
 
https://prnt.sc/p015rv
https://prnt.sc/p015v6

Na 100% pise da je preostalo 18h, a kad se smanjilo na 99% pise 10h. Kako je to moguce? :D Drugar mi ima Honor 20 i njemu na 100% pise da je preostalo 55h a razlika u bateriji je 350 mAh, nemoguce da je 37h razlike. Verovatno je bug pa da li ima neko resenje ili da cekam Android 10? Nadam se da na Android 10 nece biti ovog buga :D Hvala
 
Preostalo vreme je funkcija Android sistema i u pitanju je procena koja zavisi od načina korišćenja telefona i aktivnih aplikacija i servisa.
Procena se menja tokom korišćenja uzimajući u obzir kako se telefon koristi trenutno, pa može dolaziti do varijacija.
 
Da li je mozda neko uspeo da se prijavi magic 3.0 neta, honor 20? Vidim da je poceo da stize i u Evropi
 
Nazad
Vrh Dno