Šta je novo?

Honor forum - zvanična podrška proizvođača

Peca

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
27.06.2000
Poruke
2,111
Poena
725
Poštovani posetioci Benchmarka,

kompanija Honor odlučila je da odvoji deo svojih resursa kako bi posetiocima našeg sajta omogućila neophodne informacije u vezi sa Honor uređajima. Od danas, u ovom podforumu možete kreirati nove teme, pitati sve što vas zanima a vezano je za Honor uređaje. Ovi telefoni imaju sve više poklonika na domaćem (ali i na svetskom) tržištu, nudeći izvanredan balans mogućnosti i cene

Korisnik Honor Srbija biće zadužen da odgovara na vaša pitanja: bilo da se tiču tehničkih problema koje imate kao vlasnici Honor telefona, interesovanja za prispeće novih uređaja, servis, nove verzije softvera...ukratko, SVE što vas zanima a tiče se Honor mobilnih telefona. Nadamo se da će vam ovakva podrška značiti a mi se iskreno nadamo da ćete umeti da na pravi način koristite ove resurse

Ovim izlaganjem, Honor forum svečano proglašavam otvorenim :)

U to ime... :D
 
sjajno!

Voleo bih da vise proizvodjaca bude otvoreno korisnicima na ovaj nacin.

Hvala
 
Super :) Ženče mi koristi Honor 8 lite i prezadovoljna je, a baš sam sada drugarici na FB preporučio njega umesto Samsunga J3 :)
 
Mene zanima zasto Honor 6 ne dobija update, vec je na 5.1 jos?Ako zele uspeha potrebna je podrska i za starije modele.
 
Poslednja izmena:
Mene zanima zasto Honor 6 ne dobija update, vec je na 5.1 jos?Ako zele uspeha potrebna je podrska i za starije modele.

Cao Actionman,


za Honor 6 telefon nije pusten Android 6 jer se trudimo da softver bude u skladu sa hardverom uredjaja. Honor 6 je inicijalno krenuo sa Androidom 4 a potom je dobio update na Android 5. Ukoliko zelis, mozes nam proslediti IMEI uredjaja kao i verziju softvera (build number) pa da proverimo da li ti mozemo dati update na najnoviju verziju softvera u okviru Androida 5.

Pozdrav
Honor Srbija
 
sjajno!

Voleo bih da vise proizvodjaca bude otvoreno korisnicima na ovaj nacin.

Hvala

Problem je u tome sto se veliki broj vendora ne bavi potrosacima vec samim sobom i kako ce da prodaju sto je moguce vise. Ne shvataju da su ovakve stvari bitne da bi prodali jos vise i bili jos uspesniji...ali da ne mracimo. Honor je tu, Honor je drugaciji, Honor vodi racuna i bitno im je da ih publika prepozna. Vec po otvaranju ovog foruma je to sasvim jasno
 
Da li je istina da Honor 8 neće dobiti Oreo update?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li je istina da Honor 8 neće dobiti Oreo update?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Cao Šumadinac,


za sada nije u planu da bude pušten Android 8 (Oreo) za Honor 8. Modeli koji se trenutno nalaze u fazi testiranja za Android 8 su Honor 9, Honor 8 Pro i Honor 8 Lite. Ne isključujemo mogućnost da će za Honor 8 naknadno biti pušten update ali u ovom trenutku prioritet su dobili noviji modeli.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Hvala na brzom odgovoru na "nezgodno" pitanje!
Dakle telefon koji je predstavljen u Evropi krajem avgusta - početkom septembra 2016. god. je "star" model i pitanje je da li će uopšte dobiti update ...

We can understand your concern. However, we regret to inform you that Honor 8 is not compatible for Android Oreo update due to hardware and software limitations. We always work for our customers and we are really glad to have you as an Honor customer. Inconvenience is regretted.

Honor India's Official Twitter Page
https://twitter.com/HiHonorIndia/status/952865541970124800
 
Poslednja izmena:
Da li to znaci da honor 7 lite nece dobiti update na oreo?
 
Hvala na brzom odgovoru na "nezgodno" pitanje!
Dakle telefon koji je predstavljen u Evropi krajem avgusta - početkom septembra 2016. god. je "star" model i pitanje je da li će uopšte dobiti update ...


Honor India's Official Twitter Page
https://twitter.com/HiHonorIndia/status/952865541970124800


Datum izlaska modela Honor 8 je stariji od modela za koje smo naveli da je planiran update i to je razlog zašto imaju prioritet u odnosu na njega. Svakako nismo isključili mogućnost da će za njega naknadno biti dostupan update. Uvek nas možeš kontaktirati i dobićeš najnoviju informaciju koju imamo u tom trenutku :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Hvala na odgovoru! Zadovoljicu se sada ovom verzijom, posto je dobro odsluzio Honor 6, gledacu da uzmem noviju gemeraciju. Jako cenim sto je Honor sa cenom uvek ispod konkurencije, ali zamerka je generalno na kasniji update, a to je jako bitno da bi se prenela pozitivna slika o brendu.
 
Kako je moguce da Honor 8 lite nema hardverski i softverski limit za Oreo a Honor 8 ih ima?
 
Kako je moguce da Honor 8 lite nema hardverski i softverski limit za Oreo a Honor 8 ih ima?

Ćao keckec,


kada govorimo o hardveru, jasno je da je Honor 8 telefon sa jačim hardverom u odnosu na Honor 8 Lite. Kada govorimo o softveru, Honor 8 Lite je noviji uređaj i softver koji ima je svakako noviji. Noviji uređaji su u prednosti prilikom update-a ali to svakako ne znači da uređaji nešto starije ili znatno starije proizvodnje neće imati update. U situacijama kada nije planiran update na noviju verziju Androida, praktikujemo da puštamo ažurianja u okviru iste verzije androida sa unapređenjima softvera ili novijim verzijama EMUI-a.


Pozdrav
Honor Srbija
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru. Malo je cudno komunicirati ovako direktno sa proizvodjacem, svaka cast.
 
Hvala na odgovoru. Malo je cudno komunicirati ovako direktno sa proizvodjacem, svaka cast.

Hvala na podršci. Trudimo se da budemo drugačiji i da imamo direktnu komunikaciju sa našim korisnicima kako bismo mogli iz prve ruke da pružimo sve potrebne informacije ali i da čujemo predloge za unapređenja kako bismo bili još bolji :)


Pozdrav
Honor Srbija
 
Obzirom da je Honor 8 Pro relativno noviji uredjaj,i ima vrlo jak hardver,a izasao je sa verzijom 7.0 da li se moze ocekivati da ce imati nadogradnju na android 9? :)
 
Honor 4X je izašao sa androidom 4.4 a zadnji zvanični je 6.0. Voleo bih kad bi svi honor modeli imali takvu zvaničnu podršku.
Pozdrav za tim Honor Srbija.
 
Datum izlaska modela Honor 8 je stariji od modela za koje smo naveli da je planiran update i to je razlog zašto imaju prioritet u odnosu na njega. Svakako nismo isključili mogućnost da će za njega naknadno biti dostupan update. Uvek nas možeš kontaktirati i dobićeš najnoviju informaciju koju imamo u tom trenutku :)

Pozdrav
Honor Srbija
Bez uvrede ali mi ovo mirise na "vec vidjeno". Znamo svi kod koga.
Svaka cast za ovu ideju na forumu. Pozdrav

Sent from...
 
Obzirom da je Honor 8 Pro relativno noviji uredjaj,i ima vrlo jak hardver,a izasao je sa verzijom 7.0 da li se moze ocekivati da ce imati nadogradnju na android 9? :)

Ćao blue moon,


hajde da prvo sačekamo da prvo izađe Android 9 pa tada možemo da razgovaramo o tome na kojim Honor uređajima će biti dostupan :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Honor 4X je izašao sa androidom 4.4 a zadnji zvanični je 6.0. Voleo bih kad bi svi honor modeli imali takvu zvaničnu podršku.
Pozdrav za tim Honor Srbija.

Ćao Arandjele,


dobro si zapazio. Honor modeli najčešće imaju po 2 ili 3 verzije androida. To znači da od datuma izlaska na tržište imaju po jedan ili dva update-a na noviju verziju androida. Pored toga bude i više update-ova u okviru istih verzija androida. Drugim rečima, ukoliko za neki model se ne pusti novija verzija Androida, to ne znači da neće biti update-ova i da ne postoji podrska za unapređenje softvera.


Pozdrav,
Honor Srbija
 
Dragi Honore!
Da li se u Srbiji zvanicno moze naci model HONOR 7X i koja je maloprodajna cena? Ako moze i neki link. Hvala.
 
Dragi Honore!
Da li se u Srbiji zvanicno moze naci model HONOR 7X i koja je maloprodajna cena? Ako moze i neki link. Hvala.

Ćao ajvonn,

očekujemo da će navedeni model uskoro biti pušten u prodaju. Oko cene i tačnog datuma puštanja u prodaju se možeš informisati kod nekog od naših distributera ili mobilnih operatora.


Pozdrav
Honor Srbija
 
Ja bih da vas obavestim o mogucem problemu i nekoj ispravci istog u nekoj buducoj nadogradnji.A mozda je bio i problem do aparata,videcemo kad stigne sa servisa.U pitanju je honor9,uzet preko telenora.Imao je cudan problem.U 80% poziva nisam bio dostupan iako sam imao dobar signal.Da dodam da na zamenskim aparatima nisam imao nijedan propusten poziv,sve normalno.

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Ćao ajvonn,

očekujemo da će navedeni model uskoro biti pušten u prodaju. Oko cene i tačnog datuma puštanja u prodaju se možeš informisati kod nekog od naših distributera ili mobilnih operatora.


Pozdrav
Honor Srbija

Hvala puno! Pozdrav!!!
 
Ja bih da vas obavestim o mogucem problemu i nekoj ispravci istog u nekoj buducoj nadogradnji.A mozda je bio i problem do aparata,videcemo kad stigne sa servisa.U pitanju je honor9,uzet preko telenora.Imao je cudan problem.U 80% poziva nisam bio dostupan iako sam imao dobar signal.Da dodam da na zamenskim aparatima nisam imao nijedan propusten poziv,sve normalno.

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

Ćao venom2,

sve verzije softvera pre puštanja detlajno testiramo i na lokalnom nivou i nismo do sada uočili problem kao što je naveden. Možeš ostaviti IMEI uređaja pa da proverimo sa servisom šta je u pitanju i da li je rešeno.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Reseno je, promenjena maticna ploca na uredjaju, problem je bio sa njom.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Aj da pitam i ja Honor tim,problem nije veliki,ali mi je cudan.

Imam Honor 5x i na njemu uopste ne funcionise odlozeno slikanje na kameri,kako god da namestim,recimo na 5,10 sek. on okine i slika odmah.
Drug ima isti model,istu 6.0 verziju andoida i njemu to radi,a meni ne cak ni posle factory reset-a?

I drugo pitanje,kako je moguce da je ovaj model pre nekih 2 nedelje dobio jos jednu isravku,a da je zadnja pre toga stigla pre skoro godinu dana?
Znaci fakticki su ispravke isle lepo od juna 2016. kad sam ga uzeo do pocetka 2017. na svakih 2-3 meseca,a onda godinu dana nista i sad skoro stigne jos jedna ispravka?

I jel i dalje vazi ona vasa politika da dajete podrsku softvera telefonima 18 meseci za sve modele proizvedene od 2017.?
 
Nazad
Vrh Dno