Šta je novo?

Honor forum - zvanična podrška proizvođača

Aj da pitam i ja Honor tim,problem nije veliki,ali mi je cudan.

Imam Honor 5x i na njemu uopste ne funcionise odlozeno slikanje na kameri,kako god da namestim,recimo na 5,10 sek. on okine i slika odmah.
Drug ima isti model,istu 6.0 verziju andoida i njemu to radi,a meni ne cak ni posle factory reset-a?

I drugo pitanje,kako je moguce da je ovaj model pre nekih 2 nedelje dobio jos jednu isravku,a da je zadnja pre toga stigla pre skoro godinu dana?
Znaci fakticki su ispravke isle lepo od juna 2016. kad sam ga uzeo do pocetka 2017. na svakih 2-3 meseca,a onda godinu dana nista i sad skoro stigne jos jedna ispravka?

I jel i dalje vazi ona vasa politika da dajete podrsku softvera telefonima 18 meseci za sve modele proizvedene od 2017.?

Pozdrav DZOSUA,


problem koji si naveo je najverovatnije do samog telefona jer se nije pojavljivao kao globalni problem. Ukoliko želiš možeš poslati IMEI broj i verziju softvera koju trenutno imaš pa da proverimo koja je zadnja dostupna verzija i da li ti možemo dati noviju verziju softvera od one koju imaš. Možda na taj način uspemo da rešimo problem bez odlaska u servis :)

Honor 5x je model koji se proizvodi od oktobra 2015 godine a svakako se trudimo da za sve naše modele izbacujemo update i nakon navedenih 18 meseci.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Poslao sam vam u PP

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kada će se Honor V10 naći u zvaničnoj prodaji u Srbiji?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Šteta, hvala na odgovoru.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zanima me da li će honor 7 lite dobiti nadogradnju na 8.0 oreo?
 
Kada se planira oficijalno pustanje oreo updejta za honor 9?
 
Posto vidim da odgovarate na gotovo sva pitanja , nadam se da mozete da saznate ili da raspolazete cenama servisa , koliko kosta zamena displeja na Honoru 7 ? Pozdrav
 
Da li je tacna informacija da ovih dana krece update na Oreo za Honor 8 Pro?

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Postovani,

Zanima me da li se i kako moze doci do stock KitKat 4.4.2 roma za Honor 4C (EU verzija C432)?

Supruga ima ovaj telefon i on je posle update-a na Marshmallow u konstantnom (za ovu gresku kod 4C se dosta pisalo sirom neta) "insufficient storage available" problemu. Gresku/problem resava ili root (cime ne zelim da se zamajavam) ili vracanje na Android 4.4.2, pa me zanima da li mozete nekako pomoci u ovom slucaju.

Ja trenutno koristim Honor 6, u planu je "upgrade" na 7x ili 8 Pro, i drago mi je sto vidim da jedan tako ozbiljan brend dobija adekvatnu tehnicku podrsku i na nasim prostorima. Sve cestitke i puno uspeha u radu.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Poštovani,
Imam Honor 8 i nakon poslednjeg sistemskog update-a ne radi GPS. Preko mobilne i WIFI mreže se prikaže trenutna lokacija, ali kada pokrenem bilo koju aplikaciju za navigaciju prikazuje se poruka "Waiting for GPS" (konkretno Here maps i Google maps). Vide sam na stranim forumima da se još vlasnika Honor 8 telefona žali na ovaj problem nakon update-a ali im se niko zvanično nije obratio sa objašnjenjem.
Pozdrav
 
Da li je tacna informacija da ovih dana krece update na Oreo za Honor 8 Pro?

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka

Ćao blue moon,


za Honor 8 Pro uređaje koji su pravljeni za tržiste Srbije se očekuje da se krene sa puštanjem update-a na Android 8 polovinom februara. Važna napomena je da ne dobijaju svi uređaji update istog dana. Od dana kada zvanično bude pušten update do trenutka kada svi uređaji dobiju update prođe i po 40-ak dana. Tako da se ne zabrineš ukoliko ne dobiješ odmah polovinom februara update :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Postovani,

Zanima me da li se i kako moze doci do stock KitKat 4.4.2 roma za Honor 4C (EU verzija C432)?

Supruga ima ovaj telefon i on je posle update-a na Marshmallow u konstantnom (za ovu gresku kod 4C se dosta pisalo sirom neta) "insufficient storage available" problemu. Gresku/problem resava ili root (cime ne zelim da se zamajavam) ili vracanje na Android 4.4.2, pa me zanima da li mozete nekako pomoci u ovom slucaju.

Ja trenutno koristim Honor 6, u planu je "upgrade" na 7x ili 8 Pro, i drago mi je sto vidim da jedan tako ozbiljan brend dobija adekvatnu tehnicku podrsku i na nasim prostorima. Sve cestitke i puno uspeha u radu.

Pozdrav


Ćao gfx,

Honor 4C se nije zvanično prodavao u Srbiji pa za taj model nemamo ni jednu verziju softvera jer za Srbiju nije ni rađena. Mali savet sa naše strane je da informacije koje pročitaš na forumima uzmeš sa dozom rezerve jer za svaku zemlju se zasebno testira softver i nije isto ukoliko imaš telefon sa softverom za Srbiju i softverom za neku drugu zemlju.
Ukoliko želiš, možeš nam poslati IMEI uređaja pa te na osnovu toga možemo uputiti koju korisničku podršku možeš da kontaktiraš.
Hvala na podršci i drago nam je da si se odlučio baš za Honor :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Poslednja izmena:
Poštovani,
Imam Honor 8 i nakon poslednjeg sistemskog update-a ne radi GPS. Preko mobilne i WIFI mreže se prikaže trenutna lokacija, ali kada pokrenem bilo koju aplikaciju za navigaciju prikazuje se poruka "Waiting for GPS" (konkretno Here maps i Google maps). Vide sam na stranim forumima da se još vlasnika Honor 8 telefona žali na ovaj problem nakon update-a ali im se niko zvanično nije obratio sa objašnjenjem.
Pozdrav


Ćao rocky4,


u prethodnom postu smo naveli da je naš savet da se informacije sa stranih foruma uzimaju sa dozom rezerve jer verzije softvera za Srbiju ili bilo koju drugu zemlju ne moraju da budu iste i zasebno se testiraju. :)
Da li si nakon update-a probao da uradiš backup a potom data factory reset? Može da se desi da je prilikom update-a došlo do greške i u takvim situacijama vraćanje na fabrička podešavanja može da reši problem.
Ukoliko to ne pomogne, sledeća opcija je odlazak u servis. Sam softver za Srbiju je puštanja testiran i na njemu nije uočen problem koji si naveo.
Javi nam ishod i da li možemo još nekako da pomognemo :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Pozdrav
da se malo našalim ova rubrika mi liči na skrivenu kameru ,oduševlen sam da postoji ovako direktna komunikacija sa proizvođačem telfona svaka čast.U kući svi koristimo honor telefone ja 5x sinovi 7 i 8 i td
prezadovoljni smo sa kvalitetom
Recitemi dali je planirano za honor 5x update na android 7
još jednom sve čestitke
 
Pozdrav
da se malo našalim ova rubrika mi liči na skrivenu kameru ,oduševlen sam da postoji ovako direktna komunikacija sa proizvođačem telfona svaka čast.U kući svi koristimo honor telefone ja 5x sinovi 7 i 8 i td
prezadovoljni smo sa kvalitetom
Recitemi dali je planirano za honor 5x update na android 7
još jednom sve čestitke


Pozdrav Goja,

hvala puno na rečima podrške :)
Što se tiče Honora 5X nije planirano da za njega bude pušten Android 7. Ukoliko želiš, možeš nam poslati koju verziju softvera imaš pa da proverimo da li eventualno postoji novija u okviru iste verzije Androida.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Pozdrav,

Koristim Honor 7 lite skoro godinu dana, kupljen u Gigatronu. Softverski je sve sjajno, samo što sam dobio screen bleed sa desne strane duž volume tastera, pa me zanima da li to ulazi u garanciju ili moram da menjam display na svoju ruku?

Hvala
 
Pozdrav,

Koristim Honor 7 lite skoro godinu dana, kupljen u Gigatronu. Softverski je sve sjajno, samo što sam dobio screen bleed sa desne strane duž volume tastera, pa me zanima da li to ulazi u garanciju ili moram da menjam display na svoju ruku?

Hvala

Ćao Bard,


potrebno je da proslediš telefon u servis kako bismo mogli da damo odgovor na to pitanje. Svakako predlažemo da to uradiš jer kad već imaš garanciju, šteta bi bilo da je ne iskoristiš :)
Ukoliko proslediš telefon na servis, možeš nam poslati IMEI pa da se dogovorimo sa servisom da se uređaj pregleda po prioritetu.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Pozdravljam inicijativu, konačno neko od zvaničnika da uloži napor i izađe u susret korisnicima :) (thumbsup)
Bravo za Honor!
 
Postovani crkao mi je punjac za huawei p9 punjac zuji i kraj kabela kojinulazi u telefon je pocrneo. Uredjaj je uzet pre godinu dana u VIP-u gde sam upravo i gde kazu da je garancija samo 6 meseci. Pa samo da pitam da li je to stvarno tako.
 
Postovani crkao mi je punjac za huawei p9 punjac zuji i kraj kabela kojinulazi u telefon je pocrneo. Uredjaj je uzet pre godinu dana u VIP-u gde sam upravo i gde kazu da je garancija samo 6 meseci. Pa samo da pitam da li je to stvarno tako.

Ćao isnogood,


tako je, garancija na punjač je 6 meseci od kupovine urđaja. Garancija na sam uređaj kao i na bateriju za navedeni uređaj je 24 meseca od datuma kupovine.
Za sva dodatna pitanja ti stojimo na raspolaganju.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Znači čovek plati telefon nekoliko stotina eura, da bi uz njega dobio neko smeće od punjača za koje proizvođač ne može da ispoštuje ni minimalnu zakonsku garanciju...
 
Tako je kod svih telefona, šest meseci garancija na punjač. Kod mog Samsunga S7 je godinu dana garancija na bateriju. Ovde je koliko vidim na bateriju dve što je za pohvalu.
 
Znači čovek plati telefon nekoliko stotina eura, da bi uz njega dobio neko smeće od punjača za koje proizvođač ne može da ispoštuje ni minimalnu zakonsku garanciju...
Ne mozes nazivati nesto smecem ako od stotine hiljade prodatih jedan se pokvari. Dal je bio i neki pad napona koji je uzrokovao stetu na punjacu...i ko zna jos koji uzrok moze biti, bezobrazan stav, al dobro mlad si naucices da se ponasas.
Napisao je da je kraj kabla koji ulazi u telefon pocrneo sto znaci da se kabl savijao i doslo je do kratkog spoja, to je cest problem na kablovima, zato ja na svim usb kablovima obmotam malo izolir trake jer kad stavim tel na punjac kabl se tu savija kad visi, ovako malo odmotam izolir trake i nema savijanja, neki stavljaju feder iz olovke.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno