Šta je novo?

Honor forum - zvanična podrška proizvođača

Hoće li se dodavati još aplikacija u app twin opciji ili da dodam viber po uputstvu sa XDA foruma?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Znači čovek plati telefon nekoliko stotina eura, da bi uz njega dobio neko smeće od punjača za koje proizvođač ne može da ispoštuje ni minimalnu zakonsku garanciju...

Ćao desp,

sve garancije na uređaje i dodatnu opremu su u skladu sa zakonima zemalja u kojima se prodaju. Takođe svi uređaji prolaze kroz proces CE sertifikacije koja između ostalog garantuje kvalitet proizvoda koji je poseduju.


Pozdrav
Honor Srbija
 
Tako je kod svih telefona, šest meseci garancija na punjač. Kod mog Samsunga S7 je godinu dana garancija na bateriju. Ovde je koliko vidim na bateriju dve što je za pohvalu.

Ćao Hector Ruiz,


tako je, kao sto si naveo, garancija na bateriju je 24 meseca kao i za uređaj.


Pozdrav
Honor Srbija
 
Ne mozes nazivati nesto smecem ako od stotine hiljade prodatih jedan se pokvari. Dal je bio i neki pad napona koji je uzrokovao stetu na punjacu...i ko zna jos koji uzrok moze biti, bezobrazan stav, al dobro mlad si naucices da se ponasas.
Napisao je da je kraj kabla koji ulazi u telefon pocrneo sto znaci da se kabl savijao i doslo je do kratkog spoja, to je cest problem na kablovima, zato ja na svim usb kablovima obmotam malo izolir trake jer kad stavim tel na punjac kabl se tu savija kad visi, ovako malo odmotam izolir trake i nema savijanja, neki stavljaju feder iz olovke.

Ćao Dakii,


odlično tehničko objašnjenje šta sve može dovesti do oštećenja punjača :)


Pozdrav
Honor Srbija
 
Hoće li se dodavati još aplikacija u app twin opciji ili da dodam viber po uputstvu sa XDA foruma?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Ćao bobster,


za sada nemmo najavu da je u planu da bude dodat Viber ili neka druga aplikacija u app twin. Ukoliko bude bilo kakvih najava tog tipa, obavestićemo na forumu :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Ne znam koliko se obazirete na sugestije korisnika, ali za ovih par dana koriscenje 7X modela.

*razdvojite jacinu notifikacije od jacine zvona. iako mogu jednim delom da shvatim sta je ideja takvog resenja, neprakticnost uveliko odnosi prevagu.

*kamera vapi za doradom. ne ocekujem cudo u ovom cenovnom rangu, ali skripi malo reprodukcija boja, kontrast je na default podesavanju prenaglasen (generalno mi fotografije deluju "preradjeno"). znam da moze posebno da se podesi, ali i u tom meniju bi bilo dobro da se napravi mogucnost u vise koraka, tj finije, a i ne bi bilo lose da se ubaci neki "save", ako vec ne pamti podesavanja. tacnije, nisam uspeo da provalim kad sacuva image adjust, a kada resetuje na def vrednosti.
 
Ne znam koliko se obazirete na sugestije korisnika, ali za ovih par dana koriscenje 7X modela.

*razdvojite jacinu notifikacije od jacine zvona. iako mogu jednim delom da shvatim sta je ideja takvog resenja, neprakticnost uveliko odnosi prevagu.

*kamera vapi za doradom. ne ocekujem cudo u ovom cenovnom rangu, ali skripi malo reprodukcija boja, kontrast je na default podesavanju prenaglasen (generalno mi fotografije deluju "preradjeno"). znam da moze posebno da se podesi, ali i u tom meniju bi bilo dobro da se napravi mogucnost u vise koraka, tj finije, a i ne bi bilo lose da se ubaci neki "save", ako vec ne pamti podesavanja. tacnije, nisam uspeo da provalim kad sacuva image adjust, a kada resetuje na def vrednosti.

Ćao robikica,


hvala ti na predlozima i sugestijama. Svakako da nam je bitna povratna informacija od strane korisnika i trudimo se da uzmemo u obzir predloge kako bi telefone učinili boljim. Svakako ćemo i dodatno testirati Honor 7X za sve navedene stavke i proslediti dalje.:)


Pozdrav
Honor Srbija
 
Već je dobijen.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ćao Viper93,


očekujemo da će zvanično biti pušten update za Oreo za telefone za trište Srbije biti pušten za nekih 30-ak dana. Napominjemo da od zvaničnog puštanja do trenutka dok svi uređaji ne dobiju update može proći i do 45 dana.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Ja sam dobio oreo prošle nedelje.
15b284833ceb670e772024e8f4d3bd64.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ćao Bard,


potrebno je da proslediš telefon u servis kako bismo mogli da damo odgovor na to pitanje. Svakako predlažemo da to uradiš jer kad već imaš garanciju, šteta bi bilo da je ne iskoristiš :)
Ukoliko proslediš telefon na servis, možeš nam poslati IMEI pa da se dogovorimo sa servisom da se uređaj pregleda po prioritetu.

Pozdrav
Honor Srbija
Istu stvar sam dobio posle mesec dana samo na suprotnoj strani , honor 9 model . Nov telefon , nema 4 meseca . Inace zadovoljan sam telefonom .
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio oreo prošle nedelje.
15b284833ceb670e772024e8f4d3bd64.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Ćao bobster,


uvek potoji jedan manji broj korisnika koji dobije update nešto ranije čak i pre zvaničnog puštanja. Nakon zvaničnog puštanja update-a i ostali korisnic mogu da očekuju update u periodu koji smo navodili u prethodnim postovima :)

Pozdrav
Honor Srbija
 
Kupio sam Honor 9 pre tri dana, preko Telenora. Za taj model sam se odlučio najviše zbog odličnih iskustava sa modelom Honor 7 koji sam koristio dve godine...
Ne radi mi "autorotate" opcija. naravno, proverio sam da li je uključena... Da li se ovo često pojavljuje kao problem kod ovog modela? Čini mi se da sam video po netu da se sa 8com dešavalo... Da li je to softwerski problem? Zeleo bih da izbegnem slanje uradjaja u servis ako je moguće, tim pre što ne izgleda kao hardwerski problem nego bug? Da li će možda predstojeći update operativnog sistema da otkloni ovaj bug?

Hvala unapred na konstruktivnom odgovoru koji podrazumeva više od "vratite telefon na fabrička podešavanja / hard reset" i ostalih zahvata koji u 99% slučajeva nemaju efekat sem po nerve :)
 
Kupio sam Honor 9 pre tri dana, preko Telenora. Za taj model sam se odlučio najviše zbog odličnih iskustava sa modelom Honor 7 koji sam koristio dve godine...
Ne radi mi "autorotate" opcija. naravno, proverio sam da li je uključena... Da li se ovo često pojavljuje kao problem kod ovog modela? Čini mi se da sam video po netu da se sa 8com dešavalo... Da li je to softwerski problem? Zeleo bih da izbegnem slanje uradjaja u servis ako je moguće, tim pre što ne izgleda kao hardwerski problem nego bug? Da li će možda predstojeći update operativnog sistema da otkloni ovaj bug?

Hvala unapred na konstruktivnom odgovoru koji podrazumeva više od "vratite telefon na fabrička podešavanja / hard reset" i ostalih zahvata koji u 99% slučajeva nemaju efekat sem po nerve :)

Ćao DilanDog,


znamo da možda naši predlozi rešenja nisu uvek najpopularniji ali dajemo rešenja koja su se u praksi pokazala najdelotvornija :)
Bug u softveru ne postoji jer bi u tom slučaju svi uređaji sa tom verzijom softvera imali identičan problem. Kao što si i pretpostavio jeste prvi predlog rešenja data factory reset. Naravno, iskoristi mogućnost backup-restore opcije preko SD kartice i na taj način ti proces vraćanja na fabrička podešavanja neće uticati na podatke i podešavanja.
Ukoliko to ne pomogne, sledeća opcija koja takođe nije popularna je servis. Ukoliko bude potrebno da se telefon šalje na servis, možeš nam pisati pa da se dogovorimo sa njima da se telefon pregleda po prioritetu.

Pozdrav
Honor Srbija
 
Honor 8 lite ima problem sa auto regulacijom pozadinskog osvetljenja.
Problem je nastao kada sam uradio zadnji update.

Pozdrav

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Honor 8 lite ima problem sa auto regulacijom pozadinskog osvetljenja.
Problem je nastao kada sam uradio zadnji update.

Pozdrav

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Ćao Dejane,


da li si probao da nakon update-a uradiš data factory reset? Koja je verzija softvera (build number) sada u tvom telefonu?

Pozdrav
Honor Srbija
 
Ćao rocky4,


u prethodnom postu smo naveli da je naš savet da se informacije sa stranih foruma uzimaju sa dozom rezerve jer verzije softvera za Srbiju ili bilo koju drugu zemlju ne moraju da budu iste i zasebno se testiraju. :)
Da li si nakon update-a probao da uradiš backup a potom data factory reset? Može da se desi da je prilikom update-a došlo do greške i u takvim situacijama vraćanje na fabrička podešavanja može da reši problem.
Ukoliko to ne pomogne, sledeća opcija je odlazak u servis. Sam softver za Srbiju je puštanja testiran i na njemu nije uočen problem koji si naveo.
Javi nam ishod i da li možemo još nekako da pomognemo :)

Pozdrav
Honor Srbija

Napokon sam uspeo da rešim problem i to preko Honor-Personal Center foruma. Uradio sam Wipe cache partition i GPS je ponovo počeo da radi. 2018-03-23_172104.png
 
Jedno pitanje za vas.
Krajem maja,pocetkom juna mi istice ugovor u telenoru i hteo bi opet neki mob kod njih uzeti da bude opet vasa marka posto sam sa sadasnjim Honor 5x zadovoljan i to 2 komada.
E,sad mi se svidja neki u rangu mate 10 lite,pa me zanima posto sigurno taj mate nece biti za 2 meseca u ponudi,jel se ocekuje neki slican njemu po specifikaciji tad?
Cini mi se da stize p20 lite,ali koliko videh ima nesto slabiju specifikaciju od mate,a voleo bi ili isti ili jaci da bude od tog mate 10 lite.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Izgleda da je to to za Huawei podrsku...nema vise ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Cao,

kako mogu da proverim koliko sam pricao ( odlazni i dolazni pozivi) da li mozda ima neka aplikacija, posto ne mogu da nadjem na uredjaju(honor 8 dual sim)?
 
Ja imam Honor V9, na internacionalnom trzistu poznatiji pod nazivom Honor 8 Pro. S obzirom da sam Honor kupio u Kini, imam kineski softver gde sam sam integrisao Google service u potpunosti. Medjutim, iako mi je telefon na engleskom, mnoge stvari su i dalje na kineskom. Model mog telefona je DUK-TL30 (u poredjenju sa blizancem Honor 8 Pro - DUK-L09). Ono sto mene zanima je - da li postoji internacionalni firmware rom za Honor V9? Ako postoji, da li neko moze da mi okaci pun naziv tog firmware-a? Ili da li je moguce da se firmware sa Honor 8 Pro stavi na Honor V9, posto govorim o telefonima koji su u potpunosti isti, samo im je naziv razlicit? Unapred hvala!
 
Pozdrav,

imam jedno "nezgodno" pitanje ali nadam se da cete mi iskreno odgovoriti (jer na kraju oba telefona su serije Huawei :) )

vec dugo se dvoumim izmedju kupovine Honor 8 lite i p10 lite, te sam gledao dosta usporedbe i na kraju nisam uspio sam da dodjem do zakljucka.

Da li bi mogli da ukratko usporedite neke prednosti i mane ova dva telefona. Vidim da su cijenom priblizni, a i performansama.
 
Zasto kod nas nema HONOR 10? Zasto ce kod nas cena 50% veca nego u celom svetu ?
 
Zasto kod nas nema HONOR 10? Zasto ce kod nas cena 50% veca nego u celom svetu ?

Nema, zato sto je tek izasao. Bice.

Sto se tice cene, kao i sve u ovoj pisljivoj drzavi je tako. Ako hocete normalne cene i normalnu drzavu, onda se izlazi na ulice i debele demonstracije, a ne da se sedi kuci u letargiji. Zna se kako se sve resava.
 
Nazad
Vrh Dno